STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
zmiana kanałów eltronik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adiok




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 172

PostWysłany: Pią, 04 Lis 2011 09:06:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZbyszekB-ca napisał:
disney channell to nic dobrego dla dzieci , oglupiajace bajki ! krzyki , wrzaski , malujace sie dziewczeta , lepiej poczytac dzieciakom ksiazki !


Faktem jest, że wszyscy z nas wypowiadających sie w temacie jakoś przeżyli bez D.Ch, MiniMini itd ale nie o to chodzi!

Kablówka jak już napisałem powinna dbać o szeroką ofertę kanałów.
Powinni stanowić konkurencje dla oferty "N-ki" czy C.Polskatu a jest dokładnie odwrotnie!
Programy HD są ... ale za jakie pieniądze, nie dostępne dla przeciętnej rodziny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 04 Lis 2011 09:14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZbyszekB-ca napisał:
disney channell to nic dobrego dla dzieci , oglupiajace bajki ! krzyki , wrzaski , malujace sie dziewczeta

A skąd to wiesz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlodamama




Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 226
Skąd: brodnica/poznań

PostWysłany: Pią, 04 Lis 2011 10:17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spinnaker napisał:
chyba czas najwyższy zając się dzieciakami a nie, przed telewizor i problem z głowy... może warto włączyc na dvd jakiegoś kubusia puchatka, smurfy, bolka i lolka, a nie ogłupiające seriale typu Hana jakaś tam... Laughing


stereotyp faceta, który chyba nie ma dzieci. 24/7 ZAJMUJE SIĘ dziećmi ale dom posprzątać trzeba i zrobić obiad i właśnie TAKIE BAJKI pozwalały mi na to jak i większości innym mam...
a tak apropo kubuś puchatek znany na wylot a chociaż nowe odcinki myszki miki bardzo radowały..widocznie u Ciebie świat się kończył na Hannie Montanie, moje dzieci tego nie oglądały.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlodamama




Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 226
Skąd: brodnica/poznań

PostWysłany: Pią, 04 Lis 2011 10:24:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adiok napisał:
ZbyszekB-ca napisał:
disney channell to nic dobrego dla dzieci , oglupiajace bajki ! krzyki , wrzaski , malujace sie dziewczeta , lepiej poczytac dzieciakom ksiazki !


Faktem jest, że wszyscy z nas wypowiadających sie w temacie jakoś przeżyli bez D.Ch, MiniMini itd ale nie o to chodzi!

Kablówka jak już napisałem powinna dbać o szeroką ofertę kanałów.
Powinni stanowić konkurencje dla oferty "N-ki" czy C.Polskatu a jest dokładnie odwrotnie!
Programy HD są ... ale za jakie pieniądze, nie dostępne dla przeciętnej rodziny.


Miło Adiok, że rozumiesz..Myślę zupełnie tak samo. A co do wypowiedzi, że disney channel to ogłupiające bajki, krzyki i wrzaski i malujące się dziewczęta to dosłownie brak mi słow. Jeśli Zbyszku nie podobały Ci się malujące dziewczynki, to nawet dobrze. Ale dziewczyny z reguły LUBIĄ oglądać jak ktoś się maluje. Każdy ma swoje zdanie, były głupie i fajne filmy (zresztą jak wszędzie) ale szkoda, że nie ma już D.CH.

I głupie są komentarze w stylu : poczytaj książki dziecku a nie sadzaj przed telewizor. CZYTAM! Wiele rodziców czyta ale każdy normalny człowiek od czasu do czasu lubi oglądać filmy, dzieci-bajki i nie ma w tym nic złego. A osoby piszące tego typu komentarze są albo bezdzietne i żyją dziwnymi aluzjami albo ich żona za przeproszeniem zasuwa w domu a oni siedzą i oglądają meczyki z piwkiem pod ręką i faktycznie matka i dziecko mają telewizor niedostępny. Dlatego nie życzę sobie pouczania, że bajki były złe i powinnam inaczej wychowywać dzieci bo zalozylam ten POST z pytaniem dlaczego D.CH zlikwidowano a nie z prośbą o rady macierzyńskie osob, które o tym nie mają pojęcia. Dziękuję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 04 Lis 2011 10:48:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najfajniejsze są jednak aktualne informacje na stronach TVK:
http://www.eltronik.net.pl/index.php?strona=6
Cytat:
programy dla dzieci (MiniMini, ZigZap, Nickelodeon, Disney Channel),


czy:
http://www.eltronik.net.pl/index.php?strona=87
logo wg nomenklatury szachowej na D4 Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mysia




Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 103

PostWysłany: Pią, 04 Lis 2011 10:56:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też się przyłączę do mlodejmamy
moj synek nie ogląda bajek z wrzaskami i krzykami na D.CH leciało "Złota rączka" "Piraci z Nibylandi" "Klub przyjaciół Myszki Miki"................
Nie znacie repertuaru to nie wypowiadajcie się.
A dla dziecka też dobrze jest czasami się wyciszyć i obejrzeć dobrą bajkę, tkj my lubimy obejrzeć sobie film i to że dziecko ogląda bajkę nie znaczy że ma złą matkę.
Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adiok




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 172

PostWysłany: Pią, 04 Lis 2011 11:21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



to nie pierwszy raz kiedy strona Eltronika nie nadąża za wprowadzanymi przez nich zmianami.

ale to nic

Chodzi o to że wobec zmian jakie zaszły i tego że są to zmainy puki co nieodwracalne uważam, że bez łaski D.Ch. powinien zostac zastąpiony np. Cbeebies a nie Nsportem!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mysia




Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 103

PostWysłany: Pią, 04 Lis 2011 14:14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adiok zgadzam się z Tobą w 100% Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlodamama




Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 226
Skąd: brodnica/poznań

PostWysłany: Pią, 04 Lis 2011 14:51:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również się zgadzam, ale niestety jest smutne przysłowie dzieci i ryby głosu nie mają;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emc81




Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 209

PostWysłany: Pią, 04 Lis 2011 20:56:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eltronik postawił na ilość, zamiast jakość, może by tak przeprowadzić ankietę typu "jakie programy oglądasz?", te o najniższej oglądalności można byłoby zastąpić jednym porządnym, np. Disney Channel lub innym dla dzieci, których potrzeby zostały jak zwykle pominięte,
P. S. ile to już kanałów sportowych mamy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolek




Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 547

PostWysłany: Pią, 04 Lis 2011 22:47:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W podstawowym pakiecie 6 Very Happy jeżeli liczyć TVN Turbo to 7 Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrrutk




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 26

PostWysłany: Sob, 05 Lis 2011 14:17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyłączam się do dyskusji, moje dzieci też narzekają na brak DisneyChannel ponieważ bardzo lubiły go oglądać.
Decydenci z Eltronika powinni przemyśleć i przeliczyć ponownie swoją ofertę i przywrócić ten kanał dla dzieci i młodzieży.

Może należy zgłosić taki postulat do BOK Eltronika?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adiok




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 172

PostWysłany: Sob, 05 Lis 2011 14:56:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotrrutk napisał:


Może należy zgłosić taki postulat do BOK Eltronika?


Obawiam się że nic to nie da. Rozmawiałem z BOK Eltronika i konkluzja z rozmowy jest taka że kanału D.Ch nie ma bo był za drogi no i puki co nie będzie.
Nie wiem... może jakieś pismo... może list protestacyjny... ale powątpiewam w moc takiej inicjatywy.

w/g mojej wiedzy Eltronik obecniee jedynie retransmituje sygnał większego nadawcy z UWAGA....... Wejherowa. Tkie współczesne cuda techniki. Sami jedynie wpuszczają w sieć swój sygnał z TG i programem lokalnym.

ale cóż... jakby co można na mnie liczyć. Chętnie poprę taką inicjatywę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Narax




Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 2

PostWysłany: Sob, 05 Lis 2011 16:17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam 18 lat i jednak lubilem sobie poogladac disney chanel, panowie z TVK mnie bardzo zawiedli no ale trudno, moze kiedys zobaczymy ten kanal w ofercie Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adiok




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 172

PostWysłany: Sob, 05 Lis 2011 21:02:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co to już może nie chodzi o to D.Ch. ale o robienie w h... abonenta
No bo jak to inaczej nazwać. łapie się ludzi na określoną ofertę poczym... program wypada. Dziś D.Ch. jutro Discovery, pojutrze TVN. To raz.
Dwa to cena... za te pieniądze 38-40PLN) bez łaski kanały typu TVP TVN,Polsat powinny być dostępne w HD ale nie... bandyckie 68 trzeba wybulić...BZDURA. Drażni mnie to strasznie ale cóż... jest jak jest.

Drugą sprawą jest ambicja operatora Eltr.. i tu jest problem bo poza internetem t w miarę systematyczną poprawą jakości usługi TV delikatnie mówiąc leży i kwiczy. Pomijam tu sposób nadawania bo to wymusza skok cywilizacyjny. Za rok analogowo to radio będzie nadawane. Ale kanały w jakości HD powinny bezwzględnie znajdować sie w ofercie podstawowej!!!

Mam nadzieję, że ktoś z Eltr. śledzi ten post i nada sprawę komu trzeba bo to po prostu należy się abonentom TVK Eltronik!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020067 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski