STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Gdzie w brodnicy zamówic montaż anteny sat.?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 06 Cze 2011 08:17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emucha, nie przesadzaj - na takiej "jednorazówce" już kilka talerzy ustawiłem więc nie widze powodu by materdela wydawał ponad stówe na wypasiony miernik sygnału, który użyje tylko raz Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szook




Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 129

PostWysłany: Pon, 06 Cze 2011 17:15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

materdela napisał:
Wolałbym numer GG, jakbyś mógł podać.



Nie posiadam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szook




Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 129

PostWysłany: Pon, 06 Cze 2011 17:19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cruiser napisał:
emucha, nie przesadzaj - na takiej "jednorazówce" już kilka talerzy ustawiłem więc nie widze powodu by materdela wydawał ponad stówe na wypasiony miernik sygnału, który użyje tylko raz Rolling Eyes



Na porządny miernik to i stówka bedzie za mało, a i bez miernika można w miare dobrze ustawić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szook




Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 129

PostWysłany: Pon, 06 Cze 2011 17:25:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cruiser napisał:
emucha napisał:
[...]przerabiałem to samo, poprostu ustawiłeś kolego na astrę a nie na hot... bardziej w lewo, [...]
Laughing no to raczej chyba nie ustawiłeś, bo HotBird jest na prawo od Astry a nie na lewo Wink


A do ustawienia anteny polecam takie szczwane ustrojstwo (do kupienia w Astrze albo w sklepie z podobnymi gadżetami na Hallera - tam gdzie kantor), montowane przy konwerterze - około 3 dych to kosztuje. Ma wskazówkę i brzęczyk - do precyzyjnego ustawienia.

Talerz 90-ka to dobry wybór (pomimo że ordynarnie wygląda) Exclamation

\

To co w astrze mozna kupić za 30zł na allegro kupisz za 10zł z przesyłką 19zł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
azkaban




Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 33

PostWysłany: Pon, 06 Cze 2011 19:13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie zauważył, że podstawowy problem może nie leżeć w samym ustawieniu. koklega wspomina coś o pobliskich domach i drzewach. też kiedyś miałem taki problem, zginął dopiero po przycięciu drzewka. sygnał się jakbyt sam znalazłSmileSmileSmileSmile czasem wystarczy ustawić antenę tak jak mają sąsiedzi i delikatnie poruszać w lewo i prawo, dla "n" skok o ok. 1 mm i chwilę odczekać aż się sygnał ustabilizuje, jak znajdziesz choćby kilka procent jakości to resztę możesz ustawić zmieniając ustawienia pionowe anteny oraz kręcąc samym kmonwerterem w lewo i prawo.
Ja w ten sposób już kilka razy ustawiałem antenę i zawsze się udawał. Twoim problemem mogą być drzewa lub budynki wtedy jest problem z sygnałem. antena 90 w zupełności wystarczająca w brodnicy sygnał na standardowej "n" jakość 100% siła 85%. w przypadku "n" najważniejsza jest jakość a nie siła.
udanego ustawiania. Pozdrawiam KOLA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
azkaban




Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 33

PostWysłany: Pon, 06 Cze 2011 19:14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i jeszcze jedno jeśli podczas ustawiania widzisz telewizor lub ktoś może ci pomóc nie kupuj miernika wg mnie niepotrzebny wydatek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jendrek Kaumanawardze




Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 14

PostWysłany: Pon, 06 Cze 2011 23:46:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Junii Jełropejskiej, to nawet do wymiany żarówki fachowca wołają. No ale jejich stać, tam się nikt nie przemęcza, a i innym dadzą zarobić. Antene ustawić, to raczej samemu można spróbować Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 08 Cze 2011 07:10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jendrek Kaumanawardze napisał:
W Junii Jełropejskiej, to nawet do wymiany żarówki fachowca wołają. No ale jejich stać, tam się nikt nie przemęcza, a i innym dadzą zarobić. Antene ustawić, to raczej samemu można spróbować Wink
co innego samemu spróbować a co innego samemu ustawić Laughing wyrwać zęba albo złożyć złamaną kość też możesz sobie SPRÓBOWAĆ samemu Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Sro, 08 Cze 2011 07:43:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cruiser napisał:
Jendrek Kaumanawardze napisał:
W Junii Jełropejskiej, to nawet do wymiany żarówki fachowca wołają. No ale jejich stać, tam się nikt nie przemęcza, a i innym dadzą zarobić. Antene ustawić, to raczej samemu można spróbować Wink
co innego samemu spróbować a co innego samemu ustawić Laughing wyrwać zęba albo złożyć złamaną kość też możesz sobie SPRÓBOWAĆ samemu Rolling Eyes


nie porównuj pracy dentysty do "prostych" nieskomplikowanych prac montażowych... ale jak ktoś nie chce to....

wracając do sedna tematu - czasza oczywiście kupiona w brodnicy bez żadnych deformacji powierzchni?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018345 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski