STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Gdzie w brodnicy zamówic montaż anteny sat.?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
materdela




Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 10

PostWysłany: Nie, 05 Cze 2011 14:39:44    Temat postu: Gdzie w brodnicy zamówic montaż anteny sat.? Odpowiedz z cytatem

Witam!
Gdzie w Brodnicy można zamówić montażystę do anteny satelitarnej. Tylko nie polecajcie Mi Gromowskiego. Z tego co się orientuję takie usługi świadczą również w Neonecie na Wincentego Pola, a poza tym to nie wiem gdzie jeszcze. Wie ktoś skąd najlepiej zamówić takiego montera? No i najlepiej żeby nie brał za dużo.
pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Nie, 05 Cze 2011 14:52:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a sam nie założysz? Grom jest spoko !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Nie, 05 Cze 2011 14:56:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Średnio za taką usługę krzyczą ludzie po 70-100 zł. Nie lepiej samemu to zrobić??? Za samo ustawienie anteny zapłacisz 50 zł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
materdela




Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 10

PostWysłany: Nie, 05 Cze 2011 15:20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie o samo nastawienie mi chodzi. Wszystko już mam: antena złożona, konwerter przyłaczony, kablem podłaczony do dekodera, dekoder do tv. Tylko nastawic trzeba. Próbowałem sam, ale siłę ciągle mam w granicach 60-70%, a jakość a ni drgnie od 0%. I jeszcze trzeba by wiedzieć gdzie bedzie najlepszy sygnał i do danego miejsca odpowiedni uchwyt do anteny. A zna sie ktos na tym? Może podesłałbym fotę widoku z balkonu i i ktoś by powiedział czy wogóle odbior jest możliwy, bo sasiad z dołu nasadził trochę drzew....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Nie, 05 Cze 2011 15:24:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popatrz na okoliczne anteny i ustaw tak samo. Kręć anteną powoli i napewno wkońcu trafisz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
materdela




Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 10

PostWysłany: Nie, 05 Cze 2011 15:35:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko, że kupiłem już uchwyt balkonowy (mocowany na poręcz) i się okazało, że się nie nadaje, bo antena wychodzi za poręcz i jest ograniczone pole manewru jeśli chodzi o ustawienie. A nie wiem gdzie u mnie by musiał wycelować miedzy tymi drzewami i gdzie przymocować antenę, a nie chcę znowu na próżno kupować nowego uchwytu, bo tak trzymając ją w ręku to trochę ciężko sprawdzać zwłaszcza że jest dość ciężka bo to 90-ka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Nie, 05 Cze 2011 15:37:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uchwyt dobry tylko źle montujesz. Zamontuj na rogowej krawędzi barierki balkonu i możesz kręcić do woli - ja bynajmniej tak zrobiłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Nie, 05 Cze 2011 15:39:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

materdela napisał:
No własnie o samo nastawienie mi chodzi. Wszystko już mam: antena złożona, konwerter przyłaczony, kablem podłaczony do dekodera, dekoder do tv. Tylko nastawic trzeba. Próbowałem sam, ale siłę ciągle mam w granicach 60-70%, a jakość a ni drgnie od 0%. I jeszcze trzeba by wiedzieć gdzie bedzie najlepszy sygnał i do danego miejsca odpowiedni uchwyt do anteny. A zna sie ktos na tym? Może podesłałbym fotę widoku z balkonu i i ktoś by powiedział czy wogóle odbior jest możliwy, bo sasiad z dołu nasadził trochę drzew....


sam ustawisz.....

przerabiałem to samo, poprostu ustawiłeś kolego na astrę a nie na hot... bardziej w lewo, popróbuj różne ustawienia w poziomie.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
materdela




Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 10

PostWysłany: Nie, 05 Cze 2011 15:48:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
uchwyt dobry tylko źle montujesz. Zamontuj na rogowej krawędzi barierki balkonu i możesz kręcić do woli - ja bynajmniej tak zrobiłem.

Też bym tak zrobił gdybym po obu stronach nie miał ścian odgradzających od sąsiadów.

Bardziej na lewo to jest gęsta wierzba. Jedynie jeszcze bardziej na lewo żeby ją ominąć (ale wtedy może być już za bardzo). A i tak nie da rady ze względu na te mocowanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Nie, 05 Cze 2011 16:17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brachol miał podobną sytuację Smile Wkurzył się i uderzył w mocowanie... pomogło Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
materdela




Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 10

PostWysłany: Nie, 05 Cze 2011 16:34:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to gdzie można zamówić montażystę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szook




Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 129

PostWysłany: Nie, 05 Cze 2011 18:26:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz mogę pomóc 691 559 248 zadzwoń
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
materdela




Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 10

PostWysłany: Nie, 05 Cze 2011 20:03:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolałbym numer GG, jakbyś mógł podać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 06 Cze 2011 06:29:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emucha napisał:
[...]przerabiałem to samo, poprostu ustawiłeś kolego na astrę a nie na hot... bardziej w lewo, [...]
Laughing no to raczej chyba nie ustawiłeś, bo HotBird jest na prawo od Astry a nie na lewo Wink


A do ustawienia anteny polecam takie szczwane ustrojstwo (do kupienia w Astrze albo w sklepie z podobnymi gadżetami na Hallera - tam gdzie kantor), montowane przy konwerterze - około 3 dych to kosztuje. Ma wskazówkę i brzęczyk - do precyzyjnego ustawienia.

Talerz 90-ka to dobry wybór (pomimo że ordynarnie wygląda) Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Pon, 06 Cze 2011 07:42:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cruiser napisał:
emucha napisał:
[...]przerabiałem to samo, poprostu ustawiłeś kolego na astrę a nie na hot... bardziej w lewo, [...]
Laughing no to raczej chyba nie ustawiłeś, bo HotBird jest na prawo od Astry a nie na lewo Wink


A do ustawienia anteny polecam takie szczwane ustrojstwo (do kupienia w Astrze albo w sklepie z podobnymi gadżetami na Hallera - tam gdzie kantor), montowane przy konwerterze - około 3 dych to kosztuje. Ma wskazówkę i brzęczyk - do precyzyjnego ustawienia.

Talerz 90-ka to dobry wybór (pomimo że ordynarnie wygląda) Exclamation


niech kupuje jednorazówkę jak mu radzisz..... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019107 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski