STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Eltronik
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
~konfabulator
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 21:52:54    Temat postu: Eltronik Odpowiedz z cytatem

jak na razie trzymja poziom-ale mogli by abonament obizyc np na 6 grudnia

Ali-ve-derci...
Powrót do góry
^korba
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 21:53:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super nawet uruchomili serwe gier tylko dla nas spróbujcie jak to działa
--------------------------------------------------------------------------------
korba
Powrót do góry
~Kilakika
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 21:55:08    Temat postu: Re: Eltronik Odpowiedz z cytatem

~konfabulator napisał:
jak na razie trzymja poziom-ale mogli by abonament obizyc np na 6 grudnia

No i zmienić komentatora wiadomości sportowych. Tego nie mozna słuchać.
Powrót do góry
^korba
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 22:01:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślisz o tym wspaniałym głosie komentatora w eltroniku?
Mnie pasuje ciekawe jak wyglada?


~Kilakika napisał/a:
> ~konfabulator napisał/a:
> > jak na razie trzymja poziom-ale mogli by
> > abonament obizyc np na 6 grudnia
> >
> > Ali-ve-derci...
> No i zmienić komentatora wiadomości sportowych.
> Tego nie mozna słuchać.

--------------------------------------------------------------------------------
korba
Powrót do góry
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 22:05:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha ach Ci komentatorzy na miare Jana Ciszewskiego gdzie oni sa))

--------------------------------------------------------------------------------
Głupich nie sieją sami się rodzą...
Powrót do góry
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 22:05:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byl niedawno program w Eltroniku sodzę ze dla dzieci jakis facet przebrany za mikolaja cos mamrotal pod broda a pani niby sniezynka z wada wymowy (nienadajaco sie do telewizji) wykrecala telefony do dzieci...o zgrozo - moje dzieci byle zszokowane i przelaczyly na inny kanał...po komentatorze sportowym to najgorsze co moglo Eltronik spotkac-oby juz nigdy sniezynki i mikolaje z telewizora niestraszyly dzieci!!!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------
Głupich nie sieją sami się rodzą...
Powrót do góry
Harry_Mason
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 22:06:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie do Eltronika nie mam nic, jednak czesto net siada!! ok to jednak mogę zrozumiec .Acha skoro mam okazje cos jeszcze powiedziec to mam małe wątpliwości co do zachowania tzw,instalatorów netu. Przyszli i zachowywali sie jak w buszu , ale to chyba wyjątki.
--------------------------------------------------------------------------------
Nie wierz trzem rzeczom-winu,nocy i miłości
Powrót do góry
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 22:07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wpada ich gromada to prawda...ale od czego ma sie w koncu buzie...mozna zawsze zwrocic uwage...
ahia jeszcze jedno abonament stanowczo za wysoki!!
--------------------------------------------------------------------------------
Głupich nie sieją sami się rodzą...
Powrót do góry
Harry_Mason
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 22:09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co Ty myslisz ze nie zwróciłem im uwagi!! tylko chyba nie zrozumieli mojej dygresji i zachowywali sie tak samo wiec wolałem juz przebolec i byc ciii)
--------------------------------------------------------------------------------
Nie wierz trzem rzeczom-winu,nocy i miłości
Powrót do góry
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 22:11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czuli sie pewnie w grupie...mimo tego bym im wygarnal a co!! w dzisiejszych czasach tak traktowac klienta-wstyd...!
--------------------------------------------------------------------------------
Głupich nie sieją sami się rodzą...
Powrót do góry
korba
Gość






PostWysłany: Pią, 06 Lut 2004 15:03:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A coś ty się z podziwał że za symboliczną złotówkę będą ci sie kłaniali w pas.


Harry_Mason napisał:
Ogólnie do Eltronika nie mam nic, jednak czesto net siada!! ok to jednak mogę zrozumiec .Acha skoro mam okazje cos jeszcze powiedziec to mam małe wątpliwości co do zachowania tzw,instalatorów netu. Przyszli i zachowywali sie jak w buszu , ale to chyba wyjątki.
--------------------------------------------------------------------------------
Nie wierz trzem rzeczom-winu,nocy i miłości
Powrót do góry
taran
Gość






PostWysłany: Pią, 05 Mar 2004 22:44:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie za złotówke tylko za cięzko zapracowane pieniądze które co miesiąć im płace! A oni niedość że kazali czekać na siebie tydzien, to jeszcze stowerdzili że to moja wina i cos zaczeli bżdąkać o zapłacie za przyjazd?
To chyba juz drobna przesada, nieuważacie?
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 06 Mar 2004 17:26:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harry_Mason napisał:
jednak czesto net siada!!


cos w tym jest to nie pierwsza wypowiedz w tym stylu... Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korba
Gość






PostWysłany: Czw, 11 Mar 2004 14:08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taran napisał:
Nie za złotówke tylko za cięzko zapracowane pieniądze które co miesiąć im płace! A oni niedość że kazali czekać na siebie tydzien, to jeszcze stowerdzili że to moja wina i cos zaczeli bżdąkać o zapłacie za przyjazd?
To chyba juz drobna przesada, nieuważacie?

Gościu jak coś repostujesz to czytaj dokładnieja mówiłem o złotówce za podłaczenie internetua nie zajakies cięzko zarobione pieniadze co miesiąc.
pozdrawiam Laughing Shocked
Powrót do góry
taran
Gość






PostWysłany: Pią, 12 Mar 2004 18:18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cyt. "A coś ty się z podziwał że za symboliczną złotówkę będą ci sie kłaniali w pas. " nie mam pojęcia w którym momęcie jest tu mowa o złotówce za montaż? Ty się lepiej naucz czytać i interpretować zdanie na czacie! Zresztą niektórzy jak nie chcą to nie zobaczą pewnych faktów nawet jak bedą je mieli przed oczyma!
Obsługa Klienta w Eltroniku jest arogancka a jakby mało Ci ludzie któży zajmują sie montażem i awariami u klientów to cwaniaczki a nie fachowcy! Exclamation
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023908 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski