STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
FOTOGRAF NA ŚLUB I KAMERZYSTA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dafit




Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 55

PostWysłany: Sob, 04 Sie 2012 17:58:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ktoś wie ile oni biorą??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Nie, 05 Sie 2012 17:12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 tys. za film i zdjęcia, ludzie po CO? nie szkoda kasy, ja jego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 05 Sie 2012 19:17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A barmani , płatki kwiatów , gołębie , bańki mydlane ...... klecha 800 zł
to trzeba mieć problem z klepkami Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Markoplus




Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pon, 06 Sie 2012 10:41:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Ktos mi polecil pana Szlazaka z ulicy nowej podobno jest dobry i nie drogi czy ma ktos namiary na tego pana lub moze mi cos wiecej napisac o tym jak robi filmy z wesela?
pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Pon, 06 Sie 2012 11:00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fg99 napisał:
2 tys. za film i zdjęcia, ludzie po CO? nie szkoda kasy, ja jego


A potem przez 5 lat spłata kredytu po 500-600/miesiąc bo trzeba było się na wsi pokazać ;].
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mirass88




Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 41
Skąd: BCA

PostWysłany: Pon, 06 Sie 2012 11:04:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ode Mnie ksiądz wziął "tylko" 400zł - tak więc nie jest źle... ale z kolei Moi znajomi płacili nie raz ok. 1000zł Razz

A na kredyt na pewno nie zrobiłbym wesela - bo to głupota... Jak już robić to w miarę możliwości - chociaż często wymaga to i tak dużych poświęceń...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Pon, 06 Sie 2012 13:16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirass88 napisał:
A na kredyt na pewno nie zrobiłbym wesela - bo to głupota... Jak już robić to w miarę możliwości - chociaż często wymaga to i tak dużych poświęceń...


Nawet nie wiesz od ilu osób słyszałem, że takie śluby to głupota, szkoda kasy, idiotyzm. A potem 95% i tak je robi, pomimo, że oboje z pary zarabiają najniższą krajową. Ale pokazać się trzeba. Niestety Polacy tak już mają, auto na parkingu stoi fajne, ale kufa, pali tyle że jeździmy tylko w niedzielę, bo na benzynę nie stać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dafit




Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 55

PostWysłany: Wto, 07 Sie 2012 05:45:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat robię takie wesele na które mnie stać. A to czy ktoś bierze kredyt czy sobie nazbiera to mało powinno wszystkich obchodzić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
natalia123




Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 10

PostWysłany: Wto, 29 Sty 2013 11:25:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anka24 napisał:
Zdecydowanie T. i A. Florkiewicz. Profesjonalizm w każdym calu.

Jako kamerzysta to słabo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karamba




Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 87

PostWysłany: Wto, 29 Sty 2013 11:43:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na naszym ślubie kilka lat temu zdjęcia w kościele i w plenerze robiła Pani K. wyszło super i ten album to nasza najfajniejsza pamiątka ze ślubu. Nie będę robić nikomu reklamy, ale wydaje mi się że tego dnia warto wydać trochę więcej na dobrego fotografa... bo takie zdjęcia to pamiątka na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krystynka




Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 12

PostWysłany: Wto, 29 Sty 2013 20:33:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w mojej rodzinie przez ostatnie lata było 5 ślubów, różni kamerzyści i fotografowie. Ceny od kilkuset złotych do kilku tysięcy. Wykonanie każdego z nich przedstawiało różną koncepcję i pomysł na uwiecznienie ślubu. Każde zdjęcie, każdy film podobał się nam mniej lub bardziej. Różne zostawili po sobie wrażenie na temat swojej pracy. Powiem kilka zdań, uwag na ten temat ponieważ sama to przeszłam, i wiem jak było u mnie w rodzinie. Z obserwacji pracy "zawodowców" większość stresuje a to nie jest wskazane w tak ważnym dniu dla nas. Ci drodzy "fachowcy" mimo dobrych zdjęć i filmów nie dali mojej rodzinie komfortu psychicznego, zawsze i wszędzie "oni" byli najważniejsi, ustawianie, przepychanie gości, krzyczeli na nich bo muszą mieć najlepsze miejsce. Zapytajcie się gości weselnych, rodziny, co oni sądzą na temat pracy "zawodowców"? My młodzi chcemy mieć piękne zdjęcia i filmy a nie wiemy jak inni nasza rodzina i drodzy tak nam gości się czują. Idąc dalej zabrakło też niektórym poczucia dystansu, wykazali się nachalnością i sprawiali duże zakłopotanie śród nas. Piękne ujęcia wymagają poświecenia ale nie za cenę pychy jaką pewne osoby mają w sobie. Uważam, że wybierając usługodawcę kierujmy się tym czy są sympatyczni, jak z tobą rozmawiają, czy mówią jak pracują, skoro są tak dobrzy i cenią się po kilka tysięcy za zlecenie, i wszystkie pary są zadowolone, to poproś o nr, telefonów do 4-5 par wybranych przez ciebie i zapytaj jakie są ich odczucia "po ślubie". Uważam, że uczciwa firma nie będzie się bała opinii na swój temat. Na naszym ślubie była firma z Torunia która nawet przyjechała (bezpłatnie) do nas, do domu w celu prezentacji swojej pracy. Pan kamerzysta i Pani fotograf jak się później okazało w rozmowie są małżeństwem. Rozumieją się wzajemnie, pracują jak jeden organizm, nikt nikomu nie przeszkadza złapać odpowiedni kadr, niw wchodzą sobie w paradę (u mojej rodziny z innymi "fachowcami było różnie") wiedzą co to znaczy stres na ślubie bo sami to przeżyli, wiedzą jak być dyskretni, nie przeszkadzać, przecież to ma być reportaż z ślubu/wesela a nie film pełnometrażowy. Przedstawiliśmy im czego oczekujemy i wywiązali się na 110%. Mili, sympatyczni, nawet rozluźnili atmosferę przed Błogosławieństwem a później to już sama przyjemność z nimi pracować. Mając złe doświadczenie z innymi fachowcami, pytaliśmy się gości czy nie czują się skrępowani obecnością ekipy foto-wideo. Byli zachwyceni sesją zdjęciową w której uczestniczyli, wypowiedziami do kamery, byli zachwyceni sympatycznością, i uśmiechem jakim ich darzyli. Film, zdjęcia super! Cena bardzo przystępna, nie mają wymagań, grzeczni, kulturalni, profesjonalni. Polecam ich bardzo, nawet pamiętali o naszej rocznicy i przysłali życzenia. Szanowni czytelnicy wylałam swoje odczucia na ten temat, bo wiem, że teraz wy stoicie przed wyborem fotografów i kamerzystów, zastanówcie się czy warto brać dwie osobne ekipy które sobie wzajemnie przeszkadzają, i czy warto płacić ogromne tysiące za ich usługi ?

My polecamy firmę "Kamus", są naprawdę ok, a jeśli oczekujecie cudów to polecam Andrzeja Wajdę jako reżysera oraz Janusza Kamińskiego jako operatora kamery. pozdrawiam przyszłe Młode Pary
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zionek84




Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 432

PostWysłany: Wto, 29 Sty 2013 21:28:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza sie pan F jest malo profesjonalny i styl slabiutki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Wto, 29 Sty 2013 22:17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krystynka napisał:
(...ciach!...) My polecamy firmę "Kamus", są naprawdę ok, (...ciach!...)

Hmmm dziwne... rejestrujesz się specjalnie na forum, żeby to napisać, a w dodatku piszesz z Torunia (TVK Petrus, nieprawdaż?Smile ). O, a ta firma, o której piszesz, też jest przypadkiem z Torunia ! Smile Fascynujący zbieg okoliczności Smile Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zdzichu




Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 102

PostWysłany: Wto, 29 Sty 2013 22:42:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buuuaaahaaa. Zgadzam się z przedmówcą!!!! Spadówa z forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
coller1




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 12

PostWysłany: Wto, 29 Sty 2013 22:58:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem świeżo po ślubie i mogę polecić Państwo S. ze Starych Świerczyn. Za cenę 1,5k robią film i zdjęcia. Długość filmu dowolna, sami wybieramy wejściówkę itp. W zdjęcia i foto wliczony, plener, dom, kościół, USC, wesele. W sumie mieliśmy prawie 4h filmu i 1200 zdjęć, po 3 komplety płyt, mały album i jedno zdjęcie w dużej ramie.
Kamerzysta bardzo miły, robi wywiady, wszystko wytłumaczy, świetnie prezentuje cały film. Chętnym podam namiary.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023492 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski