STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
pożegnanie ...
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Czw, 19 Maj 2005 20:24:05    Temat postu: pożegnanie ... Odpowiedz z cytatem

część osób (np. Panicz) ucieszy ta wiadomośc ! odchodze z tego forum bo za dużo konfilktów głupich docinek itp. pozatym jak czytam co niektóre posty to mnie skręca pozatym KAŻDY powinien się kiedyś unieść honorem i zdecydować ja już zdecydowałem

narazie. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 19 Maj 2005 21:31:13    Temat postu: Janusz, nie "peniaj" Odpowiedz z cytatem

Janusz, zaczynasz mnie utwierdzać w przekonaniu że może fucktycznie nie dorosłeś do tego forum skoro z powodu kilku docinek zbierasz "manatki" i idziesz do domu.
Pamiętaj - nie ma takiej osoby na świecie która byłaby lubiana przez wszystkich - moim zdaniem powienieneś zostać Exclamation
Jesteś swego rodzaju folklorem tego forum Rolling Eyes więc zaciśnij zęby i pisz dalej

zdesperowany Janusz napisał:
[...]KAŻDY powinien się kiedyś unieść honorem i zdecydować[...]

jak śpiewała "Budka"
/.../trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść/.../
ale wg mnie Twój czas jeszcze nie nadszedł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 19 Maj 2005 21:42:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad
Janusz, naucz się, że jeżeli funkcjonujesz w jakiejkolwiek społeczności, to zawsze znajdzie się osoba, której możesz się nie podobać, która ciebie krytykuje albo która ciebie nie lubi. Do tego trzeba po prostu nabrać dystansu, a nie obrażać się i zachowywać jak "niedorośnięty". A dlaczego miałoby mnie ucieszyć, że pakujesz swoje zabawki i wynosisz się do innej piaskownicy? Pokaż, że jesteś spoko gość i zostań z nami.
Czy ja mam się obrażać na np. Muchę dlatego, że mu sie nie podobam? Albo na inne niezarejestrowane osoby, które czasem coś na mnie wypisują?
...no dobra, to też się obrażam! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 19 Maj 2005 21:44:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobra - na znak protestu i solidarności z Januszem - do końca wieczoru przestaję połykać ślinę Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 19 Maj 2005 21:46:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja przestanę dłubac w nosie. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 19 Maj 2005 22:26:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Janusz, Janusz...jak ty strzelisz focha to nikt cię nie przebije...Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 20 Maj 2005 17:14:38    Temat postu: Re: pożegnanie ... Odpowiedz z cytatem

Janusz napisał:
ja już zdecydowałem

narazie. Rolling Eyes


ja też zadecydowałem: od dziś jadam tylko czerwone mrówki, a czarne zostawiam w spokoju.
wrzuć na luz i zdynstansuj się do tego. jeśli nie zauważyłeś, to forum brodnica.net działa z dużym przymrużeniem oka (chyba, że ktoś komuś najdzie na odcisk... wtedy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magda




Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 15
Skąd: Brodnica - Londyn

PostWysłany: Pon, 23 Maj 2005 12:35:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, Janusz, nie obrazaj sie tak.... Wink Satan ma racje.
A tak w ogole SATAN, - dlaczego masz taka ksywe 'starszna' Wink ? Chyba nie o szatana chodzi ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 23 Maj 2005 17:27:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm...no cóż...janusz jednak mówił na serio...jakoś nie bardzo w to wierzyłam, ale no teraz pokazał swoją "męską" stronę..Wink Cóż za dorosłą decyzja...pozostaną mi tylko wspomnienia... i tym sposobem żegnam cię Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 23 Maj 2005 18:40:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja przez cały czas nie dłubię w nosie. Zaparłem sie podobnie jak Janusz. Laughing
On i tak wkrótce zacznie pisać na forum. Przecież chce zamieszkać w naszym mieście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 23 Maj 2005 21:08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magda napisał:
A tak w ogole SATAN, - dlaczego masz taka ksywe 'starszna' Wink ? Chyba nie o szatana chodzi ???


znam kilku satanów: mr satan z dragonball i satan z miasteczka southpark
Panicz napisał:
A ja przez cały czas nie dłubię w nosie. Zaparłem sie podobnie jak Janusz. Laughing
On i tak wkrótce zacznie pisać na forum. Przecież chce zamieszkać w naszym mieście.

musi zacząć wrastać w społeczność
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Andzia




Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 764
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 24 Maj 2005 09:06:36    Temat postu: Re: Janusz, nie "peniaj" Odpowiedz z cytatem

krotom napisał:
Janusz, zaczynasz mnie utwierdzać w przekonaniu że może fucktycznie nie dorosłeś do tego forum skoro z powodu kilku docinek zbierasz "manatki" i idziesz do domu.
Pamiętaj - nie ma takiej osoby na świecie która byłaby lubiana przez wszystkich - moim zdaniem powienieneś zostać Exclamation
Jesteś swego rodzaju folklorem tego forum Rolling Eyes więc zaciśnij zęby i pisz dalej

zdesperowany Janusz napisał:
[...]KAŻDY powinien się kiedyś unieść honorem i zdecydować[...]

jak śpiewała "Budka"
/.../trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść/.../
ale wg mnie Twój czas jeszcze nie nadszedł





Jak jestes taki mądry to wiedz to to spiewał Perfect!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 24 Maj 2005 14:41:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szatan Serduszko z DB? Hehe...też to lubiłam jak byłam mała...zresztą nadal to lubię...;D Chociaż Genialny Żółw wymiata...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 26 Maj 2005 11:00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beetlejuice napisał:
Szatan Serduszko z DB? Hehe...też to lubiłam jak byłam mała...zresztą nadal to lubię...;D Chociaż Genialny Żółw wymiata...


nie, chodzi o mr Satana, którego tłumaczono w polskiej wersji jako Herkulesa. ja jestem już dużym chłopcem, ale kreskówki działają na mnie kojąco. uspokajam tak nerwy po całym dniu pracy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sob, 28 Maj 2005 15:19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz chłopaku, jestem pewien że (w przerwach w wypędzaniu Niemców z naszego kraju Wink ) tu zaglądasz, wiedz więc że ckni nam się tu niemiłosiernie bez Ciebie Exclamation

P.S. Zacznij znowu pisać bo Panicz Cie niebawem w ilości napisanych postów przegoni Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019685 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski