STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
kocham Brodnice!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brodniczanin1
Gość






PostWysłany: Sob, 28 Maj 2005 23:45:02    Temat postu: kocham Brodnice! Odpowiedz z cytatem

kocham Brodnice! nie ma drugiego takiego miasta na swiecie! i wszyscy brodniczanie sa najwspanialsi! Smile
Powrót do góry
paulinka




Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 68
Skąd: Nieżywięć

PostWysłany: Nie, 29 Maj 2005 03:50:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cóż za optymizm się ujawnił...ja też lubie to miasto, ale myślę że to kwestia przyzwyczajenia, a Brodnica nie wyróżnia się niczym szczególnym (pomijająć trójkątny rynek Smile ) w każdej społeczności są ludzie dobrzy i źli, bogaci i biedni, mądrzy i głupi....i to samo jest w Brodnicy..chyba że obracasz się w kręgu tylko tych pozytywnych osób- to pozazdrościć i życzyć wszystkim takiego szczęścia Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Nie, 29 Maj 2005 13:46:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paulinka napisał:
[...]Brodnica nie wyróżnia się niczym szczególnym (pomijająć trójkątny rynek Smile )[...]

i to forum Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 29 Maj 2005 17:41:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co tutaj kochać można? Chyba jedynie garstkę ludzi Wink Gdybym miała wybór nigdy nie chciałabym być Polką, no chyba, że w czasach Sobieskiego...jeśli wiecie co chcę powiedzieć...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulinka




Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 68
Skąd: Nieżywięć

PostWysłany: Nie, 29 Maj 2005 20:36:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja podczas pobytów za granicą niechętnie mówię skąd jestem... to oczywiste że lubię ten kraj bo to moja Ojczyzna, tu się urodziłam i pewnie umrę ale patrząc przez pryzmat innych państw (choćby UE ) to nie ma co się oszukiwać...sypie się ta nasza Polska i nic nie robi się zeby było lepiej...na pewno wolałabym być innej narodowości ale cóż ja za to mogę...trzeba pogodzić się z losem i jakoś dawać sobie radę!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 30 Maj 2005 13:21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem dumnym Polakiem, brodniczaninem.
to prawda, że źle się dzieje. na horyzoncie nie widać za bardzo powiewu dobrych wiatrów.
oprócz pobudek stricte patriotycznych spotkałem się z opiniami, że... Polacy są przystojni Embarassed .
a coraz rzadziej na Zachodzie spotyka się opinie, że Polacy to złodzieje, pijacy itp itd. Częściej, że to dobrzy fachowcy (finansiści, informatycy, rzemieślnicy itp itd).
Zmiany nastąpią zapewne wówczas, gdy do władzy dojdą ludzie (młodzi) nie skażeni PRL w żaden sposób (czyli obecne 14, 15latki).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 30 Maj 2005 18:05:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że obecni 30-to latkowie nie są już skażeni uprzednim ustrojem. Ludzie w tym wieku mają inne podejście do życia, pracy, polityki... Zdecydowanie lepsze, nadają się na każde stanowiska. Nie trzeba czekać na obecnych 15-latków. Musimy poczekać na zmianę pokolenia zarówno po lewej, jak i prawej stronie sceny politycznej. Wtedy dopiero będzie lepiej u nas w Polsce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magda




Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 15
Skąd: Brodnica - Londyn

PostWysłany: Wto, 31 Maj 2005 10:24:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paulinka napisał:
ja podczas pobytów za granicą niechętnie mówię skąd jestem... (...) na pewno wolałabym być innej narodowości ale cóż ja za to mogę...



przyznam sie ze i ja tak myslalam kiedys... dopoki nie wyjechalam za granice na dluzej...
wiekszosc polakow wstydzi sie przyznac do swojej narodowosci , a to jest tylko przejaw uczucia nizszosci czy kompleksow.
i to wcale nie potrzebne!

ja bardzo sie ciesze ze jestem Polka! nie wstydze sie tego absolutnie! teraz patrzac dokladnie na inne narodowosci (bo teraz dopiero mam taka okazje) nie chcialabym swojej zmienic za zadne skarby!

nie po to moi dziadkowie walczyli o Polske zebym ja teraz sie jej wypierala!

moze stwierdzicie ze to hipokryzja bo jestem za granica ... no niestety sytuacja w Polsce nie pozwolila mi zostac... ale tu czy w Polsce - jestem dumna Polka Wink
... i moze to nawet trudniejsze za granica ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 31 Maj 2005 15:17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, zgadzam się z Magdą, że to przejaw kompleksów... doskonale znam te teksty, że nie powinnam się wstydzić za swój kraj itepe ale nic to nie zmienia. Nie wiem, może mam to we krwi. Ale może to i dobrze na dłuższą metę, to jest jak jakiś motor by dawać z siebie więcej. No cóż...Polska ma swoje plusy i minusy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mucha
Gość






PostWysłany: Sro, 01 Cze 2005 11:40:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja sie wstydze za was wszystkich ! Evil or Very Mad
Powrót do góry
Tarja
Gość






PostWysłany: Sro, 01 Cze 2005 13:54:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wierszyk dla otuchy :

" Jestem Polka z krwi i kości,
każda Niemka mi zazdrości,
że mnie kocha Polak młody,
pełen wdzięku i urody"

więc nie ma się co wstydzić Razz

P.S.. bycie Polakiem Polka jest śmieszne, szczególnie że zagraniczni myślą ze albo jesteś alkoholik albo że spędzasz pół życia w kościele jako przykładny katolik ...
Powrót do góry
ja
Gość






PostWysłany: Sro, 01 Cze 2005 16:16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokladnie! Razz

albo mysla ze u nas sniegu po pachy i polujemy na niedzwiedzie! hihi!
Powrót do góry
Yanusz




Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 155
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 29 Cze 2005 10:51:10    Temat postu: Re: kocham Brodnice! Odpowiedz z cytatem

brodniczanin1 napisał:
kocham Brodnice! nie ma drugiego takiego miasta na swiecie! i wszyscy brodniczanie sa najwspanialsi! Smile

I masz rację człowieku
Tylko szkoda że zamiast obwodnic rządzący budują halę sportową
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 29 Cze 2005 18:11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu sie z Yanuszem całkowicie zgadzam. Może rządzący myślą, że skoro przejezdni jakiś czas postoją w korkach (zwłaszcza obecnie w trakcie robót budowlanych), to zostaną tu dłużej i zostawią pieniądze. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Sob, 02 Lip 2005 21:23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam nie lubie brodnicy bo tam tylko smierdzi. Najbardziej nie lubie ksiedza proboszcza
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018855 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski