STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
NOWA MATURA
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efendi




Dołączył: 05 Maj 2005
Posty: 5

PostWysłany: Czw, 05 Maj 2005 18:05:31    Temat postu: NOWA MATURA Odpowiedz z cytatem

Ciekawie przebiega nowa pisemna matura w "elitarnym" I lo. Jeden z członków komisji egzaminacyjnej ( nauczyciel "elitarnego" I lo) przez większą część egzaminu,nad którym trzeba się skupić bo jest ograniczony czasem, nawija przez komórkę Embarassed . Znowu w TV słyszę,że na polskim wszędzie można było mieć słowniki ortograficzne - w"elitarnym" 1 lo nie wolno było, a poza tym to zmieniono w ostatniej chwili sale do pisania matur i nie powiadomiono o tym fakcie zainteresowanych maturzystów ale cóż poczekam co dalej dyrekcja "elitarnego" lo wymyśli dalej dla maturzystów. Jak na jeden dzień to i tak wiele. Nie uważacie ???????? Może w/w fakty przeczyta ktoś z decydentów i podejmie jakieś stosowne decyzje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eddie
Gość






PostWysłany: Czw, 05 Maj 2005 19:14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale jak nawijała przez telefon to sie dowiedziała że jeszcze trzeba naklejki z kodami z tyłu dokleić Laughing
A słowniki były tylko że ich i mozna było brać i je wykorzystywać Twisted Evil
A tak wogóle to organizacja super.Wicia jako kordynator do spraw matur odpowiednia osoba na tym stanowisku Laughing
Jak zawsze Profesor jeżdżący rowerem był nr.1 szkoda że znów śmierdział. Laughing
Powrót do góry
paulinka
Gość






PostWysłany: Czw, 05 Maj 2005 19:31:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe....no z telefonem rzeczywiście była niezła akcja Very Happy i w ogóle, co to za porządki żebym ja nie mogła sobie wyjśc poza budynek szkoły....bez sensu! bramy pozamykane, samochodem nie ma gdzie stanąć, wszyskie drzwi w szkole pozamykane, komisja bardziej wystraszona niż maturzyści, zamieszanie, chaos i tyle.... jeszcze 3 egzaminy i juz mnie tam więcej nie zobaczą! no dobra....na różyczkowanie się pofatyguję.....acha,,,,i jutro musze iśc po zaśwaidczenie o kursienprzedmałżeńskim bo dziś z tego wszystkiego zapomniałam Laughing
Powrót do góry
Ego




Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 53
Skąd: Brodnica, Gdańsk

PostWysłany: Czw, 05 Maj 2005 21:15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie straszne... -_-

Elitarne? Skad ta ironia i przekas w wypowiedzi? Jak I LO moze byc elitarne, kiedy konkurencje stanowi jedna szkola?

Slowniki byly. W przepisach jest napisane wyraznie, ze powinien byc przynajmnie jeden slownik na bodajze 15 czy 20 osob. Slowniki byly na salach, bynajmniej na tej na ktorej ja pisalem.

Co do nauczyciela rozmawiajacego przez tel. komorkowy - tu sie zgodze - totalny brak szacunku dla piszacych.

Sale... bywa, mowi sie trudno, szkola nie liczy 10 pieter, wiec raczej sie nie nabiegalas, zeby znalezc sale Zreszta, wszystko bylo ustawiane klasami. Nie wiem jak szkola miala powiadomic maturzystow, jest jakis system alarmowania przez SMS czy ja o czyms nie wiem? ;o Faktycznie, mogli dac jakas ogolna rozpiske, ale pewnie nie bylo na to czasu...

PS. Dyrektorzy w szkolach musieli czekac od 4.00 rano (slownie - czwartej) na kurierow, ktorzy przywoza arkusze i zostac w szkole az do godziny 22.00, kiedy arkusze zostana odebrane ze szkol - i to jest nonsens...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ego




Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 53
Skąd: Brodnica, Gdańsk

PostWysłany: Czw, 05 Maj 2005 21:18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paula - nie za mloda na malzenstwo? ; ] Tak czy inaczej daj znac kiedy impr... znaczy slub, wpadne na vodk... znaczy poblogoslawic zwiazek...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulinka
Gość






PostWysłany: Czw, 05 Maj 2005 22:20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gacuś...ale to nie ja pisałam! no gdzie mi do slubu! Smile a bo to jedna Paulina jest na tym świecie? Wink
Powrót do góry
iza
Gość






PostWysłany: Czw, 05 Maj 2005 22:55:02    Temat postu: ;/ Odpowiedz z cytatem

Matko Boska co za brak szacunku dla tych co pisali.....komisja byla tak swietnie poinformowana ze nawet nie wiedzieli ze trzeba bylo nakleic 2 naklejki z kodem boshe;/ Mam nadzieje ze jakos przetrwam jeszcze te 2 egzaminy bo ja juz nie wyrabiam w tej szkole..... Surprised
Pozdro dla wszystkich zdajacych Very Happy
3majcie sie ..........Smile
Powrót do góry
Ego




Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 53
Skąd: Brodnica, Gdańsk

PostWysłany: Pią, 06 Maj 2005 15:09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paula - zaloz sobie konto, bo nie wiem do kogo rozmawiam Wink.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pią, 06 Maj 2005 16:27:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unas w szkole też mature dziś pisali ale lekcje były normalnie to jest SKANDAL WOBEC NAS uczniów powinni nas zwolnić do domów faken cziken !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 06 Maj 2005 20:37:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz , mieliście lekcje? hehehe a my nie!!<lol2> Ale czy ja wiem czy skandal, że nie mieliście? W naszej kochanej szkółce jest tak, że albo nic się nie robi albo dowalają, że nie wiem jak...I czy 1 lo jest elitarną szkołą? Chyba już nie, po prostu jedzie na starym prestiżu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 06 Maj 2005 20:55:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie wiedziałem, że ukończyłem "prestiżowe" LO Laughing .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 06 Maj 2005 21:05:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co się orientuję to każda szkoła ma dwa dni wolne do wybrania na matury pisemne. wszyscy wzięli na polski a drugi wezmą na ten najbardziej obładowany. (w I LO angielski czyli piątek). bez przesady, nie srajcie we własne gniazdo.
jakby nie było to liceum prezentuje jednak wysoki poziom (za moich czasów tak było) i nie należy mieszać go z błotem. tym bardziej, że przeciwnie niż III LO to liceum jest niedofinansowane.
jestem dumny z tego liceum, a jakieś gafy (w stylu prof. kolarz) to wszędzie są
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 06 Maj 2005 22:43:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, wiem, też jestem dumny ze swojej byłej szkoły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 06 Maj 2005 22:51:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem kto tu "sra" na własne gniazdo...już nic powiedzieć nie można? Bla, bla, bla...wysoki poziom, rzygam tym...Nie wiem Satan może za twoich czasów tak było ale teraz? Tylko kilku nauczycieli podtrzymuje range tej szkoły (oczywiście to jest tylko moje zdanie, więc darujcie sobie jeżdżenie po mnie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 07 Maj 2005 08:12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odnośnie profesorstwa: za moich czasów też byli tacy co czekali tylko końca lekcji, a zajęcia prowadzili na odczepnego.
zgadzam się, że paplanina przez telefon komórkowy w czasie egzaminu nie jest w dobrym tonie, to wyraz braku szacunku dla maturzystów. tylko z drugiej strony na egzaminach na studiach trafiają się różne przypadki (na przykład gościu przepytywał w czasie egzaminu poprawkowiczów).
też mam mieszane uczucia co do tej szkoły. w moim mniemaniu atmosferka zrobiła się nerwowa po ostatnim konkursie na dyrektora.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016635 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski