STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
kocham Brodnice!
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Nie, 03 Lip 2005 13:56:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi też się strasznie podoba Brodnica pozdrowienia tez dla wszystkich a w szczególności Yanusza Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Henio
Gość






PostWysłany: Nie, 07 Sie 2005 23:43:07    Temat postu: obwodnica Odpowiedz z cytatem

Panicz napisał:
I tu sie z Yanuszem całkowicie zgadzam. Może rządzący myślą, że skoro przejezdni jakiś czas postoją w korkach (zwłaszcza obecnie w trakcie robót budowlanych), to zostaną tu dłużej i zostawią pieniądze. Laughing


A jak będzie obwodnica to "se odjadą" i tyle ich zobaczysz.
Powrót do góry
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Pon, 08 Sie 2005 15:27:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
ja tam nie lubie brodnicy bo tam tylko smierdzi. Najbardziej nie lubie ksiedza proboszcza




a może się tak przedstawisz co?? taki odważny jesteś? a za co tak nie lubisz naszego klimatycznego miasteczka? co do proboszcza: o któregoCi chodzi? jestem ateistką, nie obchodzą mnie sprawy wiary i dlatego do tego tematu podchodzę neutralnie. Może warto się zastanowic nad tym co sie pisze... Nie wiem.. Czuję, że głupieję czytając niektóre posty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Obserwator Toruński




Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 3
Skąd: Toruń

PostWysłany: Nie, 13 Maj 2012 06:54:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby polubić swoje miasto trzeba... z niego wyjechać! Nabiera się wtedy dystansu, widzi się je na tle innych miasteczek takim jakie ono naprawdę jest. Dopiero w takiej Anglii, czy innej Bydgoszczy zaczynasz doceniać to w czym urosłeś. I niekiedy dopiero wtedy zaczynasz być dumny z tego, że urodziłeś się i wychowałeś w takim Wąbrzeźnie czy innej Brodnicy... .

Po co cierpieć za tysiące naszych pijaczków i niechlujów niewartych wzruszenia ramion? Po co się wstydzić za brzydkie zapachy naszych politykierów? KAŻDY ODPOWIADA ZA SIEBIE.

I wtedy na pytanie tępego Amerykanina czy innego durnowatego Angola śmiało możesz mówić. Urodziłem się w Poland. Nie Holland osiołku, a w Poland! To jest środek Europy! A moje miasteczko zostało założone 700 - lat temu! I wiesz - ono ma taki śmieszny dla innych - a dla mnie bardzo sympatyczny - taki mały ryneczek.

Co? Nie wiesz misiaczku co to jest rynek? No tak, skąd możesz wiedzieć! Urodziłeś się przecież na tym Manhattanie... . A więc ryneczek, to jest takie miejsce... . I jeszcze mamy gotycki kościół. I to i tamto... . A mama uczyła mnie, że po sobie się sprząta (nie tak jak ty przed chwilą to zrobiłeś!) a w niedzielę się u nas odpoczywa odpoczywa. I rosół jest i schabowy.

Zresztą co ja Ci będę gadał. Przyjeżdżaj i zobacz sam. ...albo chociaż pooglądaj zdjęcia. Na przykład tutaj:
http://www.obserwatortorunski.pl/2012/05/kocham-brodnice-897.html

I wtedy spójrz w twarz tego poczciwego głąba z Francji!
Zapewniam Cię, że wyczytasz wiele.
- I być może dopiero wtedy pokochasz swoje miasto!
c.b.d.u.

O czym entuzjastycznie informując
uprzejmie pozdrawiam

Obserwator Toruński
www.obserwatortorunski.pl

PS. Szukam przewodnika po Brodnicy i okolicach.

Chciałbym porobić trochę zdjęć, zajrzeć w zakamarki słabo dostępne dla zwykłych turystów. Interesują mnie także wieże, strychy i piwnice :-) A już osoba znająca się na ptaszkach (Bagienna Dolina Drwęcy!) to dla mnie byłby skarb wielki. Można się zgłaszać :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
siostra sisters




Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 356

PostWysłany: Nie, 13 Maj 2012 08:34:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Obserwator Toruński"]Żeby polubić swoje miasto trzeba... z niego wyjechać! Nabiera się wtedy dystansu, widzi się je na tle innych miasteczek takim jakie ono naprawdę jest. Dopiero w takiej Anglii, czy innej Bydgoszczy zaczynasz doceniać to w czym urosłeś. I niekiedy dopiero wtedy zaczynasz być dumny z tego, że urodziłeś się i wychowałeś w takim Wąbrzeźnie czy innej Brodnicy... .

Po co cierpieć za tysiące naszych pijaczków i niechlujów niewartych wzruszenia ramion? Po co się wstydzić za brzydkie zapachy naszych politykierów? KAŻDY ODPOWIADA ZA SIEBIE.

I wtedy na pytanie tępego Amerykanina czy innego durnowatego Angola śmiało możesz mówić. Urodziłem się w Poland. Nie Holland osiołku, a w Poland! To jest środek Europy! A moje miasteczko zostało założone 700 - lat temu! I wiesz - ono ma taki śmieszny dla innych - a dla mnie bardzo sympatyczny - taki mały ryneczek.

Co? Nie wiesz misiaczku co to jest rynek? No tak, skąd możesz wiedzieć! Urodziłeś się przecież na tym Manhattanie... . A więc ryneczek, to jest takie miejsce... . I jeszcze mamy gotycki kościół. I to i tamto... . A mama uczyła mnie, że po sobie się sprząta (nie tak jak ty przed chwilą to zrobiłeś!) a w niedzielę się u nas odpoczywa odpoczywa. I rosół jest i schabowy.

...

I wtedy spójrz w twarz tego poczciwego głąba z Francji!
Zapewniam Cię, że wyczytasz wiele.
- I być może dopiero wtedy pokochasz swoje miasto!
c.b.d.u.



... nic dodać nic ująć - samo sedno sprawy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
roma




Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 91

PostWysłany: Nie, 13 Maj 2012 09:23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MaJa napisał:
Anonymous napisał:
ja tam nie lubie brodnicy bo tam tylko smierdzi. Najbardziej nie lubie ksiedza proboszcza




a może się tak przedstawisz co?? taki odważny jesteś? a za co tak nie lubisz naszego klimatycznego miasteczka? co do proboszcza: o któregoCi chodzi? jestem ateistką, nie obchodzą mnie sprawy wiary i dlatego do tego tematu podchodzę neutralnie. Może warto się zastanowic nad tym co sie pisze... Nie wiem.. Czuję, że głupieję czytając niektóre posty


Smrodek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cala




Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 143

PostWysłany: Nie, 13 Maj 2012 14:41:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mucha napisał:
a ja sie wstydze za was wszystkich ! Evil or Very Mad



Ja też... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Nie, 13 Maj 2012 17:30:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miasto urocze Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Nie, 13 Maj 2012 21:37:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obserwator Toruński napisał:
Żeby polubić ...


Na pewno Brodnica ?

Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eyore




Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 7

PostWysłany: Nie, 13 Maj 2012 23:13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj chyba to nie brodnica
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jankajaneczka@wp.pl




Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 85

PostWysłany: Pon, 14 Maj 2012 06:27:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez uważam że to nie Brodnica.myślę że może kowalewo?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Obserwator Toruński




Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 3
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon, 14 Maj 2012 10:54:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jankajaneczka@wp.pl napisał:
ja tez uważam że to nie Brodnica.myślę że może kowalewo?

(Teraz) to i ja uważam, że to nie jest Brodnica :-)
To tylko zdjęcie Lidzbarka.

I na tym przykładzie widać wyraźnie, że warto powtórzyć mój apel z pierwszego wpisu.

"Szukam przewodnika po Brodnicy i okolicach.

Chciałbym porobić trochę zdjęć i fotografii, zajrzeć w zakamarki słabo dostępne dla zwykłych turystów. Interesują mnie także wieże, strychy i piwnice :-) A już osoba znająca się na ptaszkach (Bagienna Dolina Drwęcy!) to dla mnie byłby skarb wielki.
- Można się zgłaszać :-)

O czym uprzejmie informując
dziękuję za zrozumienie

Obserwator Toruński
www.obserwatortorunski.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Heimdall




Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 192

PostWysłany: Pon, 14 Maj 2012 12:02:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzę po Bagiennej Dolinie Drwęcy jak to określiłeś za ptaszkami od 6 lat... wyślę Ci zaraz PW z namiarami Smile

Pozdrawiam
Heimi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Obserwator Toruński




Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 3
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon, 14 Maj 2012 13:14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heimdall napisał:
Chodzę po Bagiennej Dolinie Drwęcy jak to określiłeś za ptaszkami od 6 lat...

:D :D :D :D :D :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023 sekund ] :: [ 15 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski