STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jak Wam chodzi internet??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zawiedziony
Gość






PostWysłany: Wto, 09 Mar 2004 11:01:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do eltronika to nie polecam , jest moze nawet i tani ale to co mozna nim robic............. poprostu tylko gg juz nawet siec lan odlaczaja pewnie dlatego by sieci tak nie obciarzac. co ktorys urzytkownik ma juz po lanie:D nie wszyscy naraz bo moze sie cieplo zrobic. o dostawcach internetu z kablowek ?<bynajmniej mowie o eltroniku> nie bede sie milo wypowiadal, cos innego bylo obiecane , i wielu ludzi w bld wprowadzili he nie 128kbs tylko 128 kbd to jest straszne:( mam anadzieje ze ktoa z eltronika przeczyta to co napisalem i zrobi cos z tym bo naprawde juz niebawem straci wielu kliento, aa i jeszcze cos-strasznie sie wiesza a o graniu w cs raczej w nocy mozecie popykac
Powrót do góry
Praga




Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 46

PostWysłany: Wto, 09 Mar 2004 14:22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawiedziony napisał:
co do eltronika to nie polecam , jest moze nawet i tani ale to co mozna nim robic............. poprostu tylko gg juz nawet siec lan odlaczaja pewnie dlatego by sieci tak nie obciarzac. co ktorys urzytkownik ma juz po lanie:D nie wszyscy naraz bo moze sie cieplo zrobic. o dostawcach internetu z kablowek ?<bynajmniej mowie o eltroniku> nie bede sie milo wypowiadal, cos innego bylo obiecane , i wielu ludzi w bld wprowadzili he nie 128kbs tylko 128 kbd to jest straszne:( mam anadzieje ze ktoa z eltronika przeczyta to co napisalem i zrobi cos z tym bo naprawde juz niebawem straci wielu kliento, aa i jeszcze cos-strasznie sie wiesza a o graniu w cs raczej w nocy mozecie popykac

No chyba nie tak niebawem, bo tam umowy są zdaje się na 2 lata z karą za zerwanie. Nawet jeśli potem ludzie się przeniosą to i tak na razie są skazani na kablówki Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 09 Mar 2004 16:31:23    Temat postu: life i life Odpowiedz z cytatem

niestety ta umowa, po pierwszej euforii (w koncu jest taniej niz w TP nawet jesli transfer jest porownywalny) przychodzi gorzka prawda ;( Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
taran
Gość






PostWysłany: Nie, 14 Mar 2004 00:13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie i tą gorzką pigułka jest fakt, że Eltronik nie umnie utrzymac poziomu usług!! Chwalą się setkami uzytkowników ale co oni nam oferuja woałbym aby było nawet troche drożej ale żeby eltronik dał jakąś konkretna gwarancje nie tylko na papierze Exclamation Exclamation
A co do porównywalności z transferem jak w TP to sie zgodze ELTRONIK idzie w ICH ŚLADY Exclamation Exclamation I to mnie martwi Sad
Powrót do góry
polo
Gość






PostWysłany: Wto, 16 Mar 2004 10:34:21    Temat postu: cena Odpowiedz z cytatem

Witam !Chciałbym wyrazić jedno jedno zdanie .Na przytoczonej stronie faktycznie widać ,ze można mieć u nich prędkośc więksża a nawet 512 tylko moje pytanie czy jest to w Brodnicy mozliwe a po drugie za jaką kasę ,bo z tego co zrozumiałem to w inowrocławie niezłe pieniądze koszą za tę prędkośc nawet za stałe IP biorą 25zł miesięcznie .Pozdrawiam
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 25 Mar 2004 09:08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam lekturę:
http://www.forum.tvknet.pl/viewtopic.php?p=2272#2272

A jeśli chodzi o eltronik do już dawno powinni sie rozwinąć o nowe usługi jakie świadczą inne kablówki i to dla dobra użytkowników. Wprowadzenie DOCSIS 1.1 po roku czasu od ustanowienia mozliwości wdrożenia świadczy tylko o tej firmie.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 25 Mar 2004 09:27:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś zauważył, że to forum leży na zwrotnik.com?
Czyżby eltronik nie dał rady zrobić tego u siebie?
I to ma być ukłon w stronę klientów tak? Widocznie im dalej i wolniej tym lepiej Wink
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Czw, 25 Mar 2004 12:21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Czy ktoś zauważył, że to forum leży na zwrotnik.com?
Czyżby eltronik nie dał rady zrobić tego u siebie?
I to ma być ukłon w stronę klientów tak? Widocznie im dalej i wolniej tym lepiej Wink

Ta strona nie należy do Eltronika. Skąd takie wnioski ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość







PostWysłany: Czw, 25 Mar 2004 14:25:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak istotnie była to pomyłka. Może to efekt tego iz nie posiadają własnego forum Laughing Przepraszam i jeśli to mozliwe to mozna usunąć poprzedni post.
Powrót do góry
q-jon
Gość






PostWysłany: Czw, 08 Kwi 2004 23:20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing mam neta z eltronika i moge sobie z gg korzystac, maile odbierac, poogladac strony (nie wszystkie, bo czasami są za duze dla eltronika Smile ), i koniec - zadnego radia, gry on-line zwlaszcza w godzinach szczytu. vlk dzieki..
Powrót do góry
brodniczanin
Gość






PostWysłany: Pią, 04 Cze 2004 07:10:03    Temat postu: brodnicko-inowrocławska kablówka Odpowiedz z cytatem

założyłem sobie ten radiowy i chciałem uzyskać informacje na forum automatik... i co? po drugim wiadomości zostawionej na forum zostałem zbanowany a niedobre uwagi wymazane, tak tak, krytyki nie można uprawiać wszystko tam jest "super" tylko ludzie się czepiają. szkoda gadać, kolesie z boku to niedouczeni osobnicy i tyle. Nie liczcie na ich reakcję, wyłącza się gości na podstawie IP i tyle, kłopotu nie ma.
zdresiu napisał:
Byłem na forum tvknet i musze stwierdzić że z jego lektóry dowiedziałem się że nażekania sa ale klientów związanych z INOWROCŁAWIEM. Pozatym zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa dlaczego TKB jest wstanie w internecie wproeadzić 4 usługi (net 64kb/s; 128kb/s; radiówke 128kb/s i jeszcze dotego podwojoną prędkość wewnatrz sieci - przynajmniej tak reklamująWink a Eltronik trzyma sie kurczowo jednej opcji, bo serwer z canterem to nawet mój młodszy brat postawi:)
A jeszcze jedno na forum dowiedziałem sie że w Inowrocławiu jest net z peędkościa 256kb/s i 512kb/s - czyli firma ma duże mozliwości!
Powrót do góry
tkbowiec
Gość






PostWysłany: Pią, 04 Cze 2004 18:38:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widocznie Panie Brodniczanin nie potrafisz zachowywać się na forum. Buraków i prostaków jest pełno a tylko narzekasz na radionet z tkb więc jak mniemam (i nie tylko ja) cos z tobą nie tak i dostałeś banana. Nikt nie narzeka na tą usługę w tkb i wszystko działa tak jak powinno. Może jesteś szpiegiem z eltronika Laughing a netradio wziąłeś żeby się nauczyć jak to robić Wink Powodzenia i tak tkb jest o niebo lepsze Laughing
Powrót do góry
focus
Gość






PostWysłany: Pią, 04 Cze 2004 18:40:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brodniczanim zrezygnuj jeśli Tobie się nie podoba. Inni są zadowoleni więc zwyczajnie wkręcasz. Spróbuj szczęścia u innych dostawców Laughing
Powrót do góry
brodniczanin
Gość






PostWysłany: Nie, 06 Cze 2004 09:04:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój post na forum tvkbrzmi - "no cóż znajomi mówili, radzili, że radiówka jest bardzo wolna i ... mieli racje nastronie http://www.numion.com/YourSpeed/ sprawdzałem szybkości i co? deklarowane 64kbps staje się predkością 20 - 60 kbps, choć pogoda za oknem jest ładna, nie ma zjawisk atmosferycznych, ach strach pomyśleć co będzie dalej." coś nie tak? Czysta prawda w oczy kole.
Użyte określenia w Twojej wypowiedzi świadczą o Twojej niskiej kulturze i tyle.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon, 07 Cze 2004 10:39:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brodniczanin napisał:
mój post na forum tvkbrzmi - "no cóż znajomi mówili, radzili, że radiówka jest bardzo wolna i ... mieli racje nastronie http://www.numion.com/YourSpeed/ sprawdzałem szybkości i co? deklarowane 64kbps staje się predkością 20 - 60 kbps, choć pogoda za oknem jest ładna, nie ma zjawisk atmosferycznych, ach strach pomyśleć co będzie dalej." coś nie tak? Czysta prawda w oczy kole.
Użyte określenia w Twojej wypowiedzi świadczą o Twojej niskiej kulturze i tyle.


Jeżeli prędkość Internetu szacujesz na podstawie numion'a to lepiej żebyś odłączył sobie kabelek i więcej do Internetu nie wchodził. Jak zauważyłeś transfer na podstawie tej strony masz rzędy 20-60 i czy chcesz czy nie nigdy nie uzyskasz stabilnego transferu z tą strona bo łączenie się z nią zależy od wielu czynników, przecież Server ten nie stoi u Ciebie za ścianą i jest podłączony do tej samej sieci Exclamation Twierdzenie że łączenie się z Honolulu z niewiadomego pochodzenia serwerem jest odzwierciedleniem netu to musze pogratulować za inteligencje - a jeżeli masz problemy to zadzwoń do BOK’u i podpowiem Ci obsługują tam panie (nie kolesie) Exclamation
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02053 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski