STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
fenx-y dla KlonGroup

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
~konfabulator
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 22:15:34    Temat postu: fenx-y dla KlonGroup Odpowiedz z cytatem

nie chce wazelinowac, tylko powiem jedno serdeczne dzieki za to forum...!!! i prosze nieulegajcie modom, wladzy, polityce, nikomu badzcie tacy jak teraz...!!!
i jedna prosba nietoleruje wulgarnosci wiec takie wpisy przedemna wykasowywac

Ali-ve-derci...
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 22:16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy za zaangażowenie na forum. Staramy się na bieżaco moderować wpisy ale jeśli coś przeoczymy, napisz do nas.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
~konfabulator
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 22:18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KlonGroup napisał:
Dziękujemy za zaangażowenie na forum. Staramy się na bieżaco moderować wpisy ale jeśli coś przeoczymy, napisz do nas.

tez staram sie ja zapewnic, mam nadzieje ze niezasmiecam a co do sprawy monitorowania to jestem do uslug - parafrazujac slowa Brunera z Kapitana Klossa- kobiety i alkohol rozpoznaje na kilometr, tak ja wulgarnosc, epitety i nieszczere intencje))

Ali-ve-derci...
Powrót do góry
~myscha
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 22:18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpis został usunięty przez moderatora.

Przyczyna: Niedopuszczalne jest ubliżanie użytkownikom.

KlonGroup
Powrót do góry
~myscha
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 22:19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klon puszczaj wszystko...bo Ciebie wytne
Powrót do góry
opletkit dimorhelstorm
Gość






PostWysłany: Pią, 04 Cze 2004 13:58:15    Temat postu: cenzura Odpowiedz z cytatem

klonku prosze cie mocno nie cenzuruj bo to nic ci to nie pomoze pohandluj lepiej komorkami to ma byc wolne forum a nie jakies wycenzurowane opowiesci ktore podobaja sie moderatorowi i sa w jego stylu. DAJ SIE WYPOWIEDZIEC LUDZIOM !
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pią, 04 Cze 2004 14:20:23    Temat postu: Re: cenzura Odpowiedz z cytatem

opletkit dimorhelstorm napisał:
klonku prosze cie mocno nie cenzuruj bo to nic ci to nie pomoze pohandluj lepiej komorkami to ma byc wolne forum a nie jakies wycenzurowane opowiesci ktore podobaja sie moderatorowi i sa w jego stylu. DAJ SIE WYPOWIEDZIEC LUDZIOM !

Ostatnio nic nie usuwałem, mamy kulturalnych użytkowników Smile, oby tak dalej. Były jednak wpisy, które się nie nadawały do publikacji. Nie może być na forum wyzwisk i bezpodstawnych oskarżeń. Są granice, których nie można przekraczać i tego niestety będę pilnował. To nie cenzura, to ochrona forum przed chamstwem i wulgaryzmami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Harry_Mason




Dołączył: 12 Lut 2004
Posty: 44
Skąd: whatever:P

PostWysłany: Pią, 04 Cze 2004 16:08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że stronka się bardzo ładnie rozwija:) oby tak dalej, tylko ta szata graficzna jeszcze nie taka jak trzeba:/ Ale ogólnie gratki dla Klona:)

aha Klon jest kilka błędów w rozkładzie jazdy PKS..trzeba chyba uaktulanić...

Pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pią, 04 Cze 2004 16:18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Harry za słowa otuchy Smile
Z grafiką faktycznie jestem jeszcze daleko w polu ale się szkole.
W siedzibie PKS byłem około 2 tygodnie temu, twierdzili, że nic sie nie zmieniło. Trzeba będzie się jeszcze raz pofatygować Smile Od 16 czerwca wprowadzaja zmiany. Postaram się wychwycić błedy w obecnym rozkładzie a po zmianach wprowadze nowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Harry_Mason




Dołączył: 12 Lut 2004
Posty: 44
Skąd: whatever:P

PostWysłany: Sob, 05 Cze 2004 14:41:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Smile No ja nie wiem jaki oni tam mają rozkład, ale tydzien temu patrząc w rozkład z Twojej stronki zaliczyłęm wpadę i musiałem czekac na busa 1,5 godz:]]] chyba że coś żle wyczytałem:)) Co jest bardzo mozliwe Rolling Eyes

Pozdr. 3m się Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
team of B52 & SU27
Gość






PostWysłany: Sob, 05 Cze 2004 17:05:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za tresci prezentowane odpowiada osoba, ktora je publikuje, niewazne kto jest autorem. nie dziwie sie klonowi, ze cenzuruje tych co przeklinaja, czy oskarzaja tych czy innych o to czy tamto Smile nawet na WP cenzuruja.

strona jest wg mnie ciekawa inicjatywa, ktora wspieram kiedy tylko moge pozdro KLONGROUP Wink
Powrót do góry
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Sob, 12 Lis 2005 13:54:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

team of B52 & SU27 napisał:
za tresci prezentowane odpowiada osoba, ktora je publikuje, niewazne kto jest autorem. nie dziwie sie klonowi, ze cenzuruje tych co przeklinaja, czy oskarzaja tych czy innych o to czy tamto Smile nawet na WP cenzuruja.

strona jest wg mnie ciekawa inicjatywa, ktora wspieram kiedy tylko moge pozdro KLONGROUP Wink


dawno nie było tego teamu na forum!Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Nie, 13 Lis 2005 11:59:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkie dzięki dla Klona za WSZYSTKO Exclamation (nie będę sie rozmieniał na drobne Smile myślę, że Marek wie co i jak Smile) pozdro Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020179 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski