STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
zmiana kanałów eltronik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 06 Lis 2011 00:18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z powodu braku kanału dziecięcego nie będę rwał sobie włosów z głowy. Kolejny kanał sportowy mnie ucieszył. Co do pozostałej części wypowiedzi zgadzam się z adiok, w szczególności tej dotyczącej HD w podstawowym cyfrowym pakiecie.

Firma o której pisałeś to chyba VECTOR z Gdynihttp://www.vector.com.pl/.
Dostarcza im kanały do cyfrówki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adiok




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 172

PostWysłany: Nie, 06 Lis 2011 10:10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paya napisał:


Firma o której pisałeś to chyba VECTOR z Gdynihttp://www.vector.com.pl/.
Dostarcza im kanały do cyfrówki.


w/g mojej wiedzy to http://www.tkchopin.pl
ale mogę się mylić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 06 Lis 2011 11:30:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma VECTOR dostarcza sygnał DVB-C większości operatorów w Polsce.
Masz ich na stronie http://www.vector.com.pl/systemy/systemy_telewizji_cyfrowej/systemy_dvb-c.php w zakładce referencje. TVK Chopin też tam jest. Do Multimediów tez kiedyś dostarczali. Natomiast analogowa oferta robiona jest samodzielnie bez zewnętrznych firm.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Nie, 06 Lis 2011 14:52:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adiok napisał:
ZbyszekB-ca napisał:
disney channell to nic dobrego dla dzieci , oglupiajace bajki ! krzyki , wrzaski , malujace sie dziewczeta , lepiej poczytac dzieciakom ksiazki !


Faktem jest, że wszyscy z nas wypowiadających sie w temacie jakoś przeżyli bez D.Ch, MiniMini itd ale nie o to chodzi!

Kablówka jak już napisałem powinna dbać o szeroką ofertę kanałów.
Powinni stanowić konkurencje dla oferty "N-ki" czy C.Polskatu a jest dokładnie odwrotnie!
Programy HD są ... ale za jakie pieniądze, nie dostępne dla przeciętnej rodziny.

widzę, dobrze zrobiłem rezygnując z tego pożal się boże operatora... akurat s.ch. jest bardzo popularny wśród dzieci w wieku 10-14lat... więc, jeśli chce ktoś go oglądać - kupi sobie np. tnk gdzie w koszcie miesięcznym 10zł słowie: dziesięć złotych dostanie ten kanał albo skorzysta z promocji playa (http://www.play.pl/pl/telefony/dekoderntv/index.html) 439zł za dekoder i 2-letnie doładowanie... ale kto co woli... eltronik powoli traci grunt pod nogami to widać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlodamama




Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 226
Skąd: brodnica/poznań

PostWysłany: Pon, 07 Lis 2011 22:56:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również mam nadzieje, że Eltronik to czyta. Sorry,ale my płacimy dużą kasę za te programy i dziwne, że powodem usunięcia D.CH były 'zbyt wysokie koszty'..Za miesiąc dostaniemy umowę, że rezygnują z TVN a za dwa, że usuną Nam polsat..po to wybierało się TAKI pakiet ani inny..

Robienie klientów w balona - Eltronik!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 08 Lis 2011 08:52:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jeżeli w momencie podpisania przez Ciebie umowy był DCh a teraz został wycofany to możesz rozwiązać umowę z TVK bez żadnych problemów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maciek123




Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 84
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 08 Lis 2011 09:13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wniosek z tego taki, że Nasza TV Eltronik nie liczy się z Naszym zdaniem, czyli zdaniem swoich abonentów dzięki któym istnieje. Popieram pomysł zastąpienie kanału dzięcięcego innym kanałem dla dzieci a najlepiej przywróćenie tego któr był. Jeżeli ktoś chce więcej sportu to niech wykupi sobie dodatkowy pakiet albo idzie pobiegać Wink
Zabranie dzieciom ich ulubionego kanału ot tak sobie uważam za nieracjonalne i niesprawiedliwe wobec najmłodszych widzów TV Eltronik.

PS: co za telewizja, niedługo to będziemy mieli same kanały jak np. TV TRWAM, internet też chodzi kiepściutko, niedługo przestanę oglądać TV po tylko wycieram pilot od przełączania małopopularnych kanałów, no chyba, że czas przerzucić się na dekoder Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Narax




Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 2

PostWysłany: Wto, 08 Lis 2011 19:13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chcemy upc zamiast eltronika! Razz
niestety tylko teraz ogladam Discovery Channel bo nie ma juz po co wlaczac telewizora Smile szkoda ze tata nie pozwala mi na zamontowanie anteny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeVito




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 487
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 09 Lis 2011 02:47:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adiok napisał:
prawda jest niestety taka, że Eltronik i tak pogrywa sobie z nami troszeczkę...
To cos tam włączy, to wyłączy oczywiście wszystko podpierając interesem abonentów.
Ktoś się tam wyraźnie pogubił nie chodzi o to żeby nadawać nawet 100 jakiś kanałów tylko żeby ta oferta była przemyślana i zbilansowana.
Osobiście wolałbym żeby np.wyrzucić niszowe stacje typu Superstacja, Polonia, ITV a udostępnić kanały HD w podstawowej ofercie bo przepraszam ale obecny abonament umożliwiający oglądanie programów HD to delikatnie mówiąc nieporozumienie.
Ciekawe kiedy ktoś się tam obudzi...


Kanały, które wymieniłeś mogą sobie zostać bo właściwie nic nie kosztują. Natomiast co innego DCh, gdyby podnieśli Ci opłatę miesięczną też by Ci nie pasowało. Poza tym zauważ, że do tej pory Polsat News był dostępny na zasadzie testu a teraz jest pełnoprawnym kanałem a co za tym idzie Eltronik musi za ten kanał płacić, ale o tym już nikt nie pamięta. Gdyby go usunięto zaraz ktoś by napisał, że jakim prawem... Najlepiej mieć wszystko i to za darmo, przecież się należy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adiok




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 172

PostWysłany: Sro, 09 Lis 2011 07:04:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DeVito napisał:


Kanały, które wymieniłeś mogą sobie zostać bo właściwie nic nie kosztują. Natomiast co innego DCh, gdyby podnieśli Ci opłatę miesięczną też by Ci nie pasowało. Poza tym zauważ, że do tej pory Polsat News był dostępny na zasadzie testu a teraz jest pełnoprawnym kanałem a co za tym idzie Eltronik musi za ten kanał płacić, ale o tym już nikt nie pamięta. Gdyby go usunięto zaraz ktoś by napisał, że jakim prawem... Najlepiej mieć wszystko i to za darmo, przecież się należy.


DeVito szanowny kolego z tonu Twojej wypowiedzi wnioskuję, że związany jesteś z formą Eltronik. Ja nie chcę nic za darmo. Trzeba podnieść opłatę - OK ale ile? Bo rozkładając to na wszystkich abonentów ile musielibyście podnieść abonament???
Co do Polsat News - osobiście wolę TVN24 Smile
A w kwestii co się należy to myślę że przede wszystkim SZACUNEK.
Pamiętaj nie ma WAS bez NAS abonentów. Będziecie dalej tak postępować... sam wiesz. Ludzie potrafią liczyć. Dajcie programy HD w ofercie podstawowej i nie mówię że od razu wszystkie. Zbilansujcie ofertę i za wszystko np... 50PLN Będzie się opłacało???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asdf1




Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 26

PostWysłany: Sro, 09 Lis 2011 13:30:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam troszkę inne pytanie. Czy nie uważacie za lekki bezsens tworzenie takich pakietów jakie mamy w Eltroniku? Jestem wielkim fanem sportu i np. chciałbym oglądać dobre kanały sportowe, w dobrej jakości (Polsat Futbol, Polsat Sport HD, Eurosport 2 HD, Eurosport HD itd.) Niestety, Eltronik w swojej ofercie nie ma ani Polsatu Sport HD, ani Eurosportu HD. Czy nie lepszym rozwiązaniem jest utworzenie różnych pakietów tematycznych, np. SPORT HD, Film HD itd? tak jak to robi cyfrowy polsat, nka, multimedia itd? W kablówce multimedia koszt pakietu Sport HD to 12 zł - śmieszne pieniądze. Póki co Eltronik swoją ofertą nic wielkiego nie prezentuje, oferta kanałów bardzo słaba, a ten pakiet za 150zł to już w ogóle śmiech na sali. Pisałem maila do Eltronika czy zamierzają utworzyć pakiety tematyczne - oczywiście bez odpowiedzi Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 09 Lis 2011 15:27:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BTW: DCh znikną ze strony Eltronika Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeVito




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 487
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 10 Lis 2011 11:26:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adiok napisał:
DeVito szanowny kolego z tonu Twojej wypowiedzi wnioskuję, że związany jesteś z formą Eltronik. Ja nie chcę nic za darmo. Trzeba podnieść opłatę - OK ale ile? Bo rozkładając to na wszystkich abonentów ile musielibyście podnieść abonament???
Co do Polsat News - osobiście wolę TVN24 Smile
A w kwestii co się należy to myślę że przede wszystkim SZACUNEK.
Pamiętaj nie ma WAS bez NAS abonentów. Będziecie dalej tak postępować... sam wiesz. Ludzie potrafią liczyć. Dajcie programy HD w ofercie podstawowej i nie mówię że od razu wszystkie. Zbilansujcie ofertę i za wszystko np... 50PLN Będzie się opłacało???


Owszem jestem związany z Eltronikiem - 18-miesięczną umową abonencką a nie umową o pracę co dla Ciebie byłoby świetnym argumentem dyskredytującym moje racje. Szczerze mówiąc mam dość osób, które jak np pochwalisz PO piszą, że na pewno masz wujka w Rosji a jak wystąpisz w obronie jakiegoś urzędu to za chwile piszą, że na pewno tam pracujesz, albo ktoś z twojej rodziny. Ludzie, którzy używają argumentu - jeśli ktoś nie dołącza to mainstreamu krytykując coś/kogoś to na pewno ma w tym interes pokaują w ten sposób słabość swojej argumentacji, ponad to poczytaj trochę ten dział na forum i zobacz moje polemiki z pracownikiem Eltronika na temat ich oferty internetowej oraz moją ocenę tej oferty zanim wyrobisz sobie ostateczne zdanie na mój temat.

A jeśli Ci się nie chce to zacytuje swoje 2 przykładowe posty z tematu: ELTRONIK - jednak coś robi.

DeVito napisał:
Cytat:
ELTRONIK - jednak coś robi.


Było minęło. Teraz Eltronik jest chyba najbardziej zacofany jeśli chodzi o internet. :/



To jest chyba jakiś żart. Wg tego cennika podpisywałem umowę rok temu!
Niestety muszę jeszcze przez pół roku przemęczyć na tej prędkości. Sad

Oferują 1Mbit/s za 55zł.
Podczas gdy Netia za 59 zł oferuje 8Mbit/s Exclamation
Za 69 zł 20Mbit/s ExclamationExclamationExclamation
A Multimedia (z tego co widziałem w ulotce) ma promocję 6mbit/s za 59zł.

A te nazwy taryf? Very Happy
Twój Net Biznes (2Mbit/s) (no no do firmy musi być mocne łącze buhahaha)
Twój Net Prestige (3Mbit/s) (3Mbit - co to dziś za prestiż?) xD

Jednym słowem żenada. Jeszcze pół roku i adios Eltonik.


DeVito napisał:
Eltronik.p napisał:
Ceny w promocjach sa zupelnie inne, a to ze ktos obiecuje gruszki na wierzbie to inna sprawa. W eltroniku ktos kto ma 2 mbit , tez mozemy spokojnie mowic ze jest to predkosc do 8 Mbit , ale nie na tym to polega .


Znam te teksty na pamięć. Kiedyś usłyszałem: "Nasze 512 chodzi jak ich (Multimedia) 1024."
Teraz idziecie dalej, czyli Wasze 2mbity chodzą jak ich 8mbit. Kto chce niech wierzy. Twisted Evil
Rozumiem, że Netia też obiecuje "gruszki na wierzbie"?
Tak się składa, że w rodzinie mam kogoś kto ma Multimedia i kogoś z Netią i dobrze wiem jak to działa.
Mydlenie oczu.


Eltronik.p napisał:
Kolego to jest oficjalny cennik za nasze uslugi , oczywiscie ceny w promocjach sa zupelnie inne !!!


Dobra to pogadajmy o "promocjach".

Tylko jak to się ma do Netii (której ofertę przemilczałeś) czyli do 8 mbitów/s za 59 zł, czy 20 mbitów/s za 69zł?
Czy nawet do tej Multimedia Polska - w promocji 6 mbitów/s za 69zł?

Z tego co widziałem w telegazecie Eltronika w promocji za 55zł jest łącze 2 mbity/s

Popraw mnie jeśli się mylę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adiok




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 172

PostWysłany: Czw, 10 Lis 2011 12:23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drogi DeVito,
wypowiedziałeś się w takim tonie, że przyszło mi na myśl twoje powiązanie z Eltronikiem. Jednocześnie nie mam na celu wykpiwania bądź umniejszania twojej racji w tej dyskusji.Jesli tak to odebrałeś to przepraszam.

Daleki jestem również od doszukiwania się opisywanych przez Ciebie analogii. Masz swoje zdanie i szanuje je. Jednocześnie zwracam Twoją uwagę na to, ze nikt nie chce nic za darmo od tej Firmy - jak to mi wytknąłeś "bo się należy" Usuniecie tego kanału uważam za błąd bo należało choć spróbować rozeznać sytuację. Znam wielu których ten krok delikatnie mówiąc zdenerwował a nie wypowiadają się na forum. Jednym słowem mówiąc jest nas wielu.

Niestety w tym przypadku żaden PRACOWNIK Eltronika nie zajmuje zdania, choć wydaje mi się że powinien.
Może masz swoje sposoby żeby kogoś właściwego tym faktem zainteresować i zwyczajnie pomożesz w sprawie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 10 Lis 2011 13:12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście czasami warto zrobić rozeznanie i zamiast 5 bzdetnych kanałów stanowiących jedynie wypełnienie pasma, których pewnie nikt nie ogląda warto zostawić jeden lepszy.
Cóż, dla jednych liczy sie jakość dla innych ilość.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.03532 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski