STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
SITS SP. Z.O.O.(CIMIR)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marco




Dołączył: 23 Cze 2011
Posty: 2

PostWysłany: Czw, 23 Cze 2011 12:16:30    Temat postu: SITS SP. Z.O.O.(CIMIR) Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mam pytanko odnośnie pracy w SITS. Interesuje mnie głownie atmosfera w pracy no i na jakim poziomie kształtują się zarobki.

Pozdrawiam,

Marek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BADI




Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 293

PostWysłany: Czw, 23 Cze 2011 14:08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno "ambitnych" nie brakuje jest ciężko jeden przez drugiego stara się zabłysnąć . Ale to opinia kolegi który tam pracował. Może pracownicy się wypowiedzą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia_20




Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 47
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 23 Cze 2011 15:24:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba zasuwać, zarobki to max 1300zł. A atmosfera jak w każdym takim zakładzie... Lepiej już starać się o pracę w Seni albo vorwerku, bo tam też się narobisz (może nawet mniej)jak w sitsie, ale masz te kilka stówek więcej..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
babalu




Dołączył: 23 Cze 2011
Posty: 2

PostWysłany: Czw, 23 Cze 2011 18:29:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolcia_20 napisał:
Trzeba zasuwać, zarobki to max 1300zł. A atmosfera jak w każdym takim zakładzie... Lepiej już starać się o pracę w Seni albo vorwerku, bo tam też się narobisz (może nawet mniej)jak w sitsie, ale masz te kilka stówek więcej..


No to żeś teraz pojechała. W firmie Sits 70 % ludzi zarabia spokojnie ponad 1500 zł. Reszta to nowi pracownicy co jeszcze nie mają wystarczającego stażu żeby dostać wyższą premie. Robota jest w miarę lekka, zależy od stanowiska. Natomiast o pracy w firmie Vorwerk to lepiej się nie wypowiadać. Bardzo wysokie temperatury, poparzone dłonie i trzeba normalnie nieźle zapier... Wiem to ponieważ bardzo dużo ludzi przyszło do nas z tamtego zakładu. O Seni za dużo nie wiem więc nie będę się wypowiadać. Ale na pewno nowy pracownik nie dostanie tam na start więcej niż w Sits.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Czw, 23 Cze 2011 19:40:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

babalu napisał:
Karolcia_20 napisał:
Trzeba zasuwać, zarobki to max 1300zł. A atmosfera jak w każdym takim zakładzie... Lepiej już starać się o pracę w Seni albo vorwerku, bo tam też się narobisz (może nawet mniej)jak w sitsie, ale masz te kilka stówek więcej..


No to żeś teraz pojechała. W firmie Sits 70 % ludzi zarabia spokojnie ponad 1500 zł. Reszta to nowi pracownicy co jeszcze nie mają wystarczającego stażu żeby dostać wyższą premie. Robota jest w miarę lekka, zależy od stanowiska. Natomiast o pracy w firmie Vorwerk to lepiej się nie wypowiadać. Bardzo wysokie temperatury, poparzone dłonie i trzeba normalnie nieźle zapier... Wiem to ponieważ bardzo dużo ludzi przyszło do nas z tamtego zakładu. O Seni za dużo nie wiem więc nie będę się wypowiadać. Ale na pewno nowy pracownik nie dostanie tam na start więcej niż w Sits.


vorwerk ze stazem 10 lat 1700-2000
sits staz 3 lata 1250
sits staz 10 lat 2200-2700
seni staz 8 lat 1700-2500
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia_20




Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 47
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 23 Cze 2011 20:36:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, ale facet chce chyba dopiero zacząć więc będzie miał przez najbliższe kilka lat te 1250zł tak?? No. Smile
A vorwerk? Trzeba uważać tak jak w sitsie np. zeby sobie nie wbic zszywki tak w vorwerku zeby sie nie oparzyc z reszta sa rekawy ochronne. pecherz jeszcze nikogo nie zabil bardziej bym sie bala wypadkow ktore byly w sitsie niz w vorwerku. I tak dostajesz na start wiecej i w vorwerku i w seni niz w sitsie. Jak by byl pracownikiem ze stazem 10lat to by tu sie nie pytal tak??
A glupoty gadasz bo wszyscy maja tak 1300zł tylko liderzy maja chyba tam 100 czy 150zl wiecej to wychodzi 1500 Smile
Ja mysle ze on nie mysli o zarobku za 10 lat tylko teraz Razz
I ja wiem czy trzeba zapier....ć w vorwerku przy maszynie?? No nie bardzo wolalabym to niz napier.... sztuki w sitsie.
wiesz to bo ludzia nie chce sie robic wiec beda narzekac:P
Ja wiem lepiej jak jest w vorwerku i wiem dobrze jak jest w seni. Wierz mi Wink
A tu czy tu i tak się spocisz Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marco




Dołączył: 23 Cze 2011
Posty: 2

PostWysłany: Czw, 23 Cze 2011 23:48:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za wszystkie odpowiedzi. Nie wiecie w ogóle jak można się tam dostać. Chodzi mi głownie o prace w biurze. Jak wygląda proces rekrutacji i na jakie zarobki może liczyć pracownik na dzień dobry?

Pozdrawiam,

Marek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Pią, 24 Cze 2011 06:26:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marco napisał:
Dzieki za wszystkie odpowiedzi. Nie wiecie w ogóle jak można się tam dostać. Chodzi mi głownie o prace w biurze. Jak wygląda proces rekrutacji i na jakie zarobki może liczyć pracownik na dzień dobry?

Pozdrawiam,

Marek


biuro to inna bajka....
masz plecy, znajomości ? to owszem cos czasem da się załatwić, jesli nie...to tak jak wszędzie - łóżko albo wódeczka..... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Redd's




Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 91
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 24 Cze 2011 06:48:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="emucha"]
Cytat:


vorwerk ze stazem 10 lat 1700-2000
sits staz 3 lata 1250
sits staz 10 lat 2200-2700
seni staz 8 lat 1700-2500



Chyba brutto. Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Pią, 24 Cze 2011 06:58:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Redd's"]
emucha napisał:
Cytat:


vorwerk ze stazem 10 lat 1700-2000
sits staz 3 lata 1250
sits staz 10 lat 2200-2700
seni staz 8 lat 1700-2500



Chyba brutto. Confused


kolego netto... nie twierdzę,że wszyscy... nie twierdzę, że bez nadgodzin... nie twierdzę - ja to wiem... Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Redd's




Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 91
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 24 Cze 2011 07:40:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też to wiem. I wiem również to, że pracując w Seni, wybierasz pomiędzy rodziną a pracą. Przykre...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia_20




Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 47
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 24 Cze 2011 08:39:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emucha napisał:
babalu napisał:
Karolcia_20 napisał:
Trzeba zasuwać, zarobki to max 1300zł. A atmosfera jak w każdym takim zakładzie... Lepiej już starać się o pracę w Seni albo vorwerku, bo tam też się narobisz (może nawet mniej)jak w sitsie, ale masz te kilka stówek więcej..


No to żeś teraz pojechała. W firmie Sits 70 % ludzi zarabia spokojnie ponad 1500 zł. Reszta to nowi pracownicy co jeszcze nie mają wystarczającego stażu żeby dostać wyższą premie. Robota jest w miarę lekka, zależy od stanowiska. Natomiast o pracy w firmie Vorwerk to lepiej się nie wypowiadać. Bardzo wysokie temperatury, poparzone dłonie i trzeba normalnie nieźle zapier... Wiem to ponieważ bardzo dużo ludzi przyszło do nas z tamtego zakładu. O Seni za dużo nie wiem więc nie będę się wypowiadać. Ale na pewno nowy pracownik nie dostanie tam na start więcej niż w Sits.


vorwerk ze stazem 10 lat 1700-2000
sits staz 3 lata 1250
sits staz 10 lat 2200-2700
seni staz 8 lat 1700-2500




To, że sits 1250zł zgadza się ale że po 10 latach 2200 zł ??? Po 10 latach pracownicy produkcji mają tyle samo co nowi i tyle samo co Panie, które poduszki oblekają. buhahahahahahahahahahahahahhahha jedynie brygadzista ma nie spełna 2 tys. SKAD MASZ TAKIE STATYSTYKI O TYCH ZAROBKACH??

A w vorwerku na start masz przy okresie próbnym masz 1500zł z groszami.
Co wy za głupoty wypisujecie. Nasłał was któś ??? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Pią, 24 Cze 2011 08:40:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Redd's napisał:
Ja też to wiem. I wiem również to, że pracując w Seni, wybierasz pomiędzy rodziną a pracą. Przykre...


dokładnie...
pieniądze nie dadzą dziecku ojca, matki....
pieniądze ułatwiają życie to fakt
ale bez pieniędzy nie da się żyć..
co do zmowy firm w brodnicy w temacie płac nie ma co pisać, takie są fakty... a vorwerk, ktoś wczesniej wspomniał to obóz pracy, którego nie mozna porównywac z sitsem... seni - co moge powiedzieć? ludzie w święta wielkanocne pracowali, niedzielę, noniedziałek dlaczego - odpowiedźcie sobie sami.... mao i mało...ma 2000 chce 2500, ma 2500 chce tyle co nauczyciel z 1,5 etatem (25-27 godzin tygodniowo). amen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Pią, 24 Cze 2011 08:42:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolcia_20 napisał:
emucha napisał:
babalu napisał:
Karolcia_20 napisał:
Trzeba zasuwać, zarobki to max 1300zł. A atmosfera jak w każdym takim zakładzie... Lepiej już starać się o pracę w Seni albo vorwerku, bo tam też się narobisz (może nawet mniej)jak w sitsie, ale masz te kilka stówek więcej..


No to żeś teraz pojechała. W firmie Sits 70 % ludzi zarabia spokojnie ponad 1500 zł. Reszta to nowi pracownicy co jeszcze nie mają wystarczającego stażu żeby dostać wyższą premie. Robota jest w miarę lekka, zależy od stanowiska. Natomiast o pracy w firmie Vorwerk to lepiej się nie wypowiadać. Bardzo wysokie temperatury, poparzone dłonie i trzeba normalnie nieźle zapier... Wiem to ponieważ bardzo dużo ludzi przyszło do nas z tamtego zakładu. O Seni za dużo nie wiem więc nie będę się wypowiadać. Ale na pewno nowy pracownik nie dostanie tam na start więcej niż w Sits.


vorwerk ze stazem 10 lat 1700-2000
sits staz 3 lata 1250
sits staz 10 lat 2200-2700
seni staz 8 lat 1700-2500




To, że sits 1250zł zgadza się ale że po 10 latach 2200 zł ??? Po 10 latach pracownicy produkcji mają tyle samo co nowi i tyle samo co Panie, które poduszki oblekają. buhahahahahahahahahahahahahhahha jedynie brygadzista ma nie spełna 2 tys. SKAD MASZ TAKIE STATYSTYKI O TYCH ZAROBKACH??

A w vorwerku na start masz przy okresie próbnym masz 1500zł z groszami.
Co wy za głupoty wypisujecie. Nasłał was któś ??? Very Happy


jak wiesz lepiej to po co pytasz??? widocznie nie masz zielonego pojęcia ale to normalne Laughing Laughing wiesz tyle ile zjesz a jesz.... wiec mało wiesz... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia_20




Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 47
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 24 Cze 2011 11:42:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli dużo wiem.
Niemądremu nie przetłumaczysz..
Może wypowiedzą się pracownicy to Ci powiedzą to co ja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.025064 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski