STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
trzeba cos u nas ruszyc(kibicowanie)-grupa Ultras!!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
twarog




Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 17
Skąd: z domu

PostWysłany: Sob, 21 Maj 2005 19:34:25    Temat postu: trzeba cos u nas ruszyc(kibicowanie)-grupa Ultras!!!! Odpowiedz z cytatem

tak ,tak od następnego sezonu większość od nas planuje coś wkońcu zacząć robić na Sparcie by nie było nudno,wszystkich chętnych którzy chcą należeć do grupy i pomagać proszę o zgłaszanie się do mnie na g-g mój numer 7323814 (proszę o zostawianie wiadomości jakby mnie nie było to odpiszę co i jak),jeśli się pośpieszycie to być może w tym roku jeszcze urządzimy jakąś oprawę(planujemy coś ale więcej info u mnie na g-g),pozdro,co sądzicie wogóle o tym pomyśle utworzenia grupy ultras??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
malutki
Gość






PostWysłany: Wto, 24 Maj 2005 15:49:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze ze ktos powaznie sie za to zabiera jestem jak najbardziej za tym pomyslem byloby zajebiscie gdyby sie wszyscy zgrali.
A jezeli by sie zrobilo jakies spotkanie najlepiej na jakims meczu, w przerwe meczu czy jakos bys mogl powiedziec co masz zamiar bo tak to moga jakies dzieci do ciebie napinac na gg. :]
przemysl to !!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017221 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski