STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
INTERNET Z Eltronika
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 03 Lip 2011 16:51:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty wiesz jaki transfer mam ja ? Laughing
Jesteś lepszy od wróżbity macieja z cosmica tv ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arek76




Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 250
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 04 Lip 2011 08:06:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisałem o swoim transferze który powinien wynosić 6 Mb/s a osiąga od dziesięciu dni zawrotną szybkość 512 kb/s. Zdaje się że pytałem o internet z Eltronika. Panegiryki na cześć Netii możesz pisać na ich forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wotu




Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 29

PostWysłany: Pon, 11 Lip 2011 19:18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi osobiscie nie podoba sie ze eltroni zachowuje sie jakby byl wielkim graczem ogolno polskim a nie lokalnym dostawca. ich oferta jest tylko kilka złotych tansza od konkurencji. czuje ze wczesniej czy pozniej sie przelicza . nigdy nie zawuazylm zeby wyprzedzili duzych dostawcow. zeby od samych siebie dali cos wieceji. teraz netia chyba za 60 zl daj 20 MB/s eltronik cos takiego zaoferuje pewnie za jakis rok.
bylem kiedys w innej kablowce lokalnej w innym miescie to oni bez umow terminowych zwiekszali stopniowo wszystkim swoim odbiorcom. nie prowadzili tak rozbudowanego biura im nie oplaclo sie zeby a kazdym razem ciagnac klienta do siebie i drukowac tony papierow .. po co ?? prowadzili tanie biuro a oferta byla zawsze rewelacyjna i kazdy cennik neti,tp,mulimedia czy vectry szedl do kosza. nie trzeba bylo reklamowac oferty, reklamowala sie sama SmileSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Pon, 11 Lip 2011 21:41:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koszty aktywacji internetu radiowego z routerem WiFi są wg. mnie w eltroniku niebotyczne.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 12 Lip 2011 08:51:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QbaBrodnicki napisał:
koszty aktywacji internetu radiowego z routerem WiFi są wg. mnie w eltroniku niebotyczne.....

To kup własny sprzęt Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Wto, 12 Lip 2011 09:10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem co masz na myśli. Router WiFi i tak będę miał swój, chodzi tylko o drogą aktywację wg. ich cennika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ZbyszekB-ca




Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 89

PostWysłany: Wto, 12 Lip 2011 10:49:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie sugeruj sie cennikiem tylko zapytaj czy nie maja jakiejs promocji , bo w promocji zalozenie netu kosztuje 1 zl, a wg cennika 280 zl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gromek




Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 25

PostWysłany: Wto, 12 Lip 2011 21:08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście jako internet w Brodnicy polecam firmę Inglobus pana Romana Kowalskiego. Internet mam już 1,5 roku i działa bez zarzutu.

Mam 2 Mbit i cena 45 zł. Z tego co pamiętam, to koszt aktywacji chyba ok. 100 zł, ale są zwracane, jeżeli w ciągu 2 tyg zrezygnujesz.

To jest Internet radiowy, ale nie płaci się za żadne anteny itp. wszystko dostajesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Wto, 12 Lip 2011 22:21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z prędkością 10 mega wsadź sobie głęboko w poważanie swoją propagande... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 13 Lip 2011 09:19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
z prędkością 10 mega wsadź sobie głęboko w poważanie swoją propagande... Laughing

Ale ma racje, że jeżeli chodzi o radiówke to Inglobus Romka Kowalskiego jest poważną alternatywą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomeknowak




Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200

PostWysłany: Sro, 13 Lip 2011 14:56:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z radiówką to daj sobie spokój. Będziesz miał transfer niestabilny wieć z dzwonieniem ze skypa zapomnij. Nawet strony mogą ci sie różnie ładować taki już jest internet radiowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gromek




Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 25

PostWysłany: Czw, 14 Lip 2011 09:29:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomeknowak napisał:
Z radiówką to daj sobie spokój. Będziesz miał transfer niestabilny wieć z dzwonieniem ze skypa zapomnij. Nawet strony mogą ci sie różnie ładować taki już jest internet radiowy.


Nieprawda.

Mi internet działa bardzo stabilnie i transfer, tak jak powinien utrzymuje się cały czas lekko pow. 2 Mbit. Przez skype działa bez zarzutu, a pingi, bo o nie tu chodzi utrzymują mi się na poziomie 20-25 ms czyli tak, jak z eltronika czy np. neostrady. Nie ma żadnej różnicy w pracy między radiowym a np. eltronikiem po kablu.

Polecam najpierw wypróbować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomeknowak




Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200

PostWysłany: Czw, 14 Lip 2011 14:58:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tylko pozadrościć bo kazdy z którym rozmawiałem co ma radiówke to nażeka no chyba że tylko przegląda się strony www . Ja swojego czasu kożystałem z radiówki i szybko zrezygnowałem teraz mam neo i nie nażekam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Czw, 14 Lip 2011 21:07:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie ufałem firmie Eltronik nie dość że chodzą sobie po Naszych komputerach jak chcą dla zabicia nudy my użytkownicy nie widzimy sieci LAN ale oni widzą w 2008 roku był u mnie jeden z panów co montował mi modem oraz podłączał wszystko i patrzyłem jak sobie chodzi po komputerach innych użytkowników bo sprawdzał czy niema ktoś najnowszych jakiś filmów, wiedział gdzie i u kogo szukać jak później się okazało była to dawna kafejka z przykopu,gdzie filmy kopiowano i robiono kopie zapasowe(wypożyczalnia filmów na dvd). Po 4 tygodniach zapukali panowie z policji o to iż ja włamałem się na komputer do owej kafejki i filmy kopiowałem, i od tej pory nie ufam Firmie Eltronik oczywiście dalej pracuje tam owy cwaniaczek i co jeszcze ci co mieli huby dc++ wiedzą o kim mowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
ZbyszekB-ca




Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 89

PostWysłany: Pią, 15 Lip 2011 13:13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brod.pl . chyba cie pogrzalo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02045 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski