STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
laryngolog w Brodnicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pestka




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 7

PostWysłany: Czw, 28 Kwi 2011 18:34:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawa wyglada tak: Jest jeszcze laryngolog w Ars Medice na Alei Leśnej. Przyjmuje prywatnie w czwartki.
Jeżeli chodzi o dzieci to polecam poradnię dziecięcą w Toruniu przy szpitalu dziecięcym na Rubinkowie- nie czeka się tak długo jak w Brodnicy, nie czeka się w zatłoczonej poczekalni. Bardzo miła i fachowa obsługa. Mnie pomogła pani doktor Więcławska.
pozdrawiam i dziękuje wszystkim za pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
------




Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 357

PostWysłany: Czw, 04 Kwi 2013 21:52:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potrzebuje odświeżyć ten temat - z góry zakładam że wszystko co było napisane przed moim postem jest nieaktualne, ale nie zakładam nowego tematu, - może ktoś wie, gdzie gdzie teraz można dostać się do laryngologa - otolaryngologa - jest to pierwsza wizyta, więc nie wiem jak to jest z tą dziedzina w służbie zdrowia jeśli chodzi o Brodnicę - czy tu w Brodnicy są dobrzy lekarze - laryngolodzy itp. za wszystkie sugestie bardzo dziękuję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serwis Elektro




Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 94
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 04 Kwi 2013 23:22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM TEMAT LEKARZY STAŁ SIĘ OSTATNIO POPULARNY, JA MAM PROBLEM Z KOLANEM MIAŁEM DROBNY WYPADEK I STRASZNIE MNIE PO CZASIE BOLI W KOŃCU BY TRZEBA IŚĆ DO JAKIEGOŚ ORTOPEDY , MOŻE MI KTOŚ POLECI KOGOŚ PEWNEGO , OCZYWIŚCIE TYLKO WIZYTA PRYWATNA , BO NIE MAM OCHOTY MIESIĄCAMI CZEKAĆ ...Z GÓRY DZIEKUJĘ ZA INFO:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MM




Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 23

PostWysłany: Pią, 05 Kwi 2013 11:48:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to prywatnie przyjmuje L.Marszałek na ul Piwnej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aadalbert1




Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 63

PostWysłany: Pią, 05 Kwi 2013 21:45:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="mikus401"][quote="siostra sisters"][quote="mikus401"]
siostra sisters napisał:
pestka napisał:
Siostra sisters Ty to potrafisz poradzić . .. .[/quote


Pisała kobieta, że długo musi czekać, a prywatnie nie przyjmuje, ponadto nikt choroby nie planuje, a dziecku trudno raczej wytłumaczyć, że musi czekać , bo w Polsce jest "demokracja".



Mikus mi nie chodziło o to czy tu sa dobrzy czy źli lekarze -osobiście nie mam do nikogo żadnych zastrzeżeń - ale Pestka pisała,że chce z dzieciakiem iść na wizytę - a tu w Brodnicy nie ma laryngologa dziecięcego a wiem,że w innych miastach sa lekarze o takiej specjalności i dlatego "podpowiadałam" takie "wyjście awaryjne"....
i absolutnie nie robiłam tego złośliwie - ot tak ze szczerego serca Wink
Pozdrawiam miłych Współforumowiczów


A ja bym powiedział ze lepszej od pani doktor Woźnickiej to i tak nie znajdzie się jest dobrym fachowcem i miła dla dzieci
Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AUDIOFAN




Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 30

PostWysłany: Pią, 05 Kwi 2013 22:01:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serwis Elektro napisał:
WITAM TEMAT LEKARZY STAŁ SIĘ OSTATNIO POPULARNY, JA MAM PROBLEM Z KOLANEM MIAŁEM DROBNY WYPADEK I STRASZNIE MNIE PO CZASIE BOLI W KOŃCU BY TRZEBA IŚĆ DO JAKIEGOŚ ORTOPEDY , MOŻE MI KTOŚ POLECI KOGOŚ PEWNEGO , OCZYWIŚCIE TYLKO WIZYTA PRYWATNA , BO NIE MAM OCHOTY MIESIĄCAMI CZEKAĆ ...Z GÓRY DZIEKUJĘ ZA INFO:)


MATOPAT Toruń dr. Pawłowski zajmuje się tylko kolanami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
------




Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 357

PostWysłany: Nie, 07 Kwi 2013 11:45:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ponawiam pytanie o laryngologa - czy ktoś wie czy jest jakiś czy przyjmuje jutro? w jakich godzinach? gdzie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia90




Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 10

PostWysłany: Nie, 07 Kwi 2013 16:44:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Miałam ten sam problem w czwartek. Musiałam iść z prześwietleniem do laryngologa, chyba obdzwoniłam wszystkich i nikt nie przyjmuje prywatnie. Okazało się, że rejestrują pod koniec kwietnia na wizytę w maju. Jednak znalazłam otolaryngologa w Nowym Mieście i przyjął mnie tego samego dnia. Wizyta 80złSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017532 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski