STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
poród w brodnicy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
meg




Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 5

PostWysłany: Czw, 18 Sie 2011 11:53:09    Temat postu: poród w brodnicy Odpowiedz z cytatem

Ostatnie informacje na temat położnych i szpitala są z dość dawna tu na forum , dlatego pozwoliłam sobie założyć nowy temat.
Jestem ciekawa jak wygląda opieka podczas porodu w naszym szpitalu, czy nie ma problemu z otrzymaniem znieczulenia?- to dla mnie bardzo ważne...
Warunki zapewne nie są rewelacyjne , ale bardziej interesuje mnie podejście do pacjentki .
Czy ktos korzystał ze szkoły rodzenia przy szpitalu? Warto się zapisać?
Będę wdzięczna za informacje, bo nie wiem na jaki szpital się zdecydować....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kala666




Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 105
Skąd: Brodnica, Kujawsko-Pomorskie

PostWysłany: Czw, 18 Sie 2011 12:09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam:)

poród w Brodnicy...hmm...
Jeśli chodzi o znieczulenie to roznie bywa, kiedy ja rodziłam nie chciała mi położna podac znieczulenia, dopiero kiedy moj mąż ostro zareagował lek został podany, ja akurat trafiłam na bardzo wredna położną, okropnie nie miła, bardzo nieprzyjemna...
ale nie wiadomo kto akurat bedzie na dyzurze:)
słyszłam,że w Nowym Miescie jest bardzo w porzadku:-)

Pozdrawiam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela11




Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 106

PostWysłany: Czw, 18 Sie 2011 13:11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat przy porodach trafiłam na bardzo fajne położne, nie mogę narzekać na opiekę, przy pierwszym porodzie dostałam znieczulenie bez proszenia i interwencji, lekarz prowadzący ciąże sam zlecił bo był akurat na dyżurze, dodam żę miałam poród naturalny,

opieka nad maluszkiem również moim zdaniem bardzo profesjonalna i uprzejma, po porodzie Panie stwierdziły że wezmą maleństwo żebym odpoczęła, ale to tylko dlatego że nie płakał i smacznie spał, to przyniosły mi go po 3 godzinach

co do Nowego Miasta to nie zdecydowałabym się tylko dlatego że tatuś ma wyznaczone godziny odwiedzin.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
meg




Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 5

PostWysłany: Czw, 18 Sie 2011 14:10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Nowym Mieście już nie ma tak dobrych opinii jak kiedyś właśnie...myślałam nad Toruniem , ale tam bardzo trudno o znieczulenie.
Dziękuję za opinie-i czekam na więcej Very Happy

A ze szkoły rodzenia korzystał ktoś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BADI




Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 293

PostWysłany: Czw, 18 Sie 2011 17:54:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona nie korzystała ze szkoły rodzenia aczkolwiek tak się złożyło że Pani Iwona była przy porodzie i było po prostu jak w najlepszej klinice . To rewelacyjna kobieta i super położna do tego ze świeżą wiedzą na temat "nowoczesnego porodu" . Niestety po zmianie trafiła nam się tempa i bez wiedzy położna rodem z komunistycznego sklepu ale mimo wszystko dzięki Pani Iwonie cały obraz i tak jest pozytywny . Jak przypomnę sobie nazwisko tej położnej to napiszę ale z góry nie radzę trafić do tej baby

Co do reszty personelu jest słabo ale my ich pomocy nie potrzebowaliśmy i dzięki za to.

Nowe Miasto jest przereklamowane i nie warto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mala2259




Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 19

PostWysłany: Czw, 18 Sie 2011 18:32:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodziłam tam całkiem niedawno nie mogę złego słowa powiedzieć.
poród naturalny bez znieczuleń i uważam , że warto było. Panie profesjonalnie podeszły do wszystkiego. Wszystkim tym paniom które walczą o znieczulenie życzę powodzenia. Nie chciałabym odczuwać do końca życia bólu kręgosłupa w miejscu wkucia igły. Kiedyś nie było takich środków i kobiety rodziły po 10 dzieci i jakoś było. Do porodu przychodziła znachorka starsza z wioski i odbierała dziecko a teraz?? Panny zrobiły się wygodne i jakieś takie delikatne. Ludzieeeeeeee wyrzućcie te wszystkie szmatławce dla kobiet w ciąży i zacznijcie myślec o dziecku a nie o tym, gdzie rodzić , żęby mniej bolało. Weszło to i musi wyjść.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
meg




Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 5

PostWysłany: Czw, 18 Sie 2011 19:07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosiłam o wypowiedzi na temat szpitala , a nie o ocenę na temat znieczulenia nawiedzonych matek polek .... Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koleżaka




Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 80

PostWysłany: Czw, 18 Sie 2011 20:48:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam ja rodziłam parę dni temu i miałam świetne położne bardzo miłe i strasznie fajnie podchodzą do pacjentki i pytali się czy dać znieczulenie i nie skorzystałam i opieka nad maluszkiem bardzo profesjonalna więc jestem mega zadowolona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mala2259




Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 19

PostWysłany: Czw, 18 Sie 2011 21:11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a więc nawiedzona matka polka piszę, że odział i osoby na nim pracujące są ok! Nie pytaj ludzi na forum tylko podejdź na odział pogadaj z jakąś położną na temat porodu jak by to miało wszystko wyglądać czy jest szansa na znieczulenie skoro się tak boisz. Zresztą jeśli chodzisz do lekarza który pracuje w Brodnickim szpitalu możesz zasięgnąć rady co masz zrobić. Lekarz też człowiek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
meg




Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 5

PostWysłany: Pią, 19 Sie 2011 09:07:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno podejdę i zobaczę wszystko na własne oczy, mam jednak jeszcze trochę czasu . Bardzo dziękuję za informacje...wychodzi na to iż w sumie mimo złej opinii ogólnej naszego szpitala, to jakoś porodówka daje radę Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomek i Ania




Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 2

PostWysłany: Sro, 28 Wrz 2011 19:01:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co do personelu:

wszędzie pracują ludzie. Na oddziale położniczym w Brodnicy panuje bardzo zdrowy, "prorynkowy" klimat wprowadzany przez Ordynatora. Jeśli macie jakieś zastrzeżenia zawsze można zgłosić problem, a będzie on poruszony.

Faktem jest, że w Brodnicy są dobre położne, bardzo dobre położne, a także przeciętne, zdarzają się również przykre i beznadziejne - jak w każdym "zakładzie pracy".
Rodząca zawsze oczekuje dobrego traktowania i zazwyczaj takiego tu doznaje. Zdarzają się jednak kobiety słusznie niezadowolone i te najczęściej wylewają swe żale do netu.

Moja obiektywna ocena jest bardzo pozytywna.

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomek i Ania




Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 2

PostWysłany: Sro, 28 Wrz 2011 19:07:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoła rodzenia?

polecam Panią Iwonę Strugarek

fakt faktem, jak ktoś napisał - nasze Matki i Babki rodziły bez szkoły. Ale jeśli jest możliwość pozytywnego nastawienia się na poród, uzyskania odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości to należy z takiej okazji skorzystać.

Iwona była z nami podczas całego porodu - nieoceniona pomoc.

Porodówka w Brodnicy na prawdę daje radę!!! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01551 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski