STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
sklep z odzieżą xxl
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mr




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 9

PostWysłany: Czw, 06 Paź 2011 19:41:27    Temat postu: sklep z odzieżą xxl Odpowiedz z cytatem

Witam,
chciałabym się dowiedzieć czy w Brodnicy jest zapotrzebowanie na sklep z odzieżą w rozmiarze xxl. Noszę się z zamiarem rozpoczęcia takiej działalności, gdyż chciałabym, aby Panie w naszym mieście nie czuły się w swoim ciele źle. Chcę, aby rozmiar xxl nie kojarzył się z obrzydliwymi garsonkami i odzieżą typu worek. Zarówno młodsze, jak i starsze Panie zasługują, na to by czuć się pięknie i kobieco. Niestety obserwując sklepy w Brodnicy zauważyłam pewne braki. Proszę o opinie na ten temat Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szooku




Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 245

PostWysłany: Czw, 06 Paź 2011 20:10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie powiesz mi chyba, że ktoś kto jest otyły czuje się dobrze w swoim ciele :> żadne ciuchy tego nie zmienią, bo wiadomo Smile moja rada jest prosta, trzeba się wziąć za siebie i schudnąć z deka bo to tylko na zdrowie wyjdzie Smile

a tak na serio to nie opłaca się, teraz w obliczu kryzysu gdzie każdy zaciąga pasa, mało kto ( a zwłaszcza otyli) będzie szukał odzieży na jego d**ę, za przeproszeniem... ludzie wolą iść do lumpa zwykłego Smile a jak jeszcze podyktujesz ceny z kosmosu to już w ogóle (no chyba, że masz swój lokal i nie będziesz płacił/a za wynajem) to wtedy można zrobić niską marżę.... no ale co ja Ci będę gadał, życzę powodzenia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kam




Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 585

PostWysłany: Czw, 06 Paź 2011 20:31:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł, ale myślę że nie ograniczaj się tylko do konfekcji damskiej, mężczyźni tez chcą wyglądać dobrze Cool

A co do ryzyka to jeśli nie zaryzykujesz to się nie dowiesz. Ile ludzi tyle racji.
Sklep dla puszystych pań na Kamionce jest bardzo drogi i mało gustowny więc pomysł jest całkiem, całkiem tym bardziej że społeczeństwo jest coraz grubsze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mr




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 9

PostWysłany: Czw, 06 Paź 2011 20:38:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jednej strony się zgadzam, ale osoby szczupłe znajdą coś dla siebie w 3/4 sklepów odzieżowych w Brodnicy. Poza tym nie oszukujmy się asortyment jest prawie wszędzie ten sam. W sumie nie mam nic do stracenia,...
Czekam na dalsze opinie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gość23




Dołączył: 09 Maj 2011
Posty: 76

PostWysłany: Czw, 06 Paź 2011 21:28:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otyłość to nie tylko obżarstwo!!! Teraz wiele ludzi, w tym wielu młodych zmaga się z problemami otylości, i nie jest tu problemem objadanie się nie wiadomo czym,ale ich problemem jest choroba w której czasem nie łatwo zrzucić pare kg, albo poprostu jest to niemozliwe.

Sklep z odzieżą xxl-pomysl trafiony w 10tke
Brakuje sklepów z modnymi rzeczami w rozmiarze 44 i wyżej...
A kobiety z nadwage potrzebują ubrań w których poczują się o wiele lepiej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Czw, 06 Paź 2011 22:22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję dorzucić asortyment dla ludzi szczupłych wysokich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pinka666




Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 16

PostWysłany: Czw, 06 Paź 2011 23:31:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo swietny pomysł. Naprawde. Mysle ze w Brodnicy taki sklep sprawdziłby sie w 100% dla takich puszystych pań ktore pragna wygladac ladnie;) a nie tylko w dresach bo tylko w to sie mieszcza albo jaks garsonka przereklamowana.
Mysle ze sprobowac warto. Trzymam kciuki by doszło do skutku i sie udało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siostra sisters




Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 356

PostWysłany: Pią, 07 Paź 2011 09:50:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomysł jak najbardziej trafiony Smile
jeżeli asortyment będzie modny i nie w ilościach hurtowych,że wszyscy otyli brodniczanie w jednym fasonie sweterka Wink czy innym ubranku jak w ChRL ... to masz szansę na sukces
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mr




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 9

PostWysłany: Pon, 10 Paź 2011 17:28:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo za odpowiedzi Smile
Ja jestem osobą szczupłą, ale w mojej rodzinie i wśród znajomych są osoby zmagające się z otyłością. Tak jak wcześniej wspomniano nie wiąże się to często z obżarstwem tylko ze skłonnościami genetycznymi czy chorobami. Idąc do sklepu z mamą denerwuje mnie fakt, że wciska się byle co, bo rozmiar dobry. Każdy ma prawo czuć się dobrze w swoim ciele, a dobrze dobrane ubranie może poprawić nastrój. Pomysłów mam wiele i od roku zastanawiam się czy warto zaryzykować. W sumie jako młoda osoba nie mam nic do stracenia. Borykam się jednak z problemem lokalu, bo w centrum sorry, ale cena 4500 zł to masakra. Zależy mi, aby ceny nie były z kosmosu. Mam pewnie wyidealizowaną wizję, ale biorę się ostro do pracy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
minka




Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 41

PostWysłany: Pon, 10 Paź 2011 18:17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małe pytanko: czy dla dzieci też coś się znajdzie? Moje dziecię wzrostu 140 nosi ubrania na przeszło 160 i obcinamy nogawki by spodnie pasowały w pasie Sad . Problemem też są bluzki, jak większa to rękawy za długie ale co robić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Konto usunięte
Gość






PostWysłany: Pon, 10 Paź 2011 19:56:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szooku napisał:
nie powiesz mi chyba, że ktoś kto jest otyły czuje się dobrze w swoim ciele :> żadne ciuchy tego nie zmienią, bo wiadomo Smile moja rada jest prosta, trzeba się wziąć za siebie i schudnąć z deka bo to tylko na zdrowie wyjdzie Smile

a tak na serio to nie opłaca się, teraz w obliczu kryzysu gdzie każdy zaciąga pasa, mało kto ( a zwłaszcza otyli) będzie szukał odzieży na jego d**ę, za przeproszeniem... ludzie wolą iść do lumpa zwykłego Smile a jak jeszcze podyktujesz ceny z kosmosu to już w ogóle (no chyba, że masz swój lokal i nie będziesz płacił/a za wynajem) to wtedy można zrobić niską marżę.... no ale co ja Ci będę gadał, życzę powodzenia Smile


a może kobiety z ciałkiem chodzą do lumpa bo tylko tam znajdują te przysłowiowe worki? mało sklepów ma rozmiarówkę wiekszą niż XL...
i jak ktoś już napisał - nie każda otyłość spowodowana jest obżeraniem się..w niektórych chorobach nie można 'brać się za siebie' bo może doprowadzić to do tragedii...
Powrót do góry
mr




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 9

PostWysłany: Pon, 10 Paź 2011 20:01:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem. Jeszcze nad tym się nie zastanawiałam. Dziękuję bardzo za podsunięcie pomysłu. Jeśli moje przedsięwzięcie miało by racje bytu to na pewno rozszerzyłabym asortyment. Plany mam, ale niestety jak wszędzie pieniądze są problemem. Brak funduszy. No, ale będę dążyć do celu. Może uda mi się jakąś dotację uzyskać. Zobaczymy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bocia




Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 115

PostWysłany: Czw, 20 Paź 2011 13:39:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś odziedziczył po mamusi kobiece kształty to trudno coś znaleźć i to wcale nie musi być od permanentnego obżerania się Szooku :*

Zostaje internet czyli granie na chybił trafił Smile

W końcu ktoś pomyślał i nie zastanawia się nad kolejnym lumpeksem albo chińczykiem..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tajemnicza




Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 52

PostWysłany: Wto, 25 Paź 2011 10:34:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trafiony pomysł, gdyż zapomina się o "puszystych" bez urazy, a przecież każdemu zależy na tym by dobrze wyglądać. Nawet taka osoba, przy doborze odpowiedniego ubrania może wyglądać lepiej.
Powodzenia Ci życzę Smile
Jeśli potrzebowałabyś ekspedientki do sklepu, mam niezbędne doświadczenie w handlu Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jankajaneczka@wp.pl




Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 85

PostWysłany: Wto, 26 Cze 2012 12:53:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ten sklep to w ogóle jest?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018587 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski