STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Głosuję na Kongres Nowej Prawicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jacek Tyburski




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 171

PostWysłany: Pią, 15 Lip 2011 13:26:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack254 tak możemy rozjechać każdą dyskusję, każde argumenty i światopogląd. Są na szczęście pewne prawa niezależne od ludzi ale ściśle do nich przypisane.
Skoro są tacy jak Ty obrońcy sprawiedliwości, to znaczy, że nie jest jeszcze tak źle. Szkoda tylko, że wypływa to z agresji do obcego Tobie Kościoła, a nie z tkwiącego w każdym z nas prasumienia - czyń dobro, a unikaj zła.
Skoro jesteś zwolennikiem zabijania dzieci i starców, to miej świadomość, że decydujesz o życiu drugiej osoby, do czego tak naprawdę nie masz prawa. Tak, jak tego prawa nie mieli i nie mają mordercy pod różnymi sztandarami.
Jeśli takie prawo posiadasz, to pytam o uzasadnienie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Pią, 15 Lip 2011 15:03:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek Tyburski napisał:

Skoro jesteś zwolennikiem zabijania dzieci i starców, to miej świadomość, że decydujesz o życiu drugiej osoby, do czego tak naprawdę nie masz prawa. Tak, jak tego prawa nie mieli i nie mają mordercy pod różnymi sztandarami.
Jeśli takie prawo posiadasz, to pytam o uzasadnienie!
panie Jacku, albo pan ma problem z czytaniem ze zrozumieniem treści, albo to prowokacja z pańskiej strony Confused Aborcja i eutanazja, to świadomy INDYWIDUALNY wybór. Jedynie w przypadku aborcji powinna być w skrajnych przypadkach(wady genetyczne, gwałt)dopuszczana. Niechęć do kleru to osobna sprawa, poprostu siedlisko zakłamania i chęć władzy, obnoszenie się z bogactwem, brzydzi tych co potrafią wyciągać wnioski z tego co widzą Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Pią, 15 Lip 2011 18:19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja modle się do Boga, a nie do Księży Smile EOT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pią, 15 Lip 2011 19:23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek Tyburski napisał:
Jack254 tak możemy rozjechać każdą dyskusję, każde argumenty i światopogląd. Są na szczęście pewne prawa niezależne od ludzi ale ściśle do nich przypisane.
Skoro są tacy jak Ty obrońcy sprawiedliwości, to znaczy, że nie jest jeszcze tak źle. Szkoda tylko, że wypływa to z agresji do obcego Tobie Kościoła, a nie z tkwiącego w każdym z nas prasumienia - czyń dobro, a unikaj zła.
Skoro jesteś zwolennikiem zabijania dzieci i starców, to miej świadomość, że decydujesz o życiu drugiej osoby, do czego tak naprawdę nie masz prawa. Tak, jak tego prawa nie mieli i nie mają mordercy pod różnymi sztandarami.
Jeśli takie prawo posiadasz, to pytam o uzasadnienie!

Z całym szacunkiem ale pana wypowiedzi to zwykłe odwracanie kota ogonem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mariello




Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 295
Skąd: Broadway

PostWysłany: Sob, 16 Lip 2011 12:48:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wezcie sie za robote... .! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy a nie sie pienicie ... bez sensu ... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Sob, 16 Lip 2011 15:56:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mariello napisał:
wezcie sie za robote... .! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy a nie sie pienicie ... bez sensu ... Very Happy
Zostań politykiem, oni wszyscy tak nawijają Very Happy Plebs do roboty, my do władzuni Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sob, 16 Lip 2011 16:50:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hwdp napisał:
mariello napisał:
wezcie sie za robote... .! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy a nie sie pienicie ... bez sensu ... Very Happy
Zostań politykiem, oni wszyscy tak nawijają Very Happy Plebs do roboty, my do władzuni Razz

Teczki nasze, grabie wasze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sob, 16 Lip 2011 20:28:27    Temat postu: Głosuję na ****** Odpowiedz z cytatem

Panie Tyburski,przeczytałem w naszym miejscowym periodyku iż pniesz sie pan w górę,karierę polityczna chcesz pan robić.
Od okołu 3 miesięcy nie dostałem od pana odpowiedzi w sprawie gazu łupkowego.Na moje pierwsze pytanie w tej kwestii stwierdził pan iz nie ma w tej materii żadnej wiedzy...Na Boga!Czym się pan zajmujesz w polityce?Pielgrzymkami do Watykanu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 17 Lip 2011 08:54:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed wyborami burmistrza pan Jacek był tubą pana Radacza
Po wyborach zapomniał odpowiedzieć na moje pytanie dotyczące kosztów jakie ponosi miasto na rzecz caritasu i stał sie trąbą jerychońską ...
Teraz robi to samo ,tylko że sprawa dotyczy jego ambicji politycznych .
Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Nie, 17 Lip 2011 09:31:26    Temat postu: Głosuję na ****** Odpowiedz z cytatem

Symptomatyczny przykład Polskiego polityka-next generation...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Nie, 17 Lip 2011 09:57:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też z chęcią się dowiem, jakie pieniądze idą z naszych podatków na Caritas Question A także, czy wydobycie gazu łupkowego planowane było na bliskich nam terenach i co się z tym wiąże Question Panie Jacku, czy oprócz krzewienia katolickich wartości, orientuje się pan trochę, co się wokoło dzieje Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zionek84




Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 432

PostWysłany: Nie, 17 Lip 2011 12:28:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to mamy super kandydata do sejmu. No ale wiadomo nie liczy się wiedza czy merytoryczny udział w dyskusji tylko fota z Prezesem no i wierność parti i jej guru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pafeu




Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 1

PostWysłany: Sob, 06 Sie 2011 13:09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
chciałbym abyście obejrzeli filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=1u3ScaYo1Sc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=-FDrkarzaB8&NR=1

Czy nadal chcecie takiej Polski? Jeżeli w tych wyborach lub następnych Nowa Prawica nie wejdzie do sejmu pozostanie tylko jedno - emigracja Smile

Nowa Prawica Janusz Korwin-Mikke (Kongres_Nowej_Prawicy) więcej na nowaprawica.org.pl


ps. cenzura obowiązuje na tym portalu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Sob, 06 Sie 2011 13:22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na stanowisku radnego nic jeszcze nie zrobił, a chce działać w sejmie, śmiech na sali
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacek Tyburski




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 171

PostWysłany: Nie, 07 Sie 2011 22:06:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Do Reactora - moje podejście do rzeczywistości jest takie, że gdy nie posiadam wiedzy na określony temat, to nie mędrkuję i otwarcie to mówię (jak zresztą Korwin-Mikke Laughing ). W sprawie gazu łupkowego zadawałem pytania na sesji powiatu staroście. Poinformowano mnie, że takie poszukiwania mają miejsce. Moje stanowisko w sprawie gazu łupkowego jest jednoznaczne - jeśli to nas uniezależni od Rosji ( i innych krajów) to podpisuję się całym sercem!!!! Dla mnie podpisanie umowy z Rosją na kilkadziesiąt lat (po jednych z najwyższych cen w Europie - hic!) było i jest robieniem z nas kolejny raz niewolników!
ps. skoro nie odpowiedziałem na pytanie, to skąd moja odpowiedź o niewiedzy?

Do Jack 254 - PiS w ostatnich wyborach samorządowych miał własnego kandydata na burmistrza - Józefa Ramlaua, którego miałem przyjemność zaprezentować mieszkańcom przed wyborami na konferencji prasowej (polecam mojego bloga w tej sprawie: www.brodniczak.pl). Również ja zarejestrowałem tą kandydaturę w komisji wyborczej! Skąd więc Twoje domysły, to już nie moja dyscyplina !

Do hwdp - pytanie o rzekome koszty ponoszone przez miasto na rzecz Caritasu proszę skierować do władz miasta. Na dzień dzisiejszy nie jestem rzecznikiem burmistrza.

Na koniec mała prośba - proszę wymienionych powyżej forumowiczów o odpowiedź na pytanie: kto z osób piastujący w naszym mieście i powiecie wysokie stanowisko urzędnicze, bądź funkcję publiczną , bądź ważne stanowisko polityczne otwarcie odpowiada (z różnym skutkiem Confused... ) na Wasze pytania na tym forum?
Ja od czasu do czasu to robię, ponieważ lubię konfrontować własne poglądy celem możliwych korekt, wierzę w możliwość normalnego dialogu i poza małymi wyjątkami wiem, że warto!
Do fg99 - w psychologii akceptacja żartowania innych z siebie jest objawem dość wysokiej inteligencji i tego się trzymam Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02279 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski