STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jak Wam chodzi internet??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brodniczanin




Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 3
Skąd: brodnica

PostWysłany: Wto, 08 Cze 2004 09:01:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co do "bok"-u - od piątku 4.06.04 nie doczekałem się odpowiedźi na wysłane dwa maile.

Ostatnio zmieniony przez brodniczanin dnia Wto, 08 Cze 2004 15:20:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 08 Cze 2004 09:52:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktem jest,że tkb spada z poziomem
tkbowiec napisał:
Widocznie Panie Brodniczanin nie potrafisz zachowywać się na forum. Buraków i prostaków jest pełno a tylko narzekasz na radionet z tkb więc jak mniemam (i nie tylko ja) cos z tobą nie tak i dostałeś banana. Nikt nie narzeka na tą usługę w tkb i wszystko działa tak jak powinno. Może jesteś szpiegiem z eltronika Laughing a netradio wziąłeś żeby się nauczyć jak to robić Wink Powodzenia i tak tkb jest o niebo lepsze Laughing
Powrót do góry
User
Gość






PostWysłany: Wto, 08 Cze 2004 10:40:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Faktem jest,że tkb spada z poziomem



Absolutnie się z tym nie zgodzę! Korzystam z usług TKB i nie zauważyłem jakiegokolwiek spadku poziomu usług w ręcz przeciwnie trzymają poziom w przeciwieństwie do innych! Poprostu niektórym nigdy nie będzie dobrze i zawsze znajda powód do narzekań!

A co do Brodniczanina: Jak wyczytałem masz usługę 64kbps i dziwisz się że łączysz się numion'em w granicach 20-60 a nie 50-100 Exclamation Rozbawia mnie takie podejście do sprawy, każdy by chciał więcej nisz za co płaci ale profesjonalizm polega na tym że tak nie jest i wcale się nie dziwie ze w BOK'u nie reagują na Ciebie bo ile razy można odpowiadać na to samo. Bo jak mawiają mądrzejsi: z głupotą się nie polemizuje Exclamation
Powrót do góry
ucho
Gość






PostWysłany: Czw, 10 Cze 2004 22:04:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuję inną stronę do pomiarów ,jeżeli nieodpowiada wam Numion http://www.dslreports.com/stest
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią, 11 Cze 2004 15:17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ucho napisał:
proponuję inną stronę do pomiarów ,jeżeli nieodpowiada wam Numion http://www.dslreports.com/stest


Pewnie fajna strona dla tych co lubią udawać że maja profesjonalne narzędzia do pracy Wink Exclamation Chciałem sobie sprawdzić jaka będę miał prędkość z Japonii (to byłoby na pewno wiarygodne) ale krzaczki mi na to nie pozwoliły - musiałem chyba przespać wykłady z japońskiego Wink
Powrót do góry
brodniczanin




Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 3
Skąd: brodnica

PostWysłany: Sob, 03 Lip 2004 16:41:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka słów, tak powiem.
Mimo wcześniejszych zastrzeżeń do TVK muszę pozytywnie odnieść się do nich, starają się trzymać dobry poziom usług, a niski poziom transferu (net) nie leży w większości przypadków po ich stronie. Tak, tak trudno mi było uwieżyć, ale działanie tj. obniżenie szybkości netu spowodowane było ........ uszkodzoną kartą sieciową, która nie działała w pełni prawidłowo. Obsługa (bok) też w sposób prawidłowy reaguje na zgłaszane problemy/awarie i tyle. Pozostaje mi tylko życzyć im dalszego rozwoju i utrzymania profesjonalizmu pracowników.
p.s. Sorry, za te kilka niemiłych słów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
co to za szkatulka...
Gość






PostWysłany: Nie, 04 Lip 2004 18:52:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciagle nikt z tvk nie potrafi mi wyjasnic dlaczego uzytkownikom ich uslug w najmniej oczekiwanym momencie pokazuje sie komunikat "niebezpieczne wysuniecie urzadzenia" ja i moi znajomi jestesmy zwyklymi, szarymi zjadaczami klawiatury i do cholery doprowadza mnie jak musze potem przez pol godziny kombinowac jak to wlaczyc. chyba ze to serwer tvk tak czesto pada, ale wtedy niech obniza abonament, bo jakby policzyc ten czas do z tydzien by sie zebral 666 Twisted Evil
Powrót do góry
tkbowiec
Gość






PostWysłany: Pon, 05 Lip 2004 14:32:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością masz problem z mostem usb. Jeśli masz tam włączone jeszcze inna urządzenie to polecam kartę sieciową. Jeśli nie to masz uszkodzoną płytę lub modem.
Powrót do góry
spadaj
Gość






PostWysłany: Wto, 06 Lip 2004 14:04:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tkbowiec napisał:
Z pewnością masz problem z mostem usb. Jeśli masz tam włączone jeszcze inna urządzenie to polecam kartę sieciową. Jeśli nie to masz uszkodzoną płytę lub modem.

tkbowiec widzę , że jesteś na etacie tkb , bo udzielasz takich dobrych rad jakb yś byl po jakimś kursie. A tak w ogóle to nie ta rubryka do tego typu tematow.To tyle cześć
Powrót do góry
co to za szkatulka...
Gość






PostWysłany: Wto, 06 Lip 2004 17:01:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam w eltroniku... czy to cos robi... czytalem w prasie, ze oni rozne numery robia
Powrót do góry
tkbowiec
Gość






PostWysłany: Sro, 07 Lip 2004 14:24:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spadaj jak widzisz zwykły user też może poradzić sobie z problemami technicznymi bez żadnych kursów. Trzeba tylko wykazać trochę większej ilości szarych komórek. Jednak podziwiam twoją nadinterprtację Wink
Powrót do góry
user
Gość






PostWysłany: Sro, 07 Lip 2004 20:38:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to za szkatulka... napisał:
ja mam w eltroniku... czy to cos robi... czytalem w prasie, ze oni rozne numery robia


Kto razem numery robi -TKB i eltronik? To dobre, ludzie czy wy na głowy poupadaliście. Te dwie firmy się nie lubią tak jak to na konkurencje przystało, przy czym eltronik tylko psioczy a TKB rozwija sieć i usługi - lada moment mają odpalić Proxy!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021046 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski