STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
apteka na osiemnastce
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panCzesław




Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 2

PostWysłany: Wto, 19 Lip 2011 12:41:27    Temat postu: apteka na osiemnastce Odpowiedz z cytatem

jestem człowiekiem dojrzałym,który już swoje w życiu przeżył ale z czymś takim jak w aptece przy novamedzie jeszcze sie nie spotkałem
otóż stojąc w kolejce z recepta miałem niewątpliwą przyjemność zobaczyć jak młoda farmaceutka arogancko i bezczelnie traktuje klientów,słysząc z jej ust słowa "mogła pani przyjść wcześniej" lub "przecież pani nie wyczaruje tego leku skoro nie ma"włos mi się zjeżył.Takie traktowanie chorych ludzi? kto to widział? czego oni uczą ich na tych studiach?bo chyba nie rozmowy z chorym,możne jedynie jak się umalować. Gdzie w tym momencie są jej przełożeni? którzy powinni zwrócić jej uwagę?
kiedyś ta apteka wiodła prym w Brodnicy teraz jej nie polecam, nie dość że obsługa fatalna skupiona wyłącznie na własnej osobie,bez kultury i poszanowania starszego człowieka to jeszcze na leki trzeba czekać bo nie ma od ręki. kpina jakaś!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 19 Lip 2011 13:57:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a PanCzesław zwrócił jej uwagę na miejscu czy stulił uszy i dopiero odwagi nabrał siedząc przed kompem Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Wto, 19 Lip 2011 14:39:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak by kobita dostała opierdziel od klienta od razu to może by się nauczyła, ale niestety ktoś musi się pierwszy odezwać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
matrixa




Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 40

PostWysłany: Wto, 19 Lip 2011 15:09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaaa, pracuje tam taka jedna i to pewnie o niej Pan Czesiu mówi- pewna siebie, arogancka- jakby pozjadala wszystkie rozumy.... kiedyś ta apteka byla przyjazna, ale teraz kiedy jest tyle konkurencji (nawet tańszej) na mieście, dziwię się, że właściciel nie zrobi selekcji swoich pracowników.... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Wto, 19 Lip 2011 16:17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesław pisze, ale Czesław mógł udzielić Pani reprymendy? co nie !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Wto, 19 Lip 2011 17:00:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A która to pani? Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Wto, 19 Lip 2011 19:17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesław chyba lewą nogą wstał i szuka tematu ogórkowego.... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gośC




Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1

PostWysłany: Wto, 19 Lip 2011 20:46:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale to prawda, w tej aptece nie jest tak jak na początku jej działalności. Od kiedy zmienił się tam personel nie robię tam zakupów właśnie z powodu o którym pisze panCzesław. Sama zaliczam się do osób w średnim wieku ale nie toleruję braku poszanowania osób starszych i bezczelnych uwag wobec klientów czego również byłam świadkiem właśnie w tej aptece a zwracać uwagi personelowi nie muszę od tego są jego przełożeni, ja jedynie mam prawo wiecej tam nie wracać .Personelowi wydaje się,że osoby stojące w kolejce tego nie słyszą albo może jest im wszystko jedno. Na szczęście jest w mieście sporo innych aptek gdzie potrafi się uszanować klienta, który może i jest czasami uciążliwy, ale to klient i zostawia w aptekach wcale niemałe pieniądze dzięki którym apteki prosperują , mają zyski i zatrudniają między innymi właśnie taki personel.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ALBO




Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 64

PostWysłany: Wto, 19 Lip 2011 21:14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak sprawa ma się w innych aptekach?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Wto, 19 Lip 2011 22:04:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie narzekam na obsługe w tej aptece. Lubię rudą panią, fajna Laughing jest jeszcze czarnula, ale jakoś mało sympatyczna. Młody gość grzeczny.
Jak dla apteka w porządku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Apteka Avena




Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 1

PostWysłany: Sro, 20 Lip 2011 07:39:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim uważnym oserwatorom życia aptecznego bardzo dziękujemy za konstruktywne uwagi dotyczące funkcjonowania naszej firmy.
Ze swojej strony postaramy się być bardziej czujni na Państwa sugestie i reagować w porę na ewentualne nieprawidłowości.
Jeżeli kogoś w jakikolwiek sposób dotknęła poruszona w postach sprawa - przepraszamy. Pod adresem avena@poczta.onet.pl czekamy na ewentualne uwagi od Państwa, dzięki którym postaramy się poprawić jakość kontaktu z pacjentem.
Z poważaniem Zarząd Aptek Avena

Ps. Doceniamy również fakt, że dostrzegliście Państwo pozytywne osobowości w naszej firmie. Dziękujemy za ten miły gest.
Zapewniamy również, że "stara obsada" apteki przy ul. 18 stycznia nie zniknęła i jest zawsze do Państwa dyspozycji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Sro, 20 Lip 2011 09:07:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apteka Avena napisał:
Wszystkim uważnym oserwatorom życia aptecznego bardzo dziękujemy za konstruktywne uwagi dotyczące funkcjonowania naszej firmy.
Ze swojej strony postaramy się być bardziej czujni na Państwa sugestie i reagować w porę na ewentualne nieprawidłowości.
Jeżeli kogoś w jakikolwiek sposób dotknęła poruszona w postach sprawa - przepraszamy. Pod adresem avena@poczta.onet.pl czekamy na ewentualne uwagi od Państwa, dzięki którym postaramy się poprawić jakość kontaktu z pacjentem.
Z poważaniem Zarząd Aptek Avena

Ps. Doceniamy również fakt, że dostrzegliście Państwo pozytywne osobowości w naszej firmie. Dziękujemy za ten miły gest.
Zapewniamy również, że "stara obsada" apteki przy ul. 18 stycznia nie zniknęła i jest zawsze do Państwa dyspozycji.

I to się nazywa profesjonalne podejście do klienta ! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Sro, 20 Lip 2011 10:40:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Się wszystkim w d***ch poprzewracało. Sam często obserwuję jak starsze osoby (zwłaszcza panie) zachowują się w sklepach. Najlepiej na bezczela wepchnąć się z tyłkiem w kolejkę nie pytając nawet czy mogą i udawać, że stoją w tym miejscu już z 20 minut, nakrzyczeć na ekspedientkę i wszystko w tonie roszczeniowo-pretensjonalnym "bo ja jestem starsza(y)". Owszem szacunek starszym się należy jak najbardziej, pod warunkiem, że potrafią też uszanować innych i nie patrzą na nich jak na szatański pomiot. Tyle w kwestii ogółem klientów i osób starszych. Hołk!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Sro, 20 Lip 2011 11:58:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Winnetu masz rację. Praca w aptece jest specyficzną pracą, bo ma się do czynienia codziennie z ludźmi (schorowanymi/chorymi/czy też nie). Dużo osób się przewija - co trzeba powiedzieć - nie każdy w dobrym humorze, nie każdy jest kulturalny. Często w problemowych sytuacjach (brak leku, czy innego produktu niekoniecznie spowodowany błędami załogi apteki) wyrozumiałość i rozmowa na poziomie ze strony klienta apteki wynosi: 0 (słownie: zero).
Co do pracowników, to wiadomo - nie zawsze człowiek ma humor żeby się uśmiechać na prawo i lewo, ale niestety taką pracę się wybrało i trzeba być w miarę ogarniętym.

Z własnego doświadczenia (nawet w tej aptece) wiem, że sytuacje bywają różne, ale dogadać się zawsze można. Trzeba tylko chcieć. A chcieć muszą obie strony. I ja nie narzekam. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Sro, 20 Lip 2011 17:53:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja wam powiem, że avena jest najbardziej przyjazdną apteką, nie ma to tamto, doradzą, zaproponują tańszy odpowiednik, służą radą i pomocą; lek na drugi dzień jest na bank, recepty jak wszyscy wiemy często nieczytelne potrafią przeczytac w mig.. to moje zdanie, pozd. personel aptek avena, a jest ich w samej brodnicy 3... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.0211 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski