STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
poszukuję kapsli od Kujawiaka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Nie, 29 Maj 2005 21:53:22    Temat postu: poszukuję kapsli od Kujawiaka Odpowiedz z cytatem

kolega z centralnej Polski prosił mnie abym zdobył dla niego kapsle (ponieważ je kolekconuje) od piwa Kujawiak, gdyż mają one podobno jakieś okolicznościowe napisy na wewnętrznej stronie Rolling Eyes
Piwo to rozlewają w Bydgoszczy więc byłem pewien że to żaden problem (w tego gatunku piwach się nie lubuję ale stosunkowo niedawno widziałem je jeszcze na półkach sklepów) jednak rzeczywistość okazała się inna - nigdzie tego piwa w Brodnicy nie spotkałem Sad .
Może zacne grono użytkowników tego forum wie gdzie sprzedaż takowych piw się u nas prowadzi - będę zobowiązany (kolega również)

P.S. Klonie, mam nadzieje, że nie potraktujesz tego posta jako reklamy browaru Wink Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 30 Maj 2005 08:03:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kujawiak został wyparty przez kasztelan... podobnie jak wiele innych, tanich marek piwa Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pon, 30 Maj 2005 08:20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można jeszcze kupic Kujawiaka ( oczywiście bezalkoholowego ). Ja nie gustuje w tym piwku ale poproszę smakoszy o zbieranie kapselków, napisz tylko ile potrzebujesz i czy masz własny transport Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mariusz




Dołączył: 09 Maj 2005
Posty: 10
Skąd: Morskie Oko

PostWysłany: Pon, 30 Maj 2005 18:40:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam... nie ukrywam, że z pewnym zdziwieniem przeczytałem temat.. piwo Kujawiak można bez problemu kupic w P... (nie napiszę, by nie być posądzonym o kryptoreklamę), rzecz biega o to, że "kolekcjoner" chce zgarnąć nagrody w promocji Kujawiaka np. szalik Polonii lub bluzę... żeby dostać trzeba wysłać... kapsle i to wszystko. Pomysł niezły... może ja dozbieram jeszcze 3 kapsle (niebieski, czerwony, biały) i dostanę szalik ..?? Very Happy pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mrówa
Gość






PostWysłany: Pią, 10 Cze 2005 19:32:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cwaniaczki jakie Polonii,bo jak tej z Warszawy to jak jesteście odważni to się pokażcie w tych koszulkach na mieście jak żywi do domu wrócicie to będziecie farta mieli,w tym mieście takich szmat niech nikt nie nosi w naszym mieście tylko Legia ta Warszawska(już 15 lat) Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014345 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski