STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
wiecie, czy gdzies w Brodnicy jest jakis klub bilardowy?????
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciek bilard




Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 5

PostWysłany: Wto, 24 Maj 2011 15:29:00    Temat postu: wiecie, czy gdzies w Brodnicy jest jakis klub bilardowy????? Odpowiedz z cytatem

ciezki temat, wogóle nie mam pojęcia czy taki klub istnieje wiem ze stoły do gry w bilard są w jokerze i był w stajni. Próbowałem sie dowiedziec ale bez skutecznie nadal nie wiem czy jest jakis klub bilardowy w B-cy. Prosze o odpowiedz!! pomocy!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mengoood




Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 6

PostWysłany: Wto, 24 Maj 2011 16:43:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem stół do gry w bilard jest w jokerze i kolo Tesco na terenie tej hurtowni budowlanej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolcia_zip




Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 43

PostWysłany: Wto, 24 Maj 2011 17:01:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mengoood: na terenie tej hurtowni budowlanej jest jakiś pub? czy jak tam jest z tym stołem?
maciek bilard: z tego co się orientuję to stół bilardowy jest też w takim pubie na początku ul. Sikorskiego, po prawej stronie (niestety nie znam nazwy), poza tym cieniutko w Brodnicy z bilardem, a szkoda.... wielka, wielka szkoda Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maciek bilard




Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 5

PostWysłany: Wto, 24 Maj 2011 17:58:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam sie konkretnie, czy w B-cy jest klub bilardowy??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolcia_zip




Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 43

PostWysłany: Sro, 25 Maj 2011 09:21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konkretna odpowiedź: NIE MA KLUBU BILARDOWEGO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolek




Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 547

PostWysłany: Sro, 25 Maj 2011 16:33:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje że chyba jest w klasztorku, nawet kilka miesięcy temu był artykuł o jakimś zawodniku w Nowościach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anka24




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 233
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 25 Maj 2011 20:45:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest klub bilardowy koło Tesco, wejście od ul.18 stycznia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 26 Maj 2011 06:25:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Confused maciek bilard starą jak świat kryptoreklamę nam tu uskuteczniasz. Dam się ugryźć w nie wiem w co że jesteś bezpośrednio związany z tym "klubem".
Niby przypadkiem pytasz nas tu o jakiś niszowy klub (zwykły "zjadacz chleba" zapytałby o zwykły stół bilardowy a nie jeszcze klubu szukał) i tak długo dociekasz aż prawidłowa odpowiedź padnie.

I jeszcze to błagalne "pomocy" na końcu - całkiem jakbyś kurde hydraulika szukał, bo właśnie kuchnie CI zalewa Confused

A feee
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mysia




Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 103

PostWysłany: Pon, 20 Cze 2011 10:25:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym z chęcią wybrała sie pograć w bilarda, ale żeczywiście nic ciekawego w Brdnicy nie ma Rolling Eyes

karolcia_zip jestes pewna że w tym pubie na Sikorskiego mają stół bilardowy??
Może ktoś dokładniej napisać gdzie ten pub się znajduje??


Mam jeszcze wizytówke
"Billard club
ul. Podgórna 3
(przy hurtowni Oliwia)"

Myslicie że tam mieści się jakis club, czy można tam iść, wypic piwko i pograć??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolcia_zip




Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 43

PostWysłany: Pon, 20 Cze 2011 11:17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysia: Jestem pewna, że pub ze stołem bilardowym tam był, bo grałam, ale czy nadal istnieje to nie wiem. Szukałam w necie nazwy pubu, ale niestety nie znalazłam. Nazwa była taka sama jak nazwy automatów stojących w tym pubie, ale nie mogę sobie przypomnieć. Kojarzy mi się, że pub mieścił się zaraz na początku ul. Sikorskiego (możliwe, że numer budynku 2a) a na budynku były jakieś napisy typu płytki opoczno czy jakoś tak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mysia




Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 103

PostWysłany: Pon, 20 Cze 2011 15:39:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie też szukałam w necie ale nic nie znalazłam konkretnego,
w każdym bądź razie dzięki za info Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daniel_l81




Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 54
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 01 Paź 2014 18:04:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam po paru latach wątku Smile

W weekend chciałbym się wybrać pograć w bilarda. Czy moglibyście podać miejsca w Brodnicy, gdzie można to zrobić?

Kiedyś było kilka stołów w dawnym PIANO, ale czy nadal tam one są po tej zmianie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silver76




Dołączył: 07 Lut 2004
Posty: 678

PostWysłany: Czw, 02 Paź 2014 10:12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daniel_l81 napisał:
Witam po paru latach wątku Smile

W weekend chciałbym się wybrać pograć w bilarda. Czy moglibyście podać miejsca w Brodnicy, gdzie można to zrobić?

Kiedyś było kilka stołów w dawnym PIANO, ale czy nadal tam one są po tej zmianie?


Na Zamkowej jest chyba najlepszy stół w Brodnicy - jeden z niewielu w tym mieście. Został on przeniesiony z dawnej Belwederskiej. Jest chyba jeszcze stół w Jockerze, ale to stolik na monety, no i ciasno wokół niego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Czw, 02 Paź 2014 10:21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Silver76 napisał:
daniel_l81 napisał:
Witam po paru latach wątku Smile

W weekend chciałbym się wybrać pograć w bilarda. Czy moglibyście podać miejsca w Brodnicy, gdzie można to zrobić?

Kiedyś było kilka stołów w dawnym PIANO, ale czy nadal tam one są po tej zmianie?


Na Zamkowej jest chyba najlepszy stół w Brodnicy - jeden z niewielu w tym mieście. Został on przeniesiony z dawnej Belwederskiej. Jest chyba jeszcze stół w Jockerze, ale to stolik na monety, no i ciasno wokół niego.



świetlica klasztorna ojców Franciszkanów, mają chyba dwa stoły... jak grasz na trzeźwo i przyzwoicie na pewno w ramach praca ogrodniczych i wokół terenu świątyni, mógłbyś z ojcem Bonusem się dogadać Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silver76




Dołączył: 07 Lut 2004
Posty: 678

PostWysłany: Czw, 02 Paź 2014 10:43:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fg99 napisał:
świetlica klasztorna ojców Franciszkanów, mają chyba dwa stoły... jak grasz na trzeźwo i przyzwoicie na pewno w ramach praca ogrodniczych i wokół terenu świątyni, mógłbyś z ojcem Bonusem się dogadać Laughing


a nie, nie... nie... ja tego stołu nie liczę z uwagi na charakter stawek w rozgrywanych meczach - dla niektórych mogą być one za wysokie, albowiem tam gra się o własną duszę... żaden z przegranych klasztornych murów jeszcze nie opuścił... a z pewnych źródeł wiem, że nikt tam nie wygrywa (i w tym miejscu powinno pojawić się sowie pohukiwanie - uuhuu uhhhhuuu) Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.024517 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski