STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
SPOTKAJMY SIĘ!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaki termin będzie najlepszy na spotkanie ?
6-8 maja
16%
 16%  [ 1 ]
13-15 maja
0%
 0%  [ 0 ]
20-22 maja
50%
 50%  [ 3 ]
Nie w weekend
33%
 33%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 6

Autor Wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 06 Maj 2005 21:17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem, ma się tu i ówdzie znajomości, więc nic (jeśli będą osoby ugadane). a wiesz, z krępowaniem będzie kłopot, bo my będziemy walić na początku zapewne per ksywami a za chwilę ten czy owy może się zainteresować a nie chciałbym na przykład, żeby np. jakiś kowalski wiedział, że satan to ja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 06 Maj 2005 22:41:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, też wolałbym pozostać incognito. Ale jeśli się zdecydyjemy, to nie widzę problemu. Przecież ja to dla przeciętnego Kowalskiego to Panicz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 11 Maj 2005 09:15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cały czas czekam na propozycje, może warto to zrobić w pierwszy weekend lipca!!?? co wy na to? dla uczniów będzie już po roku szkolnym, dla studentów po największej eksterminacji, a dla pracowników bez różnicy, bo i tak muszą wziąć urlop Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mucha
Gość






PostWysłany: Sro, 11 Maj 2005 09:53:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja proponuje 24 lipca
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sro, 11 Maj 2005 12:08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a japropobuje początek lipca z tego tytułu że bende jakoś właśnie na początku lipca w brodnicy około5 lipca myśle że bende Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 11 Maj 2005 12:32:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomyśl spotkania bardzo mi się podoba, jednak jeśli chodzi o jego termin to najlepiej jeśli ustali go pomysłodawca spotkania. unikniemy w ten sposób chaosu organizacyjnego

jeśli już dojdzie do spotkania użytkowników forum to zabawnie może być gdy okaże się, że połowa osób zna się na co dzień lub nawet tylko z widzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sro, 11 Maj 2005 13:03:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh tak niech i tak się stanie aby to pomysłodawca powiedział coś kiedy bo kazdemu inny termin pasuje Rolling Eyes więc satanie do roboty Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Majka
Gość






PostWysłany: Sro, 11 Maj 2005 13:47:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wam ponownie!
Mam pytanko Wink Czy ja też mogłabym przyjść na to spotkanie, czy jest ono zarezerwowane tylko dla mężczyzn?
Ja do mężczyzn nic nie mam na przeciw, a wręcz przeciwnie lubię spędzać czas z płcią przeciwną...

Rolling Eyes
Powrót do góry
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 11 Maj 2005 14:30:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pojecia nie mam, trzeba gadac z Satanem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Sro, 11 Maj 2005 14:41:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ma być zlot dla wszystkich użytkowników bez wzgledu na płeć, rasę czy wyznania religijne lub polityczne. Znajdziemy jakiś lokal, ustalimy termin i zlatujemy się Smile Nawet jesli na pierwszym zlocie będzie 5 osób to i tak warto. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sro, 11 Maj 2005 16:16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobiście preferuje pierwsze dni lipca Rolling Eyes ale sięzobaczy jak z resztą bo nie jestem jakimś vipem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Majka
Gość






PostWysłany: Sro, 11 Maj 2005 16:18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ufff. To mi użyło. Very Happy
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sro, 11 Maj 2005 16:19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

majka zrob sobie profil tu na forum to każdy będzie miał oewnośc że ty to ty Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 11 Maj 2005 16:59:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie, pomysłodawca może za przeproszeniem kupę zrobić, jeśli nikomu nie będzie pasować. cieszę się, że pasuje już januszowi. jadzik, tobie zapewne też będzie pasować ten pierwszy weekend lipca.
czyli proponuję/zarządzam pierwszy weekend lipca, tj. 2 lipca (januszu, skoro masz być 5 to możesz zjawić się nieco prędzej, nie?) chyba, że wszystkim bardziej pasuje kolejny weekend czyli 9 lipca?
pozostaje jeszcze miejsce spotkania, niech się wpisują ci, którzy na pewno przyjdą i wtedy załatwi się lokal just for us (żaczek ul. 18 stycznia, syzyliana ul. strzelecka, marhaba ul. 700-lecia, belwederska ul. lidzbarska...? - janusz ul. masz, sprawdz teraz lokalizację na mapie)
choć to dopiero maj, to jak będzie wiadomo ile osób przybędzie, to może uda się jakieś atrakcje załatwić (darmowe piwo? - pomysł klonka) trzeba tylko jakiś klucz wymyśleć eliminacji gości, którzy po prostu za darmo będą chcieli się napić...
czyli WYŁĄCZNIE 2 albo 7 lipca (daj to pod głosowanie klon) w którymś z lokali...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 11 Maj 2005 18:20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się dostosuję. Czasem w weekend muszę być trzeźwy, ale coś się wykombinuje. A co do atrakcji: może Majka cosik od siebie zaproponuje, skoro lubi nas facetów? Twisted Evil
Jeśli chodzi o Marhabę, to z Mario raczej nie będzie problemu. On jest chętny na wynajmowanie knajpy. Jeśli jest taka konieczność, to mogę z nim zagadać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 3 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020685 sekund ] :: [ 18 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski