STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
praca w brodnicy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jadzia
Gość






PostWysłany: Pon, 09 Maj 2005 13:36:53    Temat postu: praca w brodnicy Odpowiedz z cytatem

jak postrzegacie możliwości znalezienia pracy biurowej w brodnicy czy w grę wchodzą tylko znajomości co się liczy? czy znajomośc języków doświadczenie czy wysyłanie ofert pisemnych cokowiek daje?
Powrót do góry
Kid




Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 121
Skąd: Acapulco

PostWysłany: Pon, 09 Maj 2005 15:40:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja mam lepsza propozycję: Niech się wpisze ten, który dostał taka pracę biurową w brodnicy nie mając wiekszego doświadczenia (np. zaraz po ukonczeniu studiów czy liceum) i nie mając znajomośći po prostu ot tak szukali złożył cv zadzwonili i przyjęli...ciekawy jestem pewnie nikt sie nie wpisze Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pracownik biurowy
Gość






PostWysłany: Pią, 29 Lip 2005 14:12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się wpiszę... dostałam pracę miesiąc po rzuceniu studiów... studiowałam przez rok, ale to nie miało znaczenia... Pracodawca dowiedział się o tym w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. widocznie jest mało takich osób, ale jednak są. mając 22 lata mam prawie dwuletnie doświadczenie w bardzo znaczącej instytucji...
Powrót do góry
behemot
Gość






PostWysłany: Pią, 29 Lip 2005 14:31:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pracownik biurowy napisał:
ja się wpiszę... dostałam pracę miesiąc po rzuceniu studiów... studiowałam przez rok, ale to nie miało znaczenia... Pracodawca dowiedział się o tym w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. widocznie jest mało takich osób, ale jednak są. mając 22 lata mam prawie dwuletnie doświadczenie w bardzo znaczącej instytucji...


mam kłopoty z nauką, bo przedkładam pracę nad studia. zgadzam się, że doświadczenie jest najważniejsze. mam jednak świadomość, że muszę zdobyć wyższe wykształcenie, żeby myśleć o awansie. również dostałem się bez znajomości, a pracuję już trzy lata.
Powrót do góry
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Pon, 01 Sie 2005 15:25:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

praca jest zawsze w gazecie CB, jeżeli umiesz trochę skłądać słowa, przyjmą Ciebie na pewno, nie jednego składacza już tak przyjęli...

powodzenia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 01 Sie 2005 15:26:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale szczęście sięteż przydaje Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 02 Sie 2005 16:33:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co wam tu napisać???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Sro, 03 Sie 2005 10:40:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

święty powszedni napisał:
praca jest zawsze w gazecie CB, jeżeli umiesz trochę skłądać słowa, przyjmą Ciebie na pewno, nie jednego składacza już tak przyjęli...

powodzenia!



no i niestety można wiele zarzucić CB. Bez urazy, ale nie jest to wiarygodne źródło informacji...
Hmm... czy przyjęliby mnie do redakcji, gdybym miała dwuletnie doświadczenie jako pracownik biurowy? Na jakie stanowisko? na jaką mowę itp...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Sro, 03 Sie 2005 10:40:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na jaką umowę.... sorrka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tonia
Gość






PostWysłany: Sro, 03 Sie 2005 11:29:00    Temat postu: praca w bcy Odpowiedz z cytatem

szukam pracy od 2 lat studiuje zaocznie ale i tak nigdzie nie chca przyjac nawet do sklepu znajomosci nie mam wiec co mi pozostaje czekac na przygotowanie zawodowe ktore zacznie sie od stycznia ale kto wie czy sie zalapie
Powrót do góry
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Sro, 03 Sie 2005 12:28:38    Temat postu: Re: praca w bcy Odpowiedz z cytatem

tonia napisał:
szukam pracy od 2 lat studiuje zaocznie ale i tak nigdzie nie chca przyjac nawet do sklepu znajomosci nie mam wiec co mi pozostaje czekac na przygotowanie zawodowe ktore zacznie sie od stycznia ale kto wie czy sie zalapie


tonia, szukasz pracy w brodnicy czy poza? czy np. jesteś gotowa zmienić miejsce zamieszkania? dobrym sposobem jest składanie aplikacji "wszędzie", tzn. bierzesz kilkanaście aplikacji i chodzisz od firmy do firmy.. ważne pytanie: co studiujesz?? warto powiedzieć pracodawcy, że jesteś studentką, wtedy on dostaje za Ciebie zwrot podatku jeśli zarobisz do jakiejś tam kwoty rocznie, no i panstwo płaci za niego składki ZUS... znajomość przepisów prawa pracy jest baaaardzo przydatna. Smile poczytaj troszkę o tym.
W ogóle widziałam ostatnio ogłoszenie w Tiffi, że szukają sprzedawcy... Powodzenia Tonia! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomek
Gość






PostWysłany: Pią, 05 Sie 2005 12:49:49    Temat postu: Re: praca w bcy Odpowiedz z cytatem

MaJa napisał:
warto powiedzieć pracodawcy, że jesteś studentką, wtedy on dostaje za Ciebie zwrot podatku jeśli zarobisz do jakiejś tam kwoty rocznie, no i panstwo płaci za niego składki ZUS... znajomość przepisów prawa pracy jest baaaardzo przydatna. Smile poczytaj troszkę o tym. )

O czym ty piszesz, gdzie jest jakis przepis na ten temat. Gdyby tak bylo to studenci nie byliby bezrootni!!!
Powrót do góry
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Pią, 05 Sie 2005 13:15:44    Temat postu: Re: praca w bcy Odpowiedz z cytatem

Tomek napisał:
O czym ty piszesz, gdzie jest jakis przepis na ten temat. Gdyby tak bylo to studenci nie byliby bezrootni!!!



niewielu pracodawców o tym wie!! już sie dowiedziałam, że pracodawca dostaje zwrot, jeśli zatrudni studenta na umowe zlecenie i nie zarobi więcej niż 3000 zł w ciągu roku. poczytaj sobie o zatrudnianiu studentów, a dopiero potem komentuj ok?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Pią, 05 Sie 2005 14:22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wracając do tematu to na pewno nie na stałą, tylko o tak z dopadu...możesz uczknąć Michnikowi parę PLN!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021208 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski