STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Felietony w CB?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Felietony w CB?
Tak
100%
 100%  [ 5 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 5

Autor Wiadomość
Ego




Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 53
Skąd: Brodnica, Gdańsk

PostWysłany: Wto, 26 Kwi 2005 18:27:37    Temat postu: Felietony w CB? Odpowiedz z cytatem

Moze nie bedzie to propozycja tematu ale raczej regularnej kolumny.

Mianowicie - moim skromnym zdaniem przydalby sie w Czasie Brodnicy felietonista. Felietonista, ktory nie balby sie wyrazac swoich opini na lamach gazety, o ile ta przelknelaby wogole jakakolwiek krytyke na swoich lamach, bo poki co obserwuje tylko politycznie poprawna, sztuczna, plastikowa, wrecz cukierkowa, nieznosnie rodzinna i nie zmuszajaca do myslenia prowincjonalna gazete - mnie to meczy.

Mieszkamy w miescie o populacji 30 tysiecy ludzi. Jest o czym pisac, mysle, ze nie byloby problemem poswiecic 1/2 strony na felieton w kazdym numerze, tym bardziej, ze Czas Brodnicy najwyrazniej nie ma pomyslow na tworzenie gazety drukujac zdjecia slodkich, nowonarodzonych kreatur tudziez szczesliwych nowozencow z Puchlic Wzdluznych, powiat blizej nieokreslony.

Mysle, ze CB mialby wystarczajaca ilosc tekstow, zeby prowadzic regularna kolumne, wystarczy zamiescic ogloszenie, ze poszukiwani sa felietonisci. Mysle, ze sporo osob byloby chetnych do pisania, a taka kolumna zainteresowalaby czytelnikow, ktorzy - niestety - z gory moga przewidziec reakcje i opinie gazety na dany temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 27 Kwi 2005 20:12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu się z toba całkowicie zgadzam. Chciałem sprowokować dyskusje o CB na innym temacie forum i wciągnąć do niej mości redaktorków. Ale chyba nikt nie jest nią zainteresowany (zwłaszcza czytający zapewne wpisy pismaki).
Czas Brodnicy nie ma odpowiedniego potencjału (sądząc po jakości artykułów) i pomsłu na gazetę. A w naszym mieście przydałby sie tygodnik z prawdziwego zdarzenia, a nie brukowiec w stylu Faktów i Super Expressu.
Szkoda, że tak jest... Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ego




Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 53
Skąd: Brodnica, Gdańsk

PostWysłany: Czw, 28 Kwi 2005 11:01:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osiagnieciem byloby, gdyby Czas dorosl do poziomu Super Expresu czy chocby Faktu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 28 Kwi 2005 12:17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak narzekacie i narzekacie i nie rozumiem czemu. zmusza ktos was do czytania tej gazety? dla przykladu: jesli nie podoba mi sie jakis program w telewizji to zmieniam kanal, a nie wpatruje się w niego na sile przez pol nocy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 28 Kwi 2005 18:53:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak siedzę na kiblu, to muszę zawsze coś czytać. CB jest idealny, bo nie mam zatwardzenia przy jego lekturze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
james_bond




Dołączył: 28 Kwi 2005
Posty: 9
Skąd: 70460640

PostWysłany: Pią, 29 Kwi 2005 07:54:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aż się boję spytać po czym masz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 29 Kwi 2005 13:47:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panicz! co za poziom odpowiedzi, znacznie gorszy niż gazety ktorej sie uczepiles, lepiej juz odpawoadają dzieci w przedszkolu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ego




Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 53
Skąd: Brodnica, Gdańsk

PostWysłany: Pią, 29 Kwi 2005 14:02:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadzik napisał:
tak narzekacie i narzekacie i nie rozumiem czemu. zmusza ktos was do czytania tej gazety?


Albo cos przeoczylem, albo dzial powstal, zeby zbierac opinie, konstruktywna krytyke i pomysly dotyczace Czasu Brodnicy. Nie narzekam, tylko proponuje zmiane i mowie o tym co widze - a widze gazete, ktora sie niestety marnuje i zle realizuje dobry pomysl.

Gazety, programy telewizyjne i portale internetowe zmieniaja sie dla czytelnikow. Nikt nie mowi - "Nie chcesz, nie czytaj i tak mamy Cie w d...", ale - "Jaka gazete chcesz czytac"? Klient nasz pan... Nie mowie, ze Czas ma wydawac gazete w 30 tys wersji, tak, zeby kazdy mieszkaniec czytal gazete dostosowana do swoich preferencji, ale sam fakt istnienia tego dzialu na forum pokazuje, ze gazeta liczy na opinie i sugestie swoich czytelnikow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 29 Kwi 2005 15:23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze by bylo gdyby tylko o konstruktywną krytykę i opinie chodzilo, ale tak nie jest.
zapewne Ego widzisz ze spora wiekszosc osob pisze co im slina na jezyk przyniesie, w dodatku nie jest to nic mądrego[/list]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ego




Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 53
Skąd: Brodnica, Gdańsk

PostWysłany: Sob, 30 Kwi 2005 13:40:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smutna rzeczywistosc, obserwuje to od dawna na przeroznych forach. Nie zmienisz mentalnosci ludzi, mozesz co najwyzej wybierac te internetowe micro-spolecznosci, ktore maja do zaoferowani cos na poziomie.

Abstrachujac od poziomu wypowiedzi - czekam na opinie i sugestie dotyczace tematu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 01 Maj 2005 14:28:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opinie i sugestie dotyczące CB? Próbowałem sprowokować taką dyskusje na innym temacie forum (chodziło o umorzenie podatków przez burmistrza i rzetelności artykułów w tej gazecie).
Dlaczego Ego nie chciałeś podjąć ze mną dyskusji "tam", a teraz sam(a) się czepiasz, że tu nikt nie chce konwersować z tobą na poważnie?
A poza tym: też uważam, że CB musi się zmienić, ale po raz kolejny nie chce mi się juz o tym pisać. Pewnie i tak nikogo to nie interesuje, zwłaszcza samych zainteresowanych z CB.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ego




Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 53
Skąd: Brodnica, Gdańsk

PostWysłany: Nie, 01 Maj 2005 20:51:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1/ Nie czepiam sie, nie wiem skad ten wniosek.

2/ Nie podjalem dyskusji, bo zwyczajnie zarejestrowalem sie 3 czy 4 dni temu. Przepraszam, cos mi telepator nawala, z gwiazd tez nie wyczytalem, ze szykuje sie prowokacja na blizej nieokreslonym forum. Sledzenie wszystkich materialow i dyskusji zwiazanych z regionem nie nalezy chyba do obowiazkow obywatela sumiennie placacego podatki?

3/ Wlasnie widze, ze to forum (w zasadzie jego dzial dot. CB) jest bezcelowe. Strata czasu ludzi tu piszacych i tych, ktorzy stworzyli tego pilnuja, skoro Czas Brodnicy i tak ma wszelkie opinie gleboko w d***e.

4/ Pozdrawiam Czas Brodnicy.

5/ Tekst sponsorowany przez literki "I" jak ignorancja, "C" jak czasu i "B" jak brodnicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
james_bond




Dołączył: 28 Kwi 2005
Posty: 9
Skąd: 70460640

PostWysłany: Pon, 02 Maj 2005 12:42:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ego czy nie za pewny jestes, chodzi mi o punkt trzeci. ja osobiscie gdybym byl naczelnym tej gazety (mowa oczywiście o CB) nie zawracał bym sobie głowy opiniami innternautów, którzy z braku lepszego zajecia zarejestrowali sie na forum. W dodatku sam mówisz o konstruktywnej krytyce, ale ja jej u ciebie nie widze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Ego




Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 53
Skąd: Brodnica, Gdańsk

PostWysłany: Pon, 02 Maj 2005 21:13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

james_bond napisał:
Ego czy nie za pewny jestes, chodzi mi o punkt trzeci. ja osobiscie gdybym byl naczelnym tej gazety (mowa oczywiście o CB) nie zawracał bym sobie głowy opiniami innternautów, którzy z braku lepszego zajecia zarejestrowali sie na forum.


Podsumowujac - zeby moja opinia tudziez sugestia zostala wzieta pod uwage w dobrym takcie byloby miec tu konto od roku, jakies 300 postow na liczniku i miec range administratora, a najlepiej Alfy i Omegi, tak? Nie zarejestrowalem sie tu z braku lepszego zajecia, nie naleze do tego gatunku ludzi. Powod byl prosty - propozycja tematu. Watku najwyrazniej nie przeczytales, co moze sugerowac ponizszy cytat:

Cytat:
W dodatku sam mówisz o konstruktywnej krytyce, ale ja jej u ciebie nie widze


Faktycznie, nie podjalem analizy gazety i nie przestawilem tu doglebnego planu rozwoju Czasu Brodnicy. Ale rzucilem luzny pomysl poparty argumentami, nie najezdzajac bezcelowo na gazete i nie widze w moich wypowiedziach niepotrzebnej zlosliwosci (moze z malym wyjatkiej, ktory stanowi pkt. 5 poprzedniego posta).

Pozdrawiam -_-

PS. Jaka role pelni na tym forum dzial poswiecony CB? Jesli powstal tylko po to, zebysmy mogli sobie podyskutowac, a gazeta i tak tego nie zauwaza, bo nie ma sensu przejmowac sie banda aroganckich dzieci internetu to ja dziekuje, wysiadam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
james_bond




Dołączył: 28 Kwi 2005
Posty: 9
Skąd: 70460640

PostWysłany: Sro, 04 Maj 2005 07:55:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uderz w stół, a nożyce się odezwą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023204 sekund ] :: [ 18 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski