STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
wybory
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Czw, 06 Paź 2011 12:39:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojego postu wyraźnie wynika, że ja się tam Korwina nie spodziewam - więc nie wiem po co te przydługie przykłady. Natomiast informacja była podana tak, że przy pobieżnym przeczytaniu można było taki wniosek wyciągnąć. Przykład:
Wie Pan, że jest w Polsce "Pasztet Zająca"? No to jest - ale nie ma w nim ani grama zajęczego mięsa. To zwykły pasztet z podrobów - ale recepturę stworzył inżynier Zając - sprytne?...no właśnie.
Proszę też zauważyć, że po tym drugim Pana poście czytelnik już wie, ze spotka się z nr. 8. , 9. i 13. na liście - czyli z końcówką raczej niż początkiem peletonu.

P.S. "Kujawja"? - jest Pan pewien?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiekc




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 3

PostWysłany: Czw, 06 Paź 2011 13:32:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Czy może celowo tak "sprytnie" konstruujecie post aby się ludzie Korwina spodziewali?" - to jest oszczerstwo, zachował się Pan po chamsku a jak Pan tego nie rozumie to należy współczuć Rodzinie i bliskim.
Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke tak się nazywa bo On ją stworzył - według Pana to jest sprytne.
Z Pana tekstów można wnosić, że Pan jest "niepełnosprytny".
A już żenujący tekst o "końcówce peletonu" świadczyć może, że jest Pan co najmniej zwolennikiem (jeśli nie członkiem) którejś z partii, dla których głównym celem jest koryto a najważniejsze dla jej członków jest to na którym będą miejscu na liście.
Ja, w przeciwieństwie do Pana jestem pewien tego co piszę.
Ocenę Pańskiego zachowania pozostawiam czytającym, z Panem nie ma o czym dalej rozmawiać. Zamiast przeprosić za swoje oszczerstwa brnie Pan dalej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Czw, 06 Paź 2011 16:49:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysiekc napisał:
Janusza Krowin-Mikke.


a co to za jeden, ten Krowin Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gliwiczanin




Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 108
Skąd: Gliwice/Brodnica

PostWysłany: Czw, 06 Paź 2011 19:37:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ANTY PO-PIS!
Tyle w temacie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Pią, 07 Paź 2011 06:33:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysiekc napisał:
"Czy może celowo tak "sprytnie" konstruujecie post aby się ludzie Korwina spodziewali?" - to jest oszczerstwo, zachował się Pan po chamsku a jak Pan tego nie rozumie to należy współczuć Rodzinie i bliskim.
Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke tak się nazywa bo On ją stworzył - według Pana to jest sprytne.
Z Pana tekstów można wnosić, że Pan jest "niepełnosprytny".
A już żenujący tekst o "końcówce peletonu" świadczyć może, że jest Pan co najmniej zwolennikiem (jeśli nie członkiem) którejś z partii, dla których głównym celem jest koryto a najważniejsze dla jej członków jest to na którym będą miejscu na liście.
Ja, w przeciwieństwie do Pana jestem pewien tego co piszę.
Ocenę Pańskiego zachowania pozostawiam czytającym, z Panem nie ma o czym dalej rozmawiać. Zamiast przeprosić za swoje oszczerstwa brnie Pan dalej.


Ależ ja nic nie mam do JKM Smile
Wręcz przeciwnie lubię go słuchać i czytać jego felietony, byłem nawet kiedyś na spotkaniu z JKM gdy kandydował na prezydenta RP.

Szkoda tylko, ze otacza się takimi dyletantami jak chłopcy z młodzieży wszechpolskiej i inni domorośli "mistrzowie socjotechniki" .
Nie potrafią nawet dopełnić formalności przy rejestracji komitetu wyborczego - ale do rządzenia to pierwsi. Na ra. Życzę przekroczenia 1,5% w niedzielę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Pią, 07 Paź 2011 12:27:58    Temat postu: wybory Odpowiedz z cytatem

Czytaja posty w temacie wyborów ogarnie mnie nostalgia...Nostalgia za dzieciństwem gdzie świat był prost i nieskomplikowany.Życiem kierowały proste zasady....Był czas na prawdziwe życie,czas na poznawanie zycia,odkrywanie swiata ,prawideł nim rzadzących..
Czas ten bezpowrotnie podobno minął...Stanie sie tzw "człowiekiem dorosłym" nakłada na niego zaakceptowania "istotnych zmian" w jego życiu.Nowe obowiazki takie jak praca,rodzina i tzw "odpowiedzialność!
W zaganianym świecie kto z nas kontynuuje "dziecinne zabawy" w odkrywanie swiata lub próbę zgłębienia jego prawdziwych tajemnic,cudów,natury funkconowania....
Praca,praca,kasa,praca,jakieś hobby...Mieszkanko,-większe mieszkanko-wózek-lepszy wózek,szkoła-lepsza szkoła,konto-wieksze konto-oto obecna wykladnia wiekszości społeczeństwa.Run do koryta...W ten prosty sposób polityka trzyma wszystkich za jaja.
Stado pchajace sie do koryta.A na czele garstka naganiaczy-MY POTRAFIMY ROZBUDOWAĆ KORYTO,NALAĆ WIĘCEJ OCHŁAPÓW-GŁOSUJ NA MNIE!!
Dziki pęd ,bezrozumny,bezkrytyczny,powierzchowny.Oto co zrobiono z młodych ludzi bedących pełnych marzeń,fantazji,ambicji,śmiałych planów a przede wszystkim przyjaznych wobec swoich bliskich,przyjaciół,sąsiadów.Nieustanna demagogia,bombardowanie propagandą czyli popularne "pranie berecika" zrobila swoje.
Ludzie uwierzyli iz tylko wybór POLITYKA może dać im szczęście,prace,papu i emeryturę i inne cuda..Ludzie wyrzekli sie SAMYCH SIEBIE.Akceptuja wszelkie niegodziwości.Sprzedali przyszłośc własna oraz swoich dzieci bez pytania o ich zgodę.
Ludzkość stala sie bezrozumna masą zapatrzona w IDOLI brykających w skrzynkach z migającymi obrazkami lub porozklejanymi plakatami.
W przypadku Polski, od 25 lat przewijaja się te same gęby uśmiechające sie do nas przed wyborami a nastepnie plujace nam w twarz kiedy domagamy sie spełnienia obietnic...
Czytajac wpisy na forach gdzie ludzie skaczą sobie do gardeł,licytując ktory to kandydat lub partia jest lepszy widze ubawione miny politykow...Polacy sa bezkrytyczna masą,zdezorientowana ,bezbronną.Polska nie istnieje-dogorywa.Sprzedana,rozdrapana,rozdarta wewnetrznie..A wszystko to w imieniu prawa-ustalonego przez polityków.Nie przez obywateli-jak wszem wiadomo to pasterz gania bydło a nie bydo pasterza..
Bydło ma już coraz mniej sił aby chodzi ,żarcie drogie,kasy coraz mniej ale sił starczy aby iśc na wybory i zagłosowac ponownie na bydlaka co ich znowu orżnie-tym razem do czysta-ze wszystkiego co mu zostalo...Ale skad taki Kowalski może o tym wiedzieć-przecież pan z migajacej skrzynki obiecał...

Ps:Powiedzenie mówi:Prawo jest jak płot-tygrys przeskoczy,wąż sie prześliżnie a bydło sie nie rozbiega...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Pią, 07 Paź 2011 13:19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zastanawiam się czy nie oddać po prostu pustej listy , może z dyskretnym dopiskiem ,,WALCIE SIĘ WSZYSCY '' ?! Swój obowiązek spełnię , frekwencja jest , a do tego głos oddany na nikogo nie będzie paradoksalnie zmarnowany... ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maras12




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 152
Skąd: root

PostWysłany: Pią, 07 Paź 2011 13:39:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam filmiki na YT z JKM Nowa Prawica,kto nie ogarnia jego sprawa,sam mam dość "ryjów" z telewizorni.Więcej ciekawszych i prawdziwych informacji jest w internecie - gdzie nie ma (jeszcze) cenzury.Za tę papkę odmóżdżającą w TV to ja dziękuję.....wyścigi szczurów do koryta.......

Marek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Pią, 07 Paź 2011 14:12:16    Temat postu: wybory Odpowiedz z cytatem

Informcji w internecie jest pod dostatkiem lecz nie ma komu tego czytać i weryfikować..
Sądze iz kolejne pokolenie to bedzie bezkrytyczna samoreplikujaca sie masa biobotów...
Powstawanie partii o szczatkowym eloktoracie nie wniesie nic nowego jezeli ludzie nie zacznąc myślec i weryfikowac a nastepnie pociagac do odpowiedzialności .
Żadna z partii nie "oferowała" wyborcom konkretnego planu pociagniecia do opowiedzialnosci KARNEJ ludzi odpowiedzialnych za ich działania przeciwko Polakom w ostatnim cwiercwieczu...
Wybory proponuje olać,niczego nie zmienią .Glos nieważny zaliczany jest jako frekfencja a na frekfencji bardzo zalezy korytożercom..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pon, 10 Paź 2011 07:48:16    Temat postu: Re: wybory Odpowiedz z cytatem

REACTOR napisał:
Glos nieważny zaliczany jest jako frekfencja a na frekfencji bardzo zalezy korytożercom..

Heh, no i bardzo słusznie, przynajmniej obywatele mogą dać wyraz temu, że nie mają na kogo głosować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017992 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski