STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wyniki TNS OBOP
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Pon, 10 Paź 2011 22:38:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy są to wyjątki czy nie. Mnie nie przeszkadzają zabytkowe kościoły które zwykle są przykładem wspaniałej architektury, nie wadzą mi też przydrożne krzyże czy kapliczki na wsiach. Mówimy o wprowadzaniu symboli religijnych w przestrzeń która powinna być w sprawach wyznaniowo-światopoglądowych bezstronna. Chyba że jednak Polska to państwo wyznaniowe?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Pon, 10 Paź 2011 22:53:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Brawo! Demokracja mierzona jest liczbą mordowanych dzieci w imię wolności! Jeśli tak ma wyglądać wolność, że morduje się bezbronnych, to nie mówimy tutaj o demokracji ale barbarzyństwie!!!! To jest straszne! "

Aborcja tylko w kilku jasno określonych przez prawo sytuacjach:
-patologiczna ciąża-zdrowie matki zagrożone
-dziecko poczęte w wyniku gwałtu
-prawdopodobieństwo urodzenia bardzo chorego dziecka

Przede wszystkim wychowywać. Zamiast religii edukacja seksualna. Czasem lepiej by dziecko się nie narodziło niż miało żyć w jakimś piekle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Wto, 11 Paź 2011 07:54:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z dziećmi narodzonymi, które biegają samopas i wąchają klej, bo rodzice tyrają po 12godz. dziennie za 1000pln Question Kościół może je przygarnie...obłuda Confused

W sprawie krzyży, to @monk nie odróżniasz strefy prywatnej od państwowych instytucji. Jasne, że możesz sobie tone krzyży na sobie nosić, ale w państwowych urzędach nie powinno być żadnych religijnych symboli, bo to indoktrynacja Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Wto, 11 Paź 2011 09:35:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hwdp napisał:
A co z dziećmi narodzonymi, które biegają samopas i wąchają klej, bo rodzice tyrają po 12godz. dziennie za 1000pln Question Kościół może je przygarnie...obłuda Confused

W sprawie krzyży, to @monk nie odróżniasz strefy prywatnej od państwowych instytucji. Jasne, że możesz sobie tone krzyży na sobie nosić, ale w państwowych urzędach nie powinno być żadnych religijnych symboli, bo to indoktrynacja Cool


dokładnie, urząd to nie pastwisko księdza..... Palikot mam nadzieję cos zrobi w tym temacie.... Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Wto, 11 Paź 2011 10:38:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to trochę po urzędach łażę - ale jakoś specjalnie krzyże i święte obrazy mi się na oczy nie rzucają. To gdzie tak niby w Brodnicy jest?

A...i jeszcze jedno - czy przyszpitalne kaplice też przeznaczacie do likwidacji? Przecie szpital państwowy - no nie?

A...i drugie.Prezydentowi też zabronicie kaplicę utrzymywać przy urzędzie?

No jazda - niech nie będzie niczego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 11 Paź 2011 11:07:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Jacek Tyburski"]Kala 666 napisała: "Co do aborcji to ja jestem za! Każda kobieta, każdy człowiek ma prawo robić ze swoim ciałem co mu się podoba, na tym polega demokracja."

Brawo! Demokracja mierzona jest liczbą mordowanych dzieci w imię wolności! Jeśli tak ma wyglądać wolność, że morduje się bezbronnych, to nie mówimy tutaj o demokracji ale barbarzyństwie!!!! To jest straszne! itd......

panie Tyburski,pan niczym nie różni się właściwie od Palikota tylko ze on chce wolności a pan podległości w stronę ****** i kościoła.....
a co z tymi kobietami które zostały z gwałcone,lub dziećmi chorymi --państwo i tak nie pomaga ich wychować a na takie dzieci potrzeba wiele finansów....tu można by wiele pisać
co teraz najeżdżać na ruch Palikota bo zabrał wam glosy ,polska to wolny kraj ...i jest tu miejsce na wszystkie wyznania czy orientacje,nie chcesz się tym kimś przyjaźnić to nie ,ale nie obrażaj jego ...jak nie robią oni wobec pana a jak się bronią to ich prawo ,sam wychowuje chore dziecko i wiem ile trzeba wyrzeczeń a nikt nie pomorze ...nikt nie morduje ludzi a jeśli przyszłe dziecko ma być bardzo chore to lepiej usunąć gdy ma parę tygodni ,jak by rak czy dwa po urodzeniu miało umrzeć to wtedy jest trał-ma dla rodziców...tez im nikt w tym nie weprze jak tego ktoś nie przeżył to może sobie gadać o ideach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Wto, 11 Paź 2011 11:48:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze piszesz mikus. Ja jak to przeczytałem, to już też jestem za aborcją.
"Trał-ma mak-symalna".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zionek84




Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 432

PostWysłany: Wto, 11 Paź 2011 12:27:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kala szkoda że twoja mama nie dostąpiła woli swobodnego zarządzania cialem w twoim przypadku. Byłoby o jedną mądrą inaczej mniej. Tyle mam do powiedzenia w sprawie aborcji. Po zapłodnieniu i rozwinięciu się zarodka to nie jest już jedno tylko twoje ciało ale są dwa. Jeżeli płod nie jest wynikiem gwałtu lub nie ma zagrożenia dla życia matki bądz nie jest ciężko chory to jest to zwyczajne zabójstwo na życzenie i tyle. Co powiecie swoim dzieciom jeżeli kiedyś zapytają czemu zabiliście im zdrowego brata lub siostre. Przecież mozna oddać dziecko do adopcji no tak ale to już trzeba miec tzw jaja nie to co do pokryjomej i anonimowej aborcji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Wto, 11 Paź 2011 14:08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zionek84 napisał:
Jeżeli płod nie jest wynikiem gwałtu lub nie ma zagrożenia dla życia matki bądz nie jest ciężko chory to jest to zwyczajne zabójstwo na życzenie i tyle
Przecież dokładnie tak chcą Palikoty, to jesteś za prawem do aborcji w skrajnych przypadkach, czy całkowity zakaz? Bo połapać się nie idzie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Wto, 11 Paź 2011 16:03:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zionek84 napisał:
Przecież mozna oddać dziecko do adopcji no tak ale to już trzeba miec tzw jaja nie to co do pokryjomej i anonimowej aborcji.


Człowieku , co ty za bzdury wypisujesz??! Rozumiem że pochwalasz wszystkie patologiczne rodziny które plenią się na potęgę a potem zostawiają kilkutygodniowe niemowlaki w szpitalu na łasce opieki społecznej - to nazywasz odwagą i posiadaniem ''jaj'' ... lol !!! Evil or Very Mad

Jeśli jest taki problem z przyzwoleniem dla ograniczonej aborcji ( która właściwie już jest ) to może przymusowa sterylizacja ?! Czy tutaj też znajdziecie ingerencje w sprawy boskie ??!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emc81




Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 209

PostWysłany: Wto, 11 Paź 2011 18:58:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikus401 napisał:
sam wychowuje chore dziecko i wiem ile trzeba wyrzeczeń a nikt nie pomorze (...) jeśli przyszłe dziecko ma być bardzo chore to lepiej usunąć gdy ma parę tygodni ,jak by rak czy dwa po urodzeniu miało umrzeć to wtedy jest trał-ma dla rodziców...tez im nikt w tym nie weprze jak tego ktoś nie przeżył to może sobie gadać o ideach



rozumiem, że Ty skorzystałbyś z takiej możliwości i zabiłbyś swoje nienarodzone dziecko???

bez komentarza


tylko nie pisz mi, że mogę sobie gadać, bo nie wiem nic na temat wychowywania chorego dziecka...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Wto, 11 Paź 2011 19:59:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym tak zrobił. Nie ma gorszego nieszczęścia niż kalekie ,chore dziecko. Lepiej umrzeć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emc81




Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 209

PostWysłany: Wto, 11 Paź 2011 20:42:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lola napisał:
Ja bym tak zrobił. Nie ma gorszego nieszczęścia niż kalekie ,chore dziecko. Lepiej umrzeć.


weź pod uwagę, że w momencie, kiedy ktoś decyduje się na usuniecie płodu, nie ma pewności, że dziecko będzie kaleką
a co jeśli znajdzie się jakaś nowa metoda leczenia?
dzieci, które w naszych czasach rodzą się chore, mają znacznie większe szanse na przeżycie i wyleczenie niż miałyby jeszcze 20 lat temu i mogą normalnie funkcjonować
jest gorsze nieszczęście: mieć świadomość, że odebrało się życie drugiemu niewinnemu człowiekowi, zazwyczaj dla własnej wygody
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kala666




Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 105
Skąd: Brodnica, Kujawsko-Pomorskie

PostWysłany: Wto, 11 Paź 2011 20:48:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zionek 84: mądry inaczej, proszę nie obrazac nikogo na forum, a zwłaszcza mnie!!! Ja nikogo nie obrazam tylko wygłaszam swoje poglady do których mam prawo!!!
Co do aborcji to jak zapewne doskonale wiesz(skoro jestes tak madry) Kosciol nawet w przypadkach gwałtu kaze urodzic dziecko, dziecko chore równiez. A każda mama ma prawo decydować o tym czy da rade wychowac swoje dziecko jesli jest chore. Nikt nie ma prawa tego osądzać!!!
Każda kobieta ma swoje sumienie i to jest tylko i wyłacznie jej decyzja!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 11 Paź 2011 20:59:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emc81 napisał:
mikus401 napisał:
sam wychowuje chore dziecko i wiem ile trzeba wyrzeczeń a nikt nie pomorze (...) jeśli przyszłe dziecko ma być bardzo chore to lepiej usunąć gdy ma parę tygodni ,jak by rak czy dwa po urodzeniu miało umrzeć to wtedy jest trał-ma dla rodziców...tez im nikt w tym nie weprze jak tego ktoś nie przeżył to może sobie gadać o ideach



rozumiem, że Ty skorzystałbyś z takiej możliwości i zabiłbyś swoje nienarodzone dziecko???

bez komentarza


tylko nie pisz mi, że mogę sobie gadać, bo nie wiem nic na temat wychowywania chorego dziecka...


zależy co ty uważasz za chore dziecko znam dużo takich co mówią ze maja chore dzieci biorą opiekuńcze a dziecko gdyby mogło to by rodziców sprzedało nie będę w tym się rozpisywał.dwa żeby wychowywać chore dziecko trzeba mieć to coś w sobie a nie każdy ma ja mowie o takim w ciężkim stanie...jak będziesz wychowywać 27 lat to wtedy mogę z tobą podyskutować
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02022 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski