STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jak Wam chodzi internet??
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
^Nikita
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 20:40:45    Temat postu: Jak Wam chodzi internet?? Odpowiedz z cytatem

Pytanie kieruję do użytkowników www kożystających z przyłącza brodnickich kablówek. Warto przejść z sdi do Was?
Powrót do góry
~konfabulator
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 20:42:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i coz Ci powiedziec,...na pewno warto znam kilka osob co przeszla z SDI na internet z kablowek...

Ali-ve-derci...
Powrót do góry
^korba
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 20:43:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę żę warto .Cena jest przystępna , no i np .Eltronik uruchomił serwer giertylko dla użytkowników swoich co nie ma prawie żdnych lag.
Zero problemów

--------------------------------------------------------------------------------
korba
Powrót do góry
~hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 20:44:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co mi po grach...

--------------------------------------------
Powstaną Ci których dręczy głód...
Powrót do góry
^korba
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 20:45:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej hrabia czyż byś był niezadowolony z netu?
--------------------------------------------------------------------------------
korba
Powrót do góry
~hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 20:45:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

^korba napisał:
ej hrabia czyż byś był niezadowolony z netu?

zadowolony jestem w koncu przerwano monopol TPSA...i moge pracowac z netem jak w cywilizowanym kraju...lecz jeszcze jedna uwaga na koniec mimo tej dogodności jest abonament zbyt wysoki
---------------------------------------------
Powstaną Ci których dręczy głód...
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 20:46:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak jest z umową w kablówkach ? Czas określony, nieokreślony, kary za zerwanie umowy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
~anty-monopolista
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 20:47:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jasne ze sa obwarowania...ale napisane drobnym drukiem...
Powrót do góry
~marowit
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 20:48:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpis został usunięty przez moderatora.
Przyczyna: Reklamowanie stron internetowych na forum jest niedozwolone.
Powrót do góry
~e-mariusz
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 20:49:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skorzystaj z promocji neostrady; poziom eltronika to żenada czekałem 5miesięcy,zanim raczyli się odezwać,tj. umówić się na lokalizację; transfery porównywalne z modemem 2-5 kb/s. to tyle
Powrót do góry
korba
Gość






PostWysłany: Pią, 06 Lut 2004 14:51:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj jony chyba za dużym jestes piratem dlatego masz taki transfer.bo tylko kaza tak cienko chodzi


~e-mariusz napisał:
skorzystaj z promocji neostrady; poziom eltronika to żenada czekałem 5miesięcy,zanim raczyli się odezwać,tj. umówić się na lokalizację; transfery porównywalne z modemem 2-5 kb/s. to tyle
Powrót do góry
SATAN
Gość






PostWysłany: Nie, 29 Lut 2004 23:16:09    Temat postu: TKB królem jest Odpowiedz z cytatem

neostrada? eltronik? wielkie rzeczy, moj znajomy ma neta z tkb i chwali sobie (a za posrdnictwem jego uprzejmosci) ja tez moge kilka slow powiedziec - sie nie muli [nawet ok. 15.00], chodzi szybko, jeszcze sie nie zdarzylo zeby nie mial [w eltroniku zdarza sie ze ni z gruszki ni z pietrszuki modem po prostu miga i nie mozesz sie polaczyc] a teraz maja jeszcze radiowe lacze!! 128 kb/s - GWARANTOWANE, czy stac na to eltronik? watpie... Twisted Evil
Powrót do góry
korba
Gość






PostWysłany: Czw, 04 Mar 2004 12:25:10    Temat postu: Re: TKB królem jest Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
neostrada? eltronik? wielkie rzeczy, moj znajomy ma neta z tkb i chwali sobie (a za posrdnictwem jego uprzejmosci) ja tez moge kilka slow powiedziec - sie nie muli [nawet ok. 15.00], chodzi szybko, jeszcze sie nie zdarzylo zeby nie mial [w eltroniku zdarza sie ze ni z gruszki ni z pietrszuki modem po prostu miga i nie mozesz sie polaczyc] a teraz maja jeszcze radiowe lacze!! 128 kb/s - GWARANTOWANE, czy stac na to eltronik? watpie... Twisted Evil

ej chłopaku wejdź sobie na WWW.tvknet.pl i poczytaj sobie forum a wtedy dowiesz się prawdy o necie w TKB.
Powrót do góry
zdresiu
Gość






PostWysłany: Pią, 05 Mar 2004 22:34:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem na forum tvknet i musze stwierdzić że z jego lektóry dowiedziałem się że nażekania sa ale klientów związanych z INOWROCŁAWIEM. Pozatym zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa dlaczego TKB jest wstanie w internecie wproeadzić 4 usługi (net 64kb/s; 128kb/s; radiówke 128kb/s i jeszcze dotego podwojoną prędkość wewnatrz sieci - przynajmniej tak reklamująWink a Eltronik trzyma sie kurczowo jednej opcji, bo serwer z canterem to nawet mój młodszy brat postawi:)
A jeszcze jedno na forum dowiedziałem sie że w Inowrocławiu jest net z peędkościa 256kb/s i 512kb/s - czyli firma ma duże mozliwości!
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 07 Mar 2004 22:12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdresiu napisał:
Byłem na forum tvknet i musze stwierdzić że z jego lektóry dowiedziałem się że nażekania sa ale klientów związanych z INOWROCŁAWIEM. Pozatym zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa dlaczego TKB jest wstanie w internecie wproeadzić 4 usługi (net 64kb/s; 128kb/s; radiówke 128kb/s i jeszcze dotego podwojoną prędkość wewnatrz sieci - przynajmniej tak reklamująWink a Eltronik trzyma sie kurczowo jednej opcji, bo serwer z canterem to nawet mój młodszy brat postawi:)
A jeszcze jedno na forum dowiedziałem sie że w Inowrocławiu jest net z peędkościa 256kb/s i 512kb/s - czyli firma ma duże mozliwości!


PODPISUJĘ SIĘ POD KOLEGĄ PEŁNĄ GĘBĄ... TEŻ FORUM SPRAWDZIŁEM i jest jak tu jest napisane! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.097089 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski