STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Dentysta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siostra sisters




Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 356

PostWysłany: Pią, 03 Lut 2012 20:39:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkło napisał:
Może jeszcze raz zapytam: czy Borczyński przyjmuje w soboty?


zadzwon do niego i zapytaj Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Pią, 03 Lut 2012 22:32:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie zostało zadane około godziny 19. Informacja była/jest potrzebna dzisiaj. Już dzwonie... aha Shocked
Dzięki za pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mr




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 9

PostWysłany: Czw, 15 Mar 2012 13:07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety mam dwie ósemki do usunięcia. Wiem, że na lidzbarskiej jest taka możliwość. Jednak mam wątpliwości. Macie może jakieś opinie na ten temat bądź znacie innego stomatologa, który może przeprowadzić taki zabieg?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlodamama




Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 226
Skąd: brodnica/poznań

PostWysłany: Czw, 15 Mar 2012 13:15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety też muszę usunąć ósemki, zatrzymane. Na lidzbarskiej jak najbardziej to możliwe. Koleżanka usuwała u Heanel'a i była zadowolona. Jeśli masz takie nieszczęście jak ja - to czeka Cię dłutowanie, szwy, po tygodniu ściąganie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mr




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 9

PostWysłany: Czw, 15 Mar 2012 13:34:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własnie znalazłam namiary i dobre opinie na forum o stomatologu z Nowego Miasta Lubawskiego. Próbuję się dodzwonić, może dowiem się ile kosztuje taki zabieg i jak długo będę musiała czekać. Przeraża mnie to Sad Narobily mi tyle balaganu te osemki, ze szok. Zeby się cofają, są ścisniete, nie maja juz miejsca... Aparat konieczny :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Czw, 15 Mar 2012 14:20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mr napisał:
Własnie znalazłam namiary i dobre opinie na forum o stomatologu z Nowego Miasta Lubawskiego. Próbuję się dodzwonić, może dowiem się ile kosztuje taki zabieg i jak długo będę musiała czekać


Maciej Urbaniak z NML, tak. Można usunąć za darmo, NFZ. Czekanie to kwestia dogadania, zaglądają w kalendarz i zapisują.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marionetka




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 55

PostWysłany: Czw, 15 Mar 2012 16:08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radzę najpierw zapytać o cenę usuwania ósemki. W Toruniu o połowę taniej, np w przychodni przy ulicy Chełmińskiej . I niekoniecznie trzeba je usuwać , jak było w moim przypadku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlodamama




Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 226
Skąd: brodnica/poznań

PostWysłany: Czw, 15 Mar 2012 17:04:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mr napisał:
Własnie znalazłam namiary i dobre opinie na forum o stomatologu z Nowego Miasta Lubawskiego. Próbuję się dodzwonić, może dowiem się ile kosztuje taki zabieg i jak długo będę musiała czekać. Przeraża mnie to Sad Narobily mi tyle balaganu te osemki, ze szok. Zeby się cofają, są ścisniete, nie maja juz miejsca... Aparat konieczny :/


ja załatwiałam koleżance wizyty u ortodonty a okazało się, że sama potrzebuje aparatu..no i te nieszczęsne ósemki..będę usuwała w Poznaniu na NFZ. trochę się boję, ale znam chirurga i mam nadzieje, że nie będzie komplikacji..zabieg kosztuje od 200-500zł, wliczane też jest znieczulenie. jaki aparat zakładasz:)?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mamma




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 20

PostWysłany: Pią, 16 Mar 2012 08:37:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam dr Barańską na ul. Nowa Kolonia. Bardzo nowoczesny gabinet, nigdy nie czekałam dłużej jak 5 min na wejście - racjonalnie ustawia sobie pacjentów i ceny niezbyt wysokie jak na nasze miasto. Do tego bardzo uprzejma i profesjonalna.

Mój mąż chodził przez długi czas do dr Haenel, ale się zraził - zawsze kolejki i bałagan w przyjmowaniu pacjentów, pomimo zapisu na konkretną godzinę, wysokie ceny za plomby i do tego plomby z niektórych zębów szybko wypadły, bo jak się okazało później - trzeba było zrobić je w dwóch etapach a nie za szybko tak,że dziąsło nie zdążyło się zagoić. Chociaż to było parę lat temu i mam nadzieję,że już się coś poprawiło w tym względzie a nie chciałabym nikogo skrzywdzić starymi opiniami:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mr




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 9

PostWysłany: Pią, 16 Mar 2012 11:07:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapisałam się na wizytę do Torunia na Chełmińską, wizyta kontrolna 150 zł i określą mi koszt usunięcia dwóch ósemek. U mnie jest to konieczne, ponieważ zęby mają za ciasno, cofają się i mam krzywy zgryz teraz :/ Konieczny bedzie aparat, ale myślę o założeniu na 700-lecia u Chełminskiej. Słyszałam dobre opinie na jej temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magic




Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 100

PostWysłany: Wto, 20 Mar 2012 10:16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie jakiś namiar tel na Hanela? Nie mogę znaleźć w necie...
Z góry dzięki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czesia




Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 113

PostWysłany: Wto, 20 Mar 2012 20:06:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magic napisał:
Macie jakiś namiar tel na Hanela? Nie mogę znaleźć w necie...
Z góry dzięki!


Polecam przejść się na kładkę.
W środku Pani poda ci numer, a na budynku równiez jest napisane...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magic




Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 100

PostWysłany: Wto, 20 Mar 2012 21:08:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no mądre... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mr




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 9

PostWysłany: Pią, 30 Mar 2012 07:53:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tydzień temu usunięto mi pierwszą ósemkę Very Happy, zrezygnowałam z Dentus'a i wybrałam się do Dentimy J.Zabielski w Toruniu. Stomatolog z prawdziwego zdarzenia, wytłumaczył mi wszystko krok po kroku, co widzi na prześwietleniu, sprawdził stan zębów i co najważniejsze bezboleśnie usunął ząb. Jestem bardzo zadowolona, nie było opuchlizny, wszystko dobrze się goi Very Happy Polecam!Aaaa i co najważniejsze usunięcie zęba mądrości w moim przypadku to koszt 140 zł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pinecha




Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 38

PostWysłany: Pią, 30 Mar 2012 10:41:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopisuje sie do tematu jednakze bardziej chodzi mi o protetyka.Mozecie kogos polecic?? chodzi dokladnie o mostek trzypunktowy czyli brak jednego zabka.moze orientujecie sie jakie sa ceny takiej ,,przyjemnosci,, Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020204 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski