STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czas B-cy "sport"
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krater
Gość






PostWysłany: Sob, 07 Maj 2005 19:59:14    Temat postu: Czas B-cy "sport" Odpowiedz z cytatem

Redaktor ktory prowadzi sport w czasie brodnicy podaje co numer czasu bledne informacje chocby godziny spotkan sparty itp. wprowadza w blad ludzi i dlaczego nikt tym sie nie zajmnie lepiej nic nie napisac niz wprowadzac w blad!!!
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 08 Maj 2005 11:46:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie. Np. termin wczorajszego meczu Sparty. Były dwie godziny: 15.00 i 16.00 na tej samej stronie. Musiałem zorientować się "u źródła".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dyrektor
Gość






PostWysłany: Nie, 08 Maj 2005 16:24:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To juz jest przesada ja tak samo zostalem wprowadzony w blad dobrze ze byly plakaty na miescie. Niektore relacje mysle ze sa przekazywane panu redaktorowi bo opisy nie zgadzaja sie z rzeczywistym przebiegiem.
Powrót do góry
mr. jack
Gość






PostWysłany: Pią, 27 Maj 2005 19:56:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, sport w Brodnicy to nie tylko sparta:/ jest jeszcze plywanie, cala lekka, p. reczna etc. a tak btw - ZA CO sparta dostaje tak duzo kasy??? za to, ze przegrywa kazdy mecz?? :/
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 27 Maj 2005 20:40:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jakiej konkretnie kasie mówisz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
*A*
Gość






PostWysłany: Sob, 28 Maj 2005 11:50:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr. Jack - to, że Sparcie nie zawsze udaje się wygrać mecze, a ostatnio niestety często się to zdarza, to nie znaczy, że jest najgorsza, do d**y i w ogóle...powinieneś się cieszyć że Brodnica ma swój klub który godnie reprezentuje nasze miasto. A jeśli chodzi Ci już o te ,,pływanie i lekką atletykę'' to napisz mi kto taki z naszego regionu odnosi jakiekolwiek poważne sukcesy...nikt!! Więc myślę że warto docenić grę Sparty i nie krytykować wszystkiego co robią!! Myślę, że wiele osób poprze moje zdanie.
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 29 Maj 2005 08:45:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*A* napisał:
napisz mi kto taki z naszego regionu odnosi jakiekolwiek poważne sukcesy...nikt!!


nie zgodzę się z tobą. Piotr Sobiechowski, Marcin Gajkowski, Piotr Zabłotny - to tylko z ostatniego numeru czasu, lekkoatleci. brodnicki LKS odnosi spore sukcesy. zajmują czołowe miejsca na wielu imprezach w kraju.
sparta przez wiele lat pracowała na obecną sytuację. graliśmy piłkarzami przyjezdnymi, nie mają swoich wychowanków. zresztą, brodniccy chłopcy jakoś nie mogą zaistnieć w wyższych ligach. kopią w lechu rypin, zrywach wrocki... nie rozwijają się. ciesz się więc z sukcesów lekkoatletów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
*A*
Gość






PostWysłany: Nie, 29 Maj 2005 17:47:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dzisiejsze społeczeństwo interesuje tylko piłka nożna i nie obchodzą go jakieś inne sportowe dyscypliny. To nie jest już moja wina że tak jest zbudowany ten świat. Jeśli ktoś nie odnosi jakichś szczególnych sukcesów to w ogóle nie jest doceniany przez ludzi. Ale w dalszym ciągu uważam że absolutnie nie powinieneś tylko krytykować Sparty, bo jeśli ktoś jest ich kibicem na zawsze (tak jak ja) to nie jest zbyt przyjemnie jeśli ktoś tak zjeżdża starania chłopaków. Acha...jestem przekonany, że przyjdzie jeszcze czas, gdy i juniorzy i IV ligowcy będą górą. Pozdrawiam.
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Nie, 29 Maj 2005 22:00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja i tak nie czytam części sportowej Czasu Brodnicy, śmiem twierdzić nawet iż za dużo miejsca w gazecie poświęca się tym wydarzeniom Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 31 Maj 2005 12:48:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podajcie mi srtronke sparty . pozdrowionka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
behemot
Gość






PostWysłany: Wto, 31 Maj 2005 18:18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.sparta.brodnica.net wstyd nie wiedzieć
Powrót do góry
Kid




Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 121
Skąd: Acapulco

PostWysłany: Wto, 31 Maj 2005 18:27:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jeszcze większy wstyd przyznać, że strona już nie działa, zresztą jak działała to wstyd był podobny patrząc na nią Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
behemot
Gość






PostWysłany: Sro, 01 Cze 2005 08:36:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgłoś swoje uwagi twórcom tej strony, klon tylko udostępnił miejsce na serwerze i subdomenę...
Powrót do góry
setam
Gość






PostWysłany: Sro, 01 Cze 2005 12:39:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie wy chyba naprawde jestescie niepowazni z ta sparta. Przeciez nie mozna mowic ze nie ma innych dyscyplin w brodnicy, gdy lekkoatleci zdobywaja wysokie laury, pikarze reczni graja z powodzeniem w 2 lidze, tocząc zacięte boje z druzynami ktore awansowały do 1 ligi!!. wiec czy warto pisać w CB o sparcie więcej niż się pisze. przeciez to co oni grają teraz to jest żenada. i nie chodzi tu o moje jakies uprzedzenia bo chetnie chodze na mecze gdy moge i mam w sparcie kolegów. ale niestety sparta nie powinna byc sportową potęgą w miescie gdy inne kluby prezentują się naprawde dużo lepiej. rozejrzyjcie się ludzie za innyi imprezami sportowymi w okolicy to dostrzeżecie jak np. piłka ręczna jest widowiskowa. pozdrawiam wszystkich kibiców
Powrót do góry
Kid




Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 121
Skąd: Acapulco

PostWysłany: Sro, 01 Cze 2005 17:50:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka drogi setam, że piłka nożna była jest i zawsze podejrzewam będzie najbardziej popularną dyscypliną sportu nie tylko w tym mieście i chocby spadli za rok i grali w V lidze, czego im nie życze to i tak będzie najbardziej popularna zouważ ile ludzi chodzi na lekka albo reczna a ile na sparte!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01859 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski