STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
POLSKA GOSPODARKA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ran9




Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 151

PostWysłany: Pon, 21 Mar 2011 21:45:26    Temat postu: POLSKA GOSPODARKA Odpowiedz z cytatem

Na samym poczatku prosilbym, aby wypowiadały się tu osoby, którym zależy na naszej gospodarce i znające się na tym - bez jakichś komunałów, czy wyzwisk.
Nowa reforma, którą rząd zamierza wprowadzić po obejrzeniu debaty, jest wg mnie tylko doraźnym srodkiem spowodowanym braku chęci podjęcia ryzyka rzeczywistych reform. Dlaczego nikt nie mowi o KRUSie i przywilejach. Jeżeli nasz drugi filar będzie od 2015 r. opieral się tylko na inwestycjach w akcje, a caly budżet z obligacji przejdzie na wyplatę emerytur to bardzo ryzykowny i prowadzący do nikąd ruch.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Wto, 22 Mar 2011 20:28:42    Temat postu: POLSKA GOSPODARKA Odpowiedz z cytatem

Wiem ,że jestem widziany z takim samym entuzjazmem jak grzybica na stopach 16 latka ...
Trabię o sytuacji w kraju i na swiecie ,przedstawiam fakty itd...Sądzę iz to dublowanie tematow poruszanych na tym forum..
A czkolwiek mam cicha nadzieję iż może uda Ci się poruszyć coś w umysłach mieszkancow naszego regionu i coś sie zmieni..
Powodzenia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Filozof




Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 408
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 22 Mar 2011 23:00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reactor! Chociaż nie zawsze ale w tych kwestiach jestem z Tobą! Obudźmy Polaków! W tym temacie niech piszą fachowcy, a chętnie poczytam! Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sro, 23 Mar 2011 00:41:16    Temat postu: POLSKA GOSPODARKA Odpowiedz z cytatem

IMĆ Filozofie..
Fachowcy to już dawno z tego kraju margaryną i sucharami płynacego wyjechali.Pozostali tylko komornicy,kamerdynerzy nowego zarządu masy upadłościowej i oczywiście chłopy z czworaków do posług wszelakich-niegodni nawet kości ze stołu pańskiego podgryzać.
Tu potrzeba konkretnego dzialania- i nie mam juz na myśli dyplomacji-pregierz musi powrócić i tyle.I bicz powienin bys w rękach obywateli i nie jakiejs Brukselskiej sprzedajnej kurtyzany która zowie się -POLITYKA POLSKI!
I nie mam na myśli jakiejkolwiek rewolucji,palenia pałaców oraz grabierzy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sro, 23 Mar 2011 07:33:33    Temat postu: POLSKA GOSPODARKA Odpowiedz z cytatem

A MIAŁO OBYĆ SIĘ BEZ KOMUNAŁÓW... Cool Cool Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016305 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski