STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
A CO TAM SŁYCHAĆ SZANOWNY PANI/E W JAPONII?!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Wto, 22 Mar 2011 19:27:11    Temat postu: A CO TAM SŁYCHAĆ SZANOWNY PANI/E W JAPONII?! Odpowiedz z cytatem

Co za fatalna wiadomość,jak nic napisał ją jakiś wielbiciel teorii spiskowych...i to w oficjalnych mendiach...?Nie moze być.....

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,MAEA-alarmuje-nie-mamy-rzetelnych-danych-o-Fukushimie-co-sie-tam-dzieje,wid,13250461,wiadomosc.htm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sro, 23 Mar 2011 07:47:49    Temat postu: A CO TAM SŁYCHAĆ SZANOWNY PANI/E W JAPONII?! Odpowiedz z cytatem

A teraz z chęcią przeczytam opinię sceptyków którzy się naśmiewali z powyższego tematu,najlepiej na Onetowskim forum związanym z tym linkiem:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/radioaktywny-pyl-znad-japonii-dotarl-nad-europe,1,4219240,wiadomosc.htm

Japonczycy dalej walczą z REACTORAMI ale mimo tego:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Nagly-wzrost-promieniowania-w-elektrowni-Fukushima,wid,13250747,wiadomosc.htm .

Ach te teorie spiskowe,i to na oficjalnych stronach internetowych....
Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KOZA




Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 172
Skąd: brodnica

PostWysłany: Sro, 23 Mar 2011 11:39:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ok, przeczytałem. I co mam dalej z tym zrobić? Albo co Ty masz zamiar z tym zrobić? Oprócz pisania na forum? Co? Jest jedno wyjście-można jedynie sobie w łeb strzelić zanim zabije nas promieniowanie. Ale ja sobie wolę poczekać na rozwój wydarzeń.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sro, 23 Mar 2011 14:41:10    Temat postu: A CO TAM SŁYCHAĆ SZANOWNY PANI/E W JAPONII?! Odpowiedz z cytatem

Cóz Kozo,pisałem co mozna zrobic...lecz wolałes wysmiewac sie z głupich teorii...
Oczywiscie g...mozna zrobic...Mysle ze bedzie wszystko ok.Suma summarum eksplozji atomowych było od groma od roku bodajze 1948do poczatku lat 80-tych,Amerykanie ,Ruscy,Francuzi przeprowadzili setki wybuchów atomowych,wodorowych,neutronowych,na pustyniach,stepach,atolach,pod ziemią.nad woda ,pod wodą.Generalnie nasze siki powinny świecic w ciemnościach i na spacerki wyprowadzać pięcioglowe pieski..
Problem polega na tym iz władza od lat nas robi w bambuko.Są obawy iz paliwo MOX które zastosowano w Japońskiej elektrowni jest duzo bardziej szkodliwe od standardowych pretów paliwowych,zaś niekontrolowana reakcja doprowadzila do wydostania się dużej ilości piwerwiastków szkodliwych o długim czasie rozpadu.Wszystko do domysły ,połowicznie potwierdzone,mendia jak zwykłe nas bajerują.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KOZA




Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 172
Skąd: brodnica

PostWysłany: Czw, 24 Mar 2011 08:56:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HE, PISAŁEM CO MOŻNA ZROBIĆ, OCZYWIŚCIE G.... MOŻNA ZROBIĆ.



Co za rzeczowa odpowiedź!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Czw, 24 Mar 2011 10:58:55    Temat postu: A CO TAM SŁYCHAĆ SZANOWNY PANI/E W JAPONII?! Odpowiedz z cytatem

Ależ proszę uprzejmie Kozo-..
Pisałem iz można zastosowac filtry HEPA-Stosowane np w przemysle-wachlerz filtrów i urzadzen jest szeroki,na znanym portalu aukcyjnym przenośne urządzenia z filtrami HEPA zaczynaja sie od 160 zeta-trzeba je poddać drobnym modyfikacjom tzn doprowadzic powiertrze z zewnątrz bezpośrednio do urządzenia-połaczenia musza byc oczywiscie szczelne.Dodatkwo można zastosowac cyklon wodny stosowany np w odkurzaczch tzw "wodnych" gdzie elementem filtrujacym jest woda.Przede wszystkim należy uszczelnić okna,drzwi oraz przewody wentylacyjne.
A g.....to wszystko warte dlatego że trzeba chodzić do pracy,dzieci do szkoły..Przy każdym powrocie do domu należało by przeprowadzać dekontaminacje ciała i ubioru.N zewnątrz śmigać w masce pgaz czyli paranoja a nie sielskie zycie..
Cóż,władze zapewniają że wszystko jest w porządku i nic nam nie grozi hihihihi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Czw, 24 Mar 2011 21:23:43    Temat postu: A CO TAM SŁYCHAĆ SZANOWNY PANI/E W JAPONII?! Odpowiedz z cytatem

A to heca,polskie naukowce stwierdzili ze z Japonii do Krakowa doleciało radioaktywne swiństewko...To te same naukowce co twierdzili że nic do nas nie doleci..hehehe

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/krakow-wykryto-radioaktywny-jod-w-powietrzu,1,4221545,region-wiadomosc.html

A w dodatku traktuja to jako ciekawostke naukową... co za naukowce,a jakie odkrycia...
Ciekawe ci tam za tydzień ogłoszą heheh.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Sob, 26 Mar 2011 12:03:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos Waszego promieniowania. Taki dowcip z jednego z portali.
Promieniowanie X z Japonii doszło do Polski , mój sąsiad krzyczał rano do żony: ''Przejrzałem cię na wylot, sk***iała szmato!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sob, 26 Mar 2011 12:45:49    Temat postu: A CO TAM SŁYCHAĆ SZANOWNY PANI/E W JAPONII?! Odpowiedz z cytatem

HEHEHE Laughing Laughing Laughing
Można i tak podejść do tematu,styl dowolny..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Pon, 28 Mar 2011 11:53:09    Temat postu: A CO TAM SŁYCHAĆ SZANOWNY PANI/E W JAPONII?! Odpowiedz z cytatem

Oto link do animacji demonstrującej ilość,zasięŋoraz głębokość wstrząsów.Sama ilość w przedziale czasu jest zatrważająca..:

http://www.japanquakemap.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 28 Mar 2011 12:18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po tym promieniowaniu, to za kilka lat nawiedzi Japonie Gozilla Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Pon, 28 Mar 2011 17:05:18    Temat postu: A CO TAM SŁYCHAĆ SZANOWNY PANI/E W JAPONII?! Odpowiedz z cytatem

Oto oficjalne doniesienie o pojawieniu się podwyższonego steżenia jodu nad Polską:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Podwyzszone-stezenia-izotopu-jodu-nad-Polska,wid,13265710,wiadomosc.html?ticaid=1c

Pozdrawiam wszelkiej maści naśmiewaczy a raczej owieczki-jak widać Pasterz i jego doradcy znowu was zrobili na szaro a raczej skłonnym bym był rzec-na świecąco..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Czw, 31 Mar 2011 06:52:55    Temat postu: A CO TAM SŁYCHAĆ SZANOWNY PANI/E W JAPONII?! Odpowiedz z cytatem

Ot najnowszejszy prikaz wprost ze żródła wszelkiego dobra i pomyślności dla Łobywateli
Łunii Jewropejskiej.Łunii ponieważ nad Łuniom bedzie świeciła łuna-prawdopodobnie niebieska, wskutek promieniowania Czerenkowa.
Otóż Brukselka wydała newsa-całkiem na czasie.Otoż podniesiono normy radioaktywności żywności oraz pasz i inych takich.Oto dyrektywka-/(EU) Nr. 297/2011)
Dla chętnych niemiecka wersja-
http://www.newsecho.de/gesellschaft/panorama/6vIIz8vx6Sk/informationspolitik_kritisiert-foodwatch_radioaktive_grenzwerte_von_japan_lebensmitteln_erhoeh

Normę podniesiono z 600 bekereli do 12500.Myślę że komentarz zbędny.Polskie mendia
oczywiście -morda w kubeł....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Czw, 31 Mar 2011 07:24:08    Temat postu: A CO TAM SŁYCHAĆ SZANOWNY PANI/E W JAPONII?! Odpowiedz z cytatem

Ach ,należy dodać iż rząd Najjaśniejszej(tak,ponieważ wszyscy będziemy świecić) RP całkiem zapomniał ogłosić wyników pewnej instytucji.Nie bedę wdawał się w szczegóły,post jest na wiadomy temat a nie chce uchodzić za siewce paniki..Mamy chyba przesrane..Dane są dosyć porażające:

http://www.clor.waw.pl/Raporty_ASS500/wyniki_30_03_2011%28e%29.pdf

Kopara mi opadła jak to czytałem,mam cicha nadzieje że to falszywka lub pomyłka.

A to link do małego wyjasnienia wpływu promieniotwórczości na organizmy żywe:

http://www.staff.amu.edu.pl/~pawula/BIOL.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Czw, 07 Kwi 2011 22:36:29    Temat postu: A CO TAM SŁYCHAĆ SZANOWNY PANI/E W JAPONII?! Odpowiedz z cytatem

W mendiach piszą iż w Japonii ponownie ziemia się zatrzęsła...
Dla zwolenników energii atomowej mam smutna wiadomość-ziemia w Polandi również się trzęsie i to w dodatku dzisiaj..oto link:

http://www.emsc-csem.org/Earthquake/Map/jsmap.php?key=1&typ=world
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023296 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski