STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
SDI, co za jakość.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 20:37:03    Temat postu: SDI, co za jakość. Odpowiedz z cytatem

Strasznym błędem było wiązanie się z TPSA na dwa lata. Jakość SDI jest coraz gorsza, może dlatego, że na siłę chcą nam wcisnąć neostradę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
~anty-monopolista
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 20:38:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzymaja sie recami i nogami...dobrze ze jest konkurencja
---------------------------------------------
nie olewaj mnie kochanie
Powrót do góry
^Silver76
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 20:39:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, na Twoim miejscu już dawno bym na neo przeszedł... Brak stałego IP to nie taki znowu problem...
Powrót do góry
tygrysek
Gość






PostWysłany: Nie, 07 Mar 2004 11:54:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tym ISDN to prawda straszna kicha, chyba tpsa zapomina o swoich klientach Exclamation Question Czasem mam wraenie że im przestało zależeć na rozwoju firmy, może francuzi chcą doprowadzić do upadłości Exclamation I z tego powodu postanowiłem zmienić operatora, bo to nie wiadomo co z ta tpsa będzie Sad
Zastanawiam się nad radiówką z kabłowki (bo niestety kablem nie moge mieć) i musze przyznać że w porównaniu z ISDN to pocina jak burza Exclamation Mój znajomy ma i jest poprostu klawo w porównaniu z tym co ja mam, a najciekawsze że jet na drugim końcu brodniy (w porównaniu do osiedla bo ponoć tam maja anteny nadawcze) i wyciąga momętami 25kB/s Exclamation
Musze donich zadzwonić i pogadać może ma ktoś icj nr telefonu Question
Powrót do góry
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Nie, 07 Mar 2004 15:14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie wiem tygrusku czy dobrze by sie stało gdybys miala szybsze łączę, mogła by Cie wtedy główka rozboleć od predkości...a i daje głowo...słonia z Indii nawet takim łączem nie ściągniesz...Smile

a Twoj kolega ciekawe gdzie mieszka...jesli w centrum to normalne ze jest zapchany kabel
jesli na obrzezach...to uwierz mi wyjdzie z niego szybko w świat:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tygrysek
Gość






PostWysłany: Pon, 08 Mar 2004 10:47:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kolega naszczęście mieszka na obrzeżach miasta bo Ci co mają neta w centrum to naprawde nażekają na szybkość łącza, zapchane to ono jest delikatnie mówiąc (a jak się oriętuje w centrum neta udostępnia eltronik!). Ja naszczęscie chce neta droga radiową a tą usługe ma tylko jeden dostawca w Brdnicy (nie jest nim naszczęście ELTRONIK Very Happy )

A wolałbym aby głowa mnie rozbolała z nadmiaru netu nisz jego braku Razz
zresztą "swięty powszedni" chyba ma migrene bo pisze o łączu radiowym a nie kablowym;)
Powrót do góry
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Wto, 09 Mar 2004 19:06:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie miewam migreny czy globusa bo to choroba krolewska a powszedni:-)
moze i niedoczytalem...


p.s.
dziekuje za troske!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tygryek
Gość






PostWysłany: Nie, 14 Mar 2004 00:03:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma sprawy Wink
Powrót do góry
pikuś
Gość






PostWysłany: Sro, 31 Mar 2004 09:32:54    Temat postu: zapchane Odpowiedz z cytatem

[
a Twoj kolega ciekawe gdzie mieszka...jesli w centrum to normalne ze jest zapchany kabel
jesli na obrzezach...to uwierz mi wyjdzie z niego szybko w świat:-)[/quote]
Chciałem się odnieśc do tej wypowiedzi odnośnie łąćz zapchanych w centrum miasta .Otóż ktoś kto takie rzeczy piszę jest całkowitym idiotą .nie mającym pojęcia o działaniu netu.Co poźre to powie .Chłopaku lepiej nie zabieraj głosu na te tematy bo tylko wstydu sie najesz
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Nie, 04 Kwi 2004 14:58:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze stanac w obronie swiętego powszedniego bo w tym momęcie pikus robi z siebie mędrca nie będąc nim! Gdyż jakość internetu w tym jego prędkość zależy nie od seici szkieletowej czyli wyjścia w swiat ale od parametrów sieci dostawcy do klienta, a z tego można wnioskować że parametry sieci ELTRONIKA są tak kiepske że nie ma szans na to by net nie "mulił" Exclamation
Powrót do góry
pikuś
Gość






PostWysłany: Pon, 05 Kwi 2004 20:54:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TO co powiedziałem wczęsniej jest prawdą .Natomiast pojęcie "świat " nie wiem co masz na myśli bo dla mnie to jest wyjście poza POLSKĘ a tu się ztobą zgadzamy ,ze jest to zalęzne od grdła .którym jest NP.TP.baj .Zresztą .ównież zależy to od serwerów i weilu innych rzeczy a nie od sieci wewnętrznej czyli czy ten dany komp jest w pokoju czy w korytazru .Rozuniesz !!!
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon, 05 Kwi 2004 23:22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem, bo przepustowość sieci kablowej (bo o tej tu mówimy) zależy od parametrów spełnionych na torze klient-serwer dostawcy Internetu kablowego. I nie ważne że wyjście z serwera ma kilka mega a klient teoretycznie ma dostawać kilkanaście kilo skoro kabel (nie mam na mysi tu skrętki) który idzie do klienta od dostawcy lokalnego nie pozwala na wyciągnięcie nawet połowy tego. Odpowiednie dobranie i utrzymanie parametrów sieci kablowej decyduje o tym co klient ma w Domu - bo o tym jest mowa, że w ELTRONIKU net muli Exclamation
A wyjście na świat czyli TPSA to już inna bajka Wink
Powrót do góry
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Pon, 12 Lip 2004 03:00:47    Temat postu: coś ciekawego Odpowiedz z cytatem

Powiem wam jedno o neostradzie!!
neo..to po prostu okradanie ludzi 700 kb place okolo 134..zl ..predkosc rzeczywista i maxmymalna to 70 -230 kb.. ale co mi stego ze pobiera pliki ..w dziwny sposub ..znaczy rosznie i spada od 8-30 i dowrotnie..podloczylem drugile locze radiowe 120 kb ..i co jest zabawne jest szybsze i bardziej sprawne ! transfer pliku odbnywa sie zawsze z stala predkoscia .a nie tak jak neo ..z zmiena ..i oplata jest ..bardziej leka..a te promocie..to szukanie latwego klienta! i na koncu tak cos ..wymysla by od nich wylupic kiczowaty modem sagema (zreszta mi sie juz 2 spalily)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
st
Gość






PostWysłany: Wto, 24 Sie 2004 14:16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam neo+ od roku sciaga mi pliki 80kb/s i w tym samym czasie udospeniam 20kb/s i mi transfer stoi w miejscu po kilku modyfikacjach. Przed modyfikacjami jesli ktos ode mnie cos sciagal to mi predkosc odbierania tez skakla ale teraz mam juz stabilne lacze:]
Powrót do góry
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Pon, 07 Lut 2005 05:18:29    Temat postu: :re Odpowiedz z cytatem

NEOSTRADA TO SYF:]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018562 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski