STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
NOWA MATURA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szkoda gadac
Gość






PostWysłany: Czw, 12 Maj 2005 16:00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie do konca mnie zrozumialas/es, to nie tak, ze ja uwielbiam szkole. uwazam, ze I LO jest fajne i wkurza mnie jak tak o nim mowicie.a jesli uwazacie, ze jest do d**y, to tylko przez takich uczniow jak wy, ktorzy nie maja honoru i "sraja sobie pod tylki" sory za slownictwo! czemu nie piszecie nic dobrego? nie macie dobrych wspomniec z ta szkola? to chyba jest normalne, ze w szkole trzeba sie uczyc i czasami w myslach przeklina sie nauczycieli, ale tak jest i bedzie, to jest normalne, a nienormalne jest to, ze piszecie takie rzeczy na forum...
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 12 Maj 2005 16:08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
kazdy narzeka na szkole! to jest calkiem normalne!

można narzekać na coś, ale nie na całą szkołę. dużo napisali już EGO i szkoda gadac, więc się ograniczę.
za moich czasów też się narzekało na tego czy innego profesora, na brak tych czy innych imprez.
profesorów nie mogliśmy tknąć, ale za imprezy sami się wzięliśmy (sportowe) i nauczyciele nam życia nie utrudniali. sądzę, że pod tym kątem brak wam inicjatywy.
i zastanówcie się, bo sami wkładacie bat do ręki wroga (III LO). myślicie, że tam jest cukierkowo? to miał być temat o nowej maturze a nie sąd nad I LO, które wielu ludzi (zwłaszcza absolwenci, którymi niedługo szanowmi maturzyści też będziecie) bardzo miło wspomina!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ktos
Gość






PostWysłany: Czw, 12 Maj 2005 16:45:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
z tego co zdążyłem ustalić, to nauczyciele - członkowie komisji egzaminacyjnych - nie mogli wychodzić z sali, dlatego nawet z byle bzdurą dzwonili (zgodnie z przykazaniem Centralnej Komisij Egzaminacyjnej). dlatego choć początkowo byłem faktem rozmowy przez telefon ezburzony, tak teraz jestem w stanie to przełknąć (choć nie do końca zrozumieć)

szczerze mowiac to dobrze moze i tak jest ale ta Pani powinna byc na tyle uprzejma i chociaz wejsc za te kotary co tam byly na tej "audytoryjnej" ktos tu by powiedzial ze nie mogla bo musilala pilnowac maturzystow ale tam tyle bylo ludzi w komisjii wiec na pewno dali by sobie rade przez te 10 min a Pani nie przeszkadzala by ucznia a ja bym sie nie czepiala <lol2>
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 12 Maj 2005 19:07:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to ma byc!? napisał:
kazdy narzeka na szkole! to jest calkiem normalne! a jak tobie sie tak podoba Laughing ... w szole, to zastanow sie lepiej co z toba nie tak... juz skonczylam 1LO kilka lat temu i nie znam osoby ktora by wychwalala ta cala organizacje, tak jak to ty robisz.
dziwna jestes.

Chyba też jestem dziwny, gdyż miło wspominam czasy LO (to było już tak dawno) i nauczycieli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulinka




Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 68
Skąd: Nieżywięć

PostWysłany: Czw, 12 Maj 2005 22:30:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja choć jestem świeżo upieczoną absolwentką to już tęsknię za moją szkołą Sad dlatego dziwi mnie fakt nienawiści czy niechęci żywionej przez niektórych do swoich szkół średnich...bądź co bądź to nasze najlepsze w życiu lata, przepełnione radością i marzeniami...jak można je niemiło wspominać....a co do NOWYCH MATUR to może pozwolicie wypowiadac się tegorocznym MATURZYSTOM- oni najlepiej wiedzą czym ta innowacja jest- a już na pewno nie podważajcie ich zdania. zapewniam że to ich autentyczne spostrzeżenia, problemy i rozterki a nie plotki z niewiadomych źródeł. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość







PostWysłany: Pią, 13 Maj 2005 08:50:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy jestescie chorzy.... " ja milo wspominam swoja szkole..." , " juz tesknie za szkola..." czytajac te wasze posty robi mi sie nie dobrze! co za spoleczenstwo! widze ze ta nudna Brodnica zrobila z was przedwczesnych staruszkow.... tak sie mlodziez nie zachowuje! zal mi was...
Musicie byc strasznie nudni skoro nie macie innych priorytetow w zyciu poza chodzeniem do szkoly... A moze po prostu to sie nazywa : ograniczenie umyslowe
fuj... Neutral
Powrót do góry
Ego




Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 53
Skąd: Brodnica, Gdańsk

PostWysłany: Pią, 13 Maj 2005 13:31:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Wszyscy jestescie chorzy.... " ja milo wspominam swoja szkole..." , " juz tesknie za szkola..." czytajac te wasze posty robi mi sie nie dobrze! co za spoleczenstwo! widze ze ta nudna Brodnica zrobila z was przedwczesnych staruszkow.... tak sie mlodziez nie zachowuje! zal mi was...
Musicie byc strasznie nudni skoro nie macie innych priorytetow w zyciu poza chodzeniem do szkoly... A moze po prostu to sie nazywa : ograniczenie umyslowe
fuj... Neutral


Szukasz forum, zeby sie skompromitowac?

Znasz wogole znaczenie slowa priorytet? Nie rozumiem co zmieniaja tu moje dazenia i cele zyciowe =|. Wykrzykujesz smieszny slogan, sam nie wiedzac dlaczego (bo wiekszosc tak ma?). Ja tu widze jakas wrodzona niechec do wiedzy... I kto tu jest ograniczony?

Stawiasz znak rownosci powiedzy budynkiem szkoly a nauka? Szkola to micro-spolecznosc rzadzaca sie wlasnymi prawami, w ktorej statystyczny uczen spedza ponad 30 godzin tygodniowo przez 2/3/4 lat. Jesli dla Ciebie szkola = nauka, to juz troche smutne...

TAK! Przywiazalem sie tak do ludzi - znajomych, przyjaciol czy klasy jak i do nauczycieli, jesli to jest choroba to mam nadzieje, ze nieuleczalna...

PS. Ograniczenie umyslowe to raczej powierzchowne traktowanie zagadnienia. Uraczysz nas jakims argumentem, czy dalej bedziesz krzyczal jak zbulwersowane dziecko, ktoremu zabrano lopatke w piaskownicy? Nie nawidzisz szkoly? Moze jakies kompleksy? Boisz sie, ze dzieci Cie nie polubia? To zakrawa na mala psyhoze. Masz stany lekowe? Rodzice musza Cie odprowadzac do szkoly i z niej odbierac? Jestes pod specjalna opieka? A moze po prostu sie nie udzielaj, jesli nie masz nic ciekawego do powiedzenia? Nie mow? Nie pisz? Nie oddychaj?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Pią, 13 Maj 2005 13:44:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale sie wczules w temat Laughing

za bardzo przewidywalny jestes kolego ... (tak jak sie wlasnie spodziewalem)
zeby ze mna dalej prowadzic dyspute musialbys byc bardziej blyskotliwy.

postaraj sie bardziej...
napisz cos co mnie ... nie wiem.... zaskoczy, obrazi... albo chociaz zainteresuje ...


aha! i brawo za tak cudowna interpretacje .....
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią, 13 Maj 2005 13:48:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hipis
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 13 Maj 2005 17:19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
ale sie wczules w temat Laughing

za bardzo przewidywalny jestes kolego ... (tak jak sie wlasnie spodziewalem)
zeby ze mna dalej prowadzic dyspute musialbys byc bardziej blyskotliwy.

postaraj sie bardziej...
napisz cos co mnie ... nie wiem.... zaskoczy, obrazi... albo chociaz zainteresuje ...


aha! i brawo za tak cudowna interpretacje .....


A może ze mną podyskutujesz? Daję ci prawo wyboru tematu, bo na "szkole" w ogóle się nie znasz (przynajmniej ogólnokształcącej). Zobaczymy, jaki ty jesteś błyskotliwy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 13 Maj 2005 17:35:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też chętnie poobserwuje wymiane zdań w wykonaniu Ego - Gość lub Panicz - Gość..., może to będzie i błyskotliwe tylko nie wiem w czyim wykonaniu...
; D Hmm... Gościu, lepiej oddaj walkowerem, tak będzie lepiej...; p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ego




Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 53
Skąd: Brodnica, Gdańsk

PostWysłany: Pią, 13 Maj 2005 22:09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
ale sie wczules w temat Laughing

za bardzo przewidywalny jestes kolego ... (tak jak sie wlasnie spodziewalem)
zeby ze mna dalej prowadzic dyspute musialbys byc bardziej blyskotliwy.

postaraj sie bardziej...
napisz cos co mnie ... nie wiem.... zaskoczy, obrazi... albo chociaz zainteresuje ...

aha! i brawo za tak cudowna interpretacje .....


Interpretacja? Bede monotematyczny, ale nie uzywaj slow, ktorych nie znasz.
Przewidywalny? Oh, przepraszam, nie chcialem.
Blyskotliwy? Moze troche samokrytycyzmu?

W zasadzie cieszy mnie ten komentarz. Nie rozumiesz istoty forum. Zwyczajnie nie masz zdania i chyba nie wiesz czym jest argumentacja (bez ktorej wszelka teza traci sens) tym samym sam sie poglebiasz, szkoda tylko, ze tego nie widzisz... Pozdrawiam.

PS. Chcesz blyskotliwej dyskusji? Nie ma sprawy, senior! Rzuc temat, zacznij rozmowe. Ale zrob to z sensem... Si?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 14 Maj 2005 07:51:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Wszyscy jestescie chorzy.... " ja milo wspominam swoja szkole..." , " juz tesknie za szkola..." czytajac te wasze posty robi mi sie nie dobrze! co za spoleczenstwo! widze ze ta nudna Brodnica zrobila z was przedwczesnych staruszkow.... tak sie mlodziez nie zachowuje! zal mi was...
Musicie byc strasznie nudni skoro nie macie innych priorytetow w zyciu poza chodzeniem do szkoly... A moze po prostu to sie nazywa : ograniczenie umyslowe
fuj... Neutral

podpisuję się pod tym co pisze ego.
jak ma być dobrze skoro nie ma w tobie krzty lokalnego mini patriotyzmu? jak już pytałem: dlaczego waszym zdaniem nikt nie pisze nic o III LO? to temat o nowej maturze. obrażając szkołę atakujesz wszystkich, dla których ta szkoła jest droga. nie wiem czy jesteś jeszcze uczniem czy już absolwentem, ale szkoda, że masz tak niskie mniemanie o I LO.
czasy ogólniaka kojarzą mi się ze wspaniałą paczką z klasy, super belframi. nawet tym niektórym kiepskim profesorom sporo zawdzięczam (jest o czym opowiadać w towarzystwie).
szkoła chyba zbiera żniwo "masówki". w takim tłumie chyba mniej identyfikują się ze szkołą, a szkoda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 11 Lip 2006 10:16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heimdall... gratulacjasy z powodu zdanego egzaminu dojrzałości...

teraz czeka Cię jeszcze puszczenie pawia nosem i już będziesz dorosły Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 11 Lip 2006 11:07:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no niezle Very Happy tez sie doczepiam do tego co napisal Krotom...
a swoja droga to naprawde gratulejszyns gdyz podobno duza niezdawalnosc byla... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023587 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski