STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
apteka na osiemnastce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panCzesław




Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 2

PostWysłany: Sro, 20 Lip 2011 17:57:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem od udzielania reprymendy, od tego jest pracodawca. Gdzie on był w momencie, gdy obrażano klienta?
Znalazła się w kolejce osoba, która zwróciła uwage niemiłej pani magister, na co ta zamruczała coś pod nosem i zlekceważyła.
Zgadzam się,że ludzie są różni jedni marudza drudzy nie, ale specyfika pracy w aptece polega chyba na czymś więcej niż negatywny i wrogi stosunek do osób wykupujących leki?
To prawda, że kultura w tej aptece zmalała, stara załoga była zdecydowanie lepsza, pan wysoki-przemiły a pani czarna choć nie zawsze uśmiechnięta to dla ludzi, nie było z nimi problemów, czego nie można powiedzieć o paniach pracujących tam teraz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Sro, 20 Lip 2011 18:18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesiu... żyj Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro, 20 Lip 2011 22:05:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na 18 stycznia jest bardzo nie miła obsługa w dodatku muszę jechać z drugiego końca miasta na drugie do apteki jak by nie mogły być 2 apteki w nocy czynne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Sro, 20 Lip 2011 22:31:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również spotkałam się z niemiłym traktowaniem 2x pomimo, że nie jestem ani stara, ani schorowana i zawsze jestem grzeczna w stosunku do sprzedających.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela11




Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 106

PostWysłany: Czw, 21 Lip 2011 04:49:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie chodzi o Panią z tipsami, która zawsze ma fryzurę jakby na wesele się wybierała.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
misiek17




Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 1

PostWysłany: Czw, 21 Lip 2011 09:55:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma jak Apteka Avena Bis na Wyspiańskiego, to jest najlepsza apteka w Brodnicy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 21 Lip 2011 10:16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misiek17 napisał:
Nie ma jak Apteka Avena Bis na Wyspiańskiego, to jest najlepsza apteka w Brodnicy
i jak widać macie w tej aptece dostęp do internetu Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emc81




Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 209

PostWysłany: Czw, 21 Lip 2011 11:19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nie mogę powiedzieć złego słowa o Avenie na ul. 18-Stycznia, od wielu lat robię tam niemałe zakupy, chociaż wcale nie mam do nich najbliżej, przyciągają niskimi cenami,
jeżeli chodzi o dostępność leku, to przy kliencie dzwonią do hurtowni i zamawiają na dziś lub jutro jak potrzeba,
potrafią doradzić, proponują tańszy odpowiednik;
a że starsze osoby próbują dostać lek bez oczekiwania w kolejce? wiem, że tak bywa, bo nie raz byłam sama tego świadkiem, nie zwracają nawet uwagi na czekające matki z małymi chorymi dziećmi,
pozdrawiam farmaceutów, nie bierzcie do serca skarg, zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony
gdybym ja miała wypisywać tu dyrdymały jak w pierwszym poście, to do wielu sklepów i instytucji bym się przyczepiła o poważniejsze sprawki, ale po co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Czw, 21 Lip 2011 17:45:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CapsLock napisał:
na 18 stycznia jest bardzo nie miła obsługa w dodatku muszę jechać z drugiego końca miasta na drugie do apteki jak by nie mogły być 2 apteki w nocy czynne

Najlepiej otworzyć wszystkie 24/h bo może ktoś przyjedzie .... w końcu nagłe wypadki zdarzają sie setki razy w jedną noc a przez korki nie da sie przejechać do rana .........
Paranoja jakaś Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Czw, 21 Lip 2011 17:48:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apteka Avena napisał:
Wszystkim uważnym oserwatorom życia aptecznego bardzo dziękujemy za konstruktywne uwagi dotyczące funkcjonowania naszej firmy.
Ze swojej strony postaramy się być bardziej czujni na Państwa sugestie i reagować w porę na ewentualne nieprawidłowości.
Jeżeli kogoś w jakikolwiek sposób dotknęła poruszona w postach sprawa - przepraszamy. Pod adresem avena@poczta.onet.pl czekamy na ewentualne uwagi od Państwa, dzięki którym postaramy się poprawić jakość kontaktu z pacjentem.
Z poważaniem Zarząd Aptek Avena

Ps. Doceniamy również fakt, że dostrzegliście Państwo pozytywne osobowości w naszej firmie. Dziękujemy za ten miły gest.
Zapewniamy również, że "stara obsada" apteki przy ul. 18 stycznia nie zniknęła i jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Na marginesie dodam tylko że prosze poznać opis sytuacji pani magister, z doswiadczenia wiem (pracuje w handlu ) że ludziom sie w d... poprzewracało , mają tendencje do fantazjowania i uważają sie za pępkiem świata Wink


Ostatnio zmieniony przez Jack 254 dnia Czw, 21 Lip 2011 21:26:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
falco




Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 39
Skąd: brodnica

PostWysłany: Czw, 21 Lip 2011 20:29:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'Kupowałem' ostatnio plastry (zamiast morfiny dla mojej miłej) - ściągneli w 4 godziny ,a jednocześnie przy odbiorze farmaceuta w pierwszym momencie mnie wkurzył bo nie miałem wrażenie że rozmawia sobie z kumplem o wyborze studiów a ja stoję....
Gdy się w końcu zapytałem - czy ktoś tu obsługuje ? to zrozumiałem że mógł się zapomnieć ...
Miły,uprzejmy,- dwiema literami OK
Czasami zawód to pasja , i wcale się nie dziwię - też tak mam.
Co do Novamedu to wkurzają te NA GODZINĘ.
Jednego razu chciałem tylko skierowanie na badanie krwi (przed chemią)- czekałem półtorej godziny - Przyszło babsko i mówi że teraz ona bo tylko receptę - cukrzyca dla matki - 1 godzinę siedziała
Jednak lekarze - Pu. Oz. -jeżeli chodzi o paliatywną Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
falco




Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 39
Skąd: brodnica

PostWysłany: Czw, 21 Lip 2011 20:38:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacku pępek!
Pozdrowionka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
falco




Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 39
Skąd: brodnica

PostWysłany: Czw, 21 Lip 2011 20:43:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam błędy robię : paliatywną
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kot




Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 7

PostWysłany: Czw, 21 Lip 2011 22:21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto nie pracuje ten się nie myli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 25 Lip 2011 07:39:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bla bla bla

Niech Ci lekarz spieprzy operację albo mechanik naprawe auta - już normalnie widze jak piszesz, że nic się nie stało i miał prawo się pomylić Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017478 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski