STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Strona Klonka i Powiatu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oburzony
Gość






PostWysłany: Pon, 02 Maj 2005 18:57:35    Temat postu: Strona Klonka i Powiatu Odpowiedz z cytatem

Na stronie glownej jest informacja jakoby strona powiatu nie istniala a starostwo polecalo Wasza strone. To ciekawe bo strona powiatu chodzi a zgodnie z informacja zamieszczona na stronie jedyna oficjalna strona jest www.brodnica.com.pl . Cos wiec wciskacie.
Swoja droga obejrzalem sobie obydwie i przeczytalem tez madry artykul w Pomorskiej. I tak:
- moze Wasza strona powstala w tydzien ale zawiera mniej informacji niz stara strona o Powiecie, a te ktore sa to jakby zywcem wziete ze starej strony. Poza tym dokladnie jest zbudowana na styl starej strony bo jedyne co mozna zmieniac to aktualnosci a reszta jest statyczna.
- Wasza istnieje juz prawie dwa tygodnie a nie dziala ani turystyka ani przyroda ani starostwo, a jeszcze pare dni temu kilka inych linkow.
- Kontakt jest nie do starostwa, ale do Klonka i to w sprawie reklamy i sponsoringu. Swoja droga ciekawy jestem czy Starostwo wie o tym ze chcecie sobie zarabiac na korzystaniu z cudzych materialow ? Postaram sie w srode przedzwonic do Starostwa i Urzedu Skarbowego, bo przeciez publikowanie reklam to dzialalnosc gospodarcza nieprawdaz ?
- ciekawi mnie takze kwestia wykorzystywania herbu powiatu i miasta. Bo rozumiem ze uchwala rady miasta oraz powiatu zostala w tej sprawie podjeta ?
- co do nowej strony Powiatu, to mialbym rowniez wiele uwag jak np. zbyt mala ilosc zdjec przy materialach no i mogloby byc wiecej informacji, ale za to rozlicze ich za jakis czas. Teraz za wczesnie by wyciagac wnioski.

Ciekawi mnie tez czy Pomorska zajmie sie tez Wasza strona jako wedlug mnie bedaca na granicy lamania prawa autorskiego i gospodarczego jak rowniez nie przynoszaca chluby ani miastu ani powiatu. A moze w koncu na ktorej ze swoich stron ujawnisz nazwe i adres redakcji ?
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pon, 02 Maj 2005 20:03:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten wpis nie jest dla mnie niespodzianką, wiedziałem, że ktoś będzie mnie atakował ale nie spodziewałem się chamskich metod. Zastanawiam się teraz kto ma w tym interes ? Komu zaszkodziłem ?

Oficjalnie ustosunkuję się do tego wpisu w środę. Strona powstała przy współpracy Starostwa Powiatowego w Brodnicy dlatego też chcę uzgodnić wspólne stanowisko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ziomalek :-)
Gość






PostWysłany: Pon, 02 Maj 2005 21:08:44    Temat postu: Klon sie wkurzyl Odpowiedz z cytatem

O jakiej Gościu niespodziance mówisz ? Ataki ? Sam wszystkich atakujesz, wszedzie wchodzisz z butami i jak ktos to kiedys slusznie zauwazyl piszac temat "Klon to wazeliniarz" wszystkim sie probujesz przypodobac. A teraz co ? Zabolało ?
Ja też jak będę robił swoją stronkę to pójdę po materiały do Starostwa o moim regionie i co ? Nie dadzą mi ? A wtedy napiszę że też powstała przy współpracy ze Starostwem, a może nie będę mógł ?
Popieram "Oburzonego". Jakoś nie widzę nieprawdziwych informacji w jego opinii. Również uważam, że obecna strona Starostwa jest lepsza od poprzedniej wersji i co więcej te same braki mi się nasunęly. Do Twojej nawet nie zamierzam jej porównywać bo jest inaczej zrobiona i administrator widać że postawił na jej funkcjonalność a nie wygląd, co widać już na pierwszy rzut oka.
Żeby ubiec Twoje różne epitety, jakich nie szczędziłeś swoim krytykantom w innych postach na Twoim forum, z góry uprzedzam że tak, mam znajomych (a nawet kogos z rodziny) w Starostwie. Znam tez opinie w tej kwestii na temat serwisu prasowego i Twojej strony. Na temat obecnej mam nadzieję poznać po weckendzie. Pozwolisz ze żadnych z nich tu przytaczac nie bede. Potem mnie ktos jeszcze bedzie po sądach ciągał.
Co do chamstwa o którym piszesz, to przeczytaj swoje wypowiedzi na inne tematy i nie ubliżaj "obrażonemu". Przyganiał kocioł garnkowi.
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Wto, 03 Maj 2005 13:49:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że dwie osoby (może jedna) z okolic Łodzi (IP) mocno angażują się w sprawy stron naszego powiatu. Cieszę się, że przerwałem monopol i można w końcu podyskutować. Są dwie rożne strony, bardziej lub mniej udane. Zapraszam internautów z naszego regionu do wyrażenia opinii.

Poza tym Oburzonemu i Ziomalkowi życze szybkiego powrotu do zdrowia, rozdwojenie jaźni można leczyć. Jeden używa polskich znaków, drugi nie. Ktoś chce mnie zmylić ? Styl jest bardzo podobny i nie ulega wątpliwości, że to jedna osoba. Domyślam się kto może być dla mnie taki "życzliwy" jednak mam nadzieję, że się mylę bo nie przystoi poważnemu człowiekowi zachowanie na poziomie skrzywdzonego chłopczyka.

Zacytowałem na stronie serwis prasowy Starostwa i nie boję się krytyki, mogłbym usunąć wpisy ale chcę podyskutować, każda opinia internautów może jedynie rozwinąć stronę, jeśli ktoś ma inne intencje to się bardzo myli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 04 Maj 2005 09:26:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako internauta cieszę się, że modernizacja strony powiatu stała się faktem. O ile mnie pamięć nie myli, to w ubiegłym roku od 12 października mieliśmy zobaczyć nową stronkę starostwa. Po tej dacie administrator zdjął po prostu zapis o planowanej modernizacji...
Nie mam gdzie przypiąć faktu, że administrator strony powiatu skorzystał z podobnego szablonu co na stronie przedszkole9.b-ca.pl. Oczywiście, że to nic nie szkodzi. Jednak przy gotowym szablonie zastanawia długi okres modernizacji strony.
Rozumiem, że obecnie w końcu to pracownicy starostwa odpowiadać będą za aktualizacje i wprowadzanie materiałów. To dobrze, bo dotychczas serwisy wpadały raczej z opóźnieniami.
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby każdy założył stronę o naszym powiecie. Im więcej stron o tej tematyce, tym większa szansa, że w otchłani internetowej trafią na powiat brodnicki turyści i przedsiębiorcy. Dlatego tym bardziej nie rozumiem oburzenia w tej sprawie. Jeśli informacje na takich stronach są rzetelne i pochodzą rzeczywiście ze starostwa, to w czym problem?
Poza tym nie trafiłem ani w mediach ani na stronie Brodnica.net na wzmiankę o tym, że powiat.brodnica.net jest oficjalną witryną Starostwa Powiatowego w Brodnicy. Faktem jest jednak, że urzędnicy w jednym z serwisów zapraszają na tę stronę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wojciech P
Gość






PostWysłany: Sro, 04 Maj 2005 10:15:01    Temat postu: Od administratora strony powiatowej Odpowiedz z cytatem

Jako internauta cieszę się, że modernizacja strony powiatu stała się faktem. O ile mnie pamięć nie myli, to w ubiegłym roku od 12 października mieliśmy zobaczyć nową stronkę starostwa. Po tej dacie administrator zdjął po prostu zapis o planowanej modernizacji...

Jako administrator również się z tego cieszę. Planowana w październiku modernizacja była, ale w części dotyczącej treści. Zaplanowana była szersza, ale jak to w urzędach, powstały rozbieżności co do jej zakresu. Zrobiliśmy więc to co ważne i odczekaliśmy do wiosny.

Nie mam gdzie przypiąć faktu, że administrator strony powiatu skorzystał z podobnego szablonu co na stronie przedszkole9.b-ca.pl. Oczywiście, że to nic nie szkodzi. Jednak przy gotowym szablonie zastanawia długi okres modernizacji strony.

Wykorzystaliśmy ten sam system, jako sprawdzony do publikacji (własnie przez nas na stronie Przedszkola), co nie oznacza ze był on juz gotowy. Tutaj trzeba było użyć zupełnie innej organizacji serwisu i zastosować inne moduły. Co do czasu trwania modernizacji, to odniosłem się do tego na głównej stronie Starostwa a przytoczę tu tylko małe podsumowanie. Na 4 tygodnie złożyły się:
- 9 dni kiedy była żałoba po śmierci Papieża i strona została zastąpiona planszą o Janie Pawle II
- 7 dni związane ze zmianą serwera internetowego, przeniesieniem domeny i zmianą rejestranta.
W praktyce wykonaliśmy całą pracę w dwa tygodnie.

Rozumiem, że obecnie w końcu to pracownicy starostwa odpowiadać będą za aktualizacje i wprowadzanie materiałów. To dobrze, bo dotychczas serwisy wpadały raczej z opóźnieniami.

W starej wersji wszelkie zmiany wymagały mojej ingerencji w strony. W chwili obecnej system obsługuje użytkowników, pozwala łączyć ich w grupy oraz nadawać im różne uprawnienia. Pozwala na pisanie nowych artykułów i poprawianie obecnych. Było to zresztą głównym celem modernizacji, ponieważ tylko taki system gwarantuje aktualność strony.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby każdy założył stronę o naszym powiecie. Im więcej stron o tej tematyce, tym większa szansa, że w otchłani internetowej trafią na powiat brodnicki turyści i przedsiębiorcy. Dlatego tym bardziej nie rozumiem oburzenia w tej sprawie. Jeśli informacje na takich stronach są rzetelne i pochodzą rzeczywiście ze starostwa, to w czym problem?

Szczerze mówiąć też tego nie rozumiem. Nikt do tej pory nie bronił robienia stron o regionie. Jako firma promuję Brodnicę w Internecie od 10 lat, kiedy stworzyliśmy w 10'1995 r. pierwszą stronę o Brodnicy. Przez ten czas wspomagaliśmy tworzenie innych stron o Regionie. Użyczaliśmy zdjęcia, pomogalismy redagować i promować.

Poza tym nie trafiłem ani w mediach ani na stronie Brodnica.net na wzmiankę o tym, że powiat.brodnica.net jest oficjalną witryną Starostwa Powiatowego w Brodnicy. Faktem jest jednak, że urzędnicy w jednym z serwisów zapraszają na tę stronę.

I tego ja osobiście nie kwestionuję. W nowej wersji strony powiatowej przygotowaliśmy katalog stron www, na którym każdy będzie mógł zamieścić link do swojej strony. Ruszy on zaraz po tym, jak przeanalizujemy wszelkie niedociągnięcia w obecnym materiale na stronie. Zwróciłem uwagę tylko administratorowi tej strony, że podaje nieprawdziwą już informację jakoby strona w dalszym ciągu niedziałała.

I na zakończenie mojej wypowiedzi: strona będzie teraz uaktualniana przez pracowników Starostwa. W chwili obecnej napływają informacje z gmin, gospodarstw agroturystycznych i ośrodków wczasowych. Strona zapewne jeszcze się wiele zmieni. Natomiast system jest tak zaprojektowany, by wszelkie zmiany (w tym całkowita przebudowa np. szaty graficznej) mogłyby być testowane i dokonane bez wyłączania strony. Jako administrator, jestem szczerze otwarty na Wasze sugestie.

Pozdrawiam
Wojciech Płotka
redakcja@brodnicaonline.com
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.033519 sekund ] :: [ 17 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski