STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
GNU/Linux spotkanie w BDK

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Konsar
Gość






PostWysłany: Nie, 08 Maj 2005 15:49:19    Temat postu: GNU/Linux spotkanie w BDK Odpowiedz z cytatem

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na spotaknie uzytkowników systemu GNU/Linux. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 9 maja w BDK w sali widowiskowej. Każdy może przyjść. Jeśli nie wiesz co to jest, a chcesz poznać nowy system to chętenie zapraszamy. Użytkownicy, którzy znają już ten system bedą mogli zaprezentować się i pochwalic wiedzą.Standardowo spotykamy się co 2 tyg.Wstęp oczywiście wolny.

Konsar
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Nie, 08 Maj 2005 22:41:11    Temat postu: Re: GNU/Linux spotkanie w BDK Odpowiedz z cytatem

Konsar napisał:
Zapraszam wszystkich zainteresowanych na spotaknie uzytkowników systemu GNU/Linux. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 9 maja w BDK w sali widowiskowej. Każdy może przyjść. Jeśli nie wiesz co to jest, a chcesz poznać nowy system to chętenie zapraszamy. Użytkownicy, którzy znają już ten system bedą mogli zaprezentować się i pochwalic wiedzą.Standardowo spotykamy się co 2 tyg.Wstęp oczywiście wolny.

Konsar


Oczywiście o godzinie 17:00
Powrót do góry
mariusz
Gość






PostWysłany: Pon, 09 Maj 2005 06:27:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest to.... sam czasowo używałem "manrake" 10 ale problemy z urządzeniami peryferyjnymi ( karta tv, kamerka) zniechęciły mnie... no i ta instalacja oprogramowania... trzeba mieć nerwy. Incjatywa bardzo dobra, trzeba przyjść .. Very Happy
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon, 09 Maj 2005 19:37:06    Temat postu: GNU/Linux spotkanie w BDK Odpowiedz z cytatem

mariusz napisał:
to jest to.... sam czasowo używałem "manrake" 10 ale problemy z urządzeniami peryferyjnymi ( karta tv, kamerka) zniechęciły mnie... no i ta instalacja oprogramowania... trzeba mieć nerwy. Incjatywa bardzo dobra, trzeba przyjść .. Very Happy


Tak, tak następne spotkanie 16 maja o godz 17:00 już na 100%
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02193 sekund ] :: [ 17 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski