STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Ginekolog- badanie cytologiczne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mycha6




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 4

PostWysłany: Pon, 25 Lip 2011 12:35:52    Temat postu: Ginekolog- badanie cytologiczne Odpowiedz z cytatem

Czy w Brodnicy jest jakiś profesjonalny ginekolog? Pytam konkretnie o badania cytologiczne? Z doświadczenia wiem, że tutejsi lekarze wykonują cytologię za pomocą przestarzałej metody - patyczka i wacika... szukam takiego, który wykona to badanie zgodnie ze standardami unijnymi, a więc za pomocą pędzelka.. Jakiego ginekologa polecacie? Kiedyś chodziłam do Pana S. byłam również u Pana M., jednak coraz częściej słyszę o braku profesjonalizmu w ich praktyce. Z uwagi na problemy nowotworowe w mojej rodzinie chciałabym, aby przebadał mnie lekarz znający się na tym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Pon, 25 Lip 2011 13:30:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno T.Małkiewicz jest dobry, ale osobiście polecam Rogalskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mycha6




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 4

PostWysłany: Pon, 25 Lip 2011 13:44:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie dr Rogalski przyjmuje? Przyjmuje na NFZ czy tylko prywatnie? Masz może jakieś namiary na niego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Pon, 25 Lip 2011 14:40:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjmuje w ARSMEDICe na Al.Leśniej, na kase chorych, w każdą środę od ok. godz. 11.00 do ostatniej pacjentki. Do końca lipca jest na urlopie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koleżaka




Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 80

PostWysłany: Pon, 25 Lip 2011 20:55:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam horszczaruka przyjmuje w Alfie najlepszy lekarz w brodnicy w środy rejestracja w każdy wtorek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolcia_zip




Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 43

PostWysłany: Wto, 26 Lip 2011 10:53:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam dr. Horszczaruka. Przyjmuje w ARS MEDICA na Alei Leśnej w środy i piątki od godz.15:00 - prywatnie. Cena za wizytę z cytologią to koszt 100zł, bo za cytologię 10zł. Oprócz tego masz badanie zwykłe, USG, badanie piersi i wywiad. Wiem, że pan dr. przyjmuje też na kasę chorych, ale nie wiem w jakich dniach. Trzeba by przedzwonić do Ars Medica i spytać. Panie napewno rzetelne odpowiedzą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zuckero




Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 20

PostWysłany: Wto, 26 Lip 2011 12:56:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko, powtarzam tylko dr IWANIER w Grudziądzu ordynator tamtejszego oddziału ginekologii, nikt z Brodnicy jeżeli chodzi o tego typu sprawy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gość23




Dołączył: 09 Maj 2011
Posty: 76

PostWysłany: Wto, 26 Lip 2011 13:47:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja moge polecić dr Gbiorczyka z Torunia Laughing (przyjmuje także w Wąbrzeźnie).
Dobre opinie pod poniższym linkiem świadcza o tym jakim jest dobrym lekarzem.

http://www.znanylekarz.pl/jacek-gbiorczyk/ginekolog/wabrzezno-torun-wabrzezno
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maciek123




Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 84
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 26 Lip 2011 14:03:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja polecam Wam dr. Łukasiewicza, przyjmuje w Rypinie i w Toruniu. Na codzień pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu. Przy ciąży mojej żony miałem z nim do czynienia i jest lekarzem godnym polecenia. Znam go również z opinii kilku moich znajomych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pesta100




Dołączył: 01 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: brodnica

PostWysłany: Nie, 01 Sty 2012 17:01:46    Temat postu: ginekolog brodnica Odpowiedz z cytatem

nie polecam ginekologa G.Horszczaruka jest zapracowany przyjmuje i na kasę chorych i prywatnie do pózna oprócz tego ma dyzury w szpitalu chodziłam do niego całą ciążę prywatnie byłam 10 razy i 10 razy miałam robione usg i zapewniał mnie że jest wszystko wporządku po każdej wizycie pokazywał rączki a dziecko urodziło sie z niedorozwojem dłoni i przedramienia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlodamama




Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 226
Skąd: brodnica/poznań

PostWysłany: Nie, 01 Sty 2012 18:27:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolcia_zip napisał:
Zdecydowanie polecam dr. Horszczaruka. Przyjmuje w ARS MEDICA na Alei Leśnej w środy i piątki od godz.15:00 - prywatnie. Cena za wizytę z cytologią to koszt 100zł, bo za cytologię 10zł. Oprócz tego masz badanie zwykłe, USG, badanie piersi i wywiad. Wiem, że pan dr. przyjmuje też na kasę chorych, ale nie wiem w jakich dniach. Trzeba by przedzwonić do Ars Medica i spytać. Panie napewno rzetelne odpowiedzą.


to samo, polecam Smile mam zdrowe i kochane bliźniaczki..chodzę i chodziłam prywatnie i to mój dr nr 1 Smile badanie cytologiczne to koszt 110zł (jak już ktoś napisał) łącznie z innymi (usg itp)...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewik




Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 27

PostWysłany: Pon, 02 Sty 2012 22:25:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również polecam dr Horszczaruka, który prowadził moją drugą ciążę. Podoba mi się jego profesjonalizm i podejście do pacjentki. Chodziłam do niego i prywatnie i na kasę chorych i nie odczułam żadnej różnicy. Na kasę chorych przyjmuje w środy w przychodzi koło straży pożarnej od godz. 11- rejestracja we wtorki chyba od 11- w pierwszej kolejności są rejestrowane kobiety w ciąży. Nie wiem jak to jest z cytologią bo ostatnią miałam 2 lata temu, później ciąża i teraz trzeba będzie znowu zrobić...sama jestem zainteresowana tą "nową" metodą bo u mnie w rodzinie też nowotwory występowały..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka2223




Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 24

PostWysłany: Pią, 29 Lis 2013 18:05:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam pytanie.chciałabym zapytać się czy ktoś z Pań robił badania cytologiczne u dr. Bartosiewicz,czy watro wybrać się do niej czy lepiej poszukać innego lekarza?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kasiancusia




Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 118

PostWysłany: Pią, 29 Lis 2013 23:07:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę do p. Bartoszewicz i ona mi robi cytologię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016755 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski