STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
FOTOGRAF NA ŚLUB I KAMERZYSTA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zionek84




Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 432

PostWysłany: Pon, 28 Lis 2011 10:27:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma jak to auto reklama na forum z własnego niku lub znajomych. Zwłaszcza ludzi będących od niedawna w biznesie. Fakt jest taki że letnielodynapatyku ma sporo racji. Każdy ma pasje, każdy ma hobby ale zawsze jak by co to sie poleci po dofinansowanie do UP na biznes a po roku to znowu tylko tzw. pasja za pieniądze. Ot taka pasja i zamiłowanie. Nazwijmy to po ludzku ludzie sie łapią w dzisiejszych czasach wszystkiego na czym mozna zarobić, Przesyt na rynku jest duży w tej branży a pasje i zamiłowanie do fotografi i filmowania ma niewielu i przeważnie są to ludzie którzy działają na rynku od 10 lub 20 lat i inwestują kilkadziesiąt lub kilkanaście tyśięcy w sprzęt. Mówie tutaj o własnych pieniążkach. Nie krytykuje nikogo tutaj na forum ani nie oceniam ale prawdziwi pasjonaci spędzają kilkanaście do kilkudziesięciu godzin tygodniowo na udoskonalaniu własnych filmów lub fotografi i wyszukiwaniu odpowiedniego sprzętu. Podobnie jest z muzykami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luszka




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 62
Skąd: Los Terneros/Brodnica/Toruń

PostWysłany: Pon, 28 Lis 2011 11:11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zionek84, a ja nie widzę nic złego w autoreklamie Smile Jeśli Ciebie "autoreklamowe" posty rażą to już Twój problem Smile Ja nawet lubię czytać takie posty - o ile oczywiście nie zawierają wulgarnych czy niezbyt mądrych wypowiedzi Wink Właśnie na podstawie "autoreklamowych" postów można wiele się dowiedzieć na temat swojej konkurencji Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ALBO




Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 64

PostWysłany: Sro, 30 Lis 2011 08:14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zionek84 napisał:
Nie ma jak to auto reklama na forum z własnego niku lub znajomych. Zwłaszcza ludzi będących od niedawna w biznesie. Fakt jest taki że letnielodynapatyku ma sporo racji. Każdy ma pasje, każdy ma hobby ale zawsze jak by co to sie poleci po dofinansowanie do UP na biznes a po roku to znowu tylko tzw. pasja za pieniądze. Ot taka pasja i zamiłowanie. Nazwijmy to po ludzku ludzie sie łapią w dzisiejszych czasach wszystkiego na czym mozna zarobić, Przesyt na rynku jest duży w tej branży a pasje i zamiłowanie do fotografi i filmowania ma niewielu i przeważnie są to ludzie którzy działają na rynku od 10 lub 20 lat i inwestują kilkadziesiąt lub kilkanaście tyśięcy w sprzęt. Mówie tutaj o własnych pieniążkach. Nie krytykuje nikogo tutaj na forum ani nie oceniam ale prawdziwi pasjonaci spędzają kilkanaście do kilkudziesięciu godzin tygodniowo na udoskonalaniu własnych filmów lub fotografi i wyszukiwaniu odpowiedniego sprzętu. Podobnie jest z muzykami.
nie wiem o kim mówisz, o negatyw ?, z tego co mi wiadomo, a może nie mam racji(w takiej sytuacji proszę o negatyw, bo mnie poprawił), to negatyw jest na rynku od 2010 roku i chyba nie ma wykształcenia fotograficznego. Bartchodzie z kolei pracuje na runku i w zawodzie fotografa 23 lata, w dodatku wykształcenie ma właśnie fotograficzne. Poza tym dokształca się w tym zawodzie wszechstronnie na wszelakich warsztatach, jest członkiem FPFS, do których zaliczają się tylko profesjonalni fotografowie ślubni, nie może tam wejść człowiek z ulicy, Bartchodzie przez te 23 lata fotografuje reportaże ślubne i jednocześnie pracowała w zakładzie fotograficznym, dopiero od kilku miesięcy pracuje tylko i wyłącznie na własny rachunek. Zna temat od podszewki, od odliczania składników w menzurkach i tworzeniu wywoływacza z metolu, hydrochinonu, fenidonu, , paraaminofenolu. Mówić dalej? Przeszła wszystkie etapy rozwoju fotografii od budowy camery obscury, przez fotografię analogową po cyfrową obrabianą profesjonalnymi programami do obróbki graficznej typu Adobe Photoshop Lightroom, który jest bezkonkurencyjnym narzędziem pracy twórczej fotografa. Pracuje na najwyższej jakości sprzęcie fotograficznym, ma profesjonalnie wyposażone studio fotograficzne, profesjonalne oko, ogromne doświadczenie. Nie wiem Zionku czym kierowałeś się pisząc swojego posta i nie wiem o kim mówisz, tak znam tę osobę, ale wpisując linki za jej plecami robiłem to świadomie. Bo wiem ile osób niefotograficznych uważa się za wielkich fotografów, a są nastawieni głównie na zysk i na klienta. I tymi słowami pozdrawiam autoreklamodawców słowami"każdy orze jak może", a też pozdrawiam p. Sylwię, życzę dalszych ogromnych sukcesów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luszka




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 62
Skąd: Los Terneros/Brodnica/Toruń

PostWysłany: Sro, 30 Lis 2011 09:37:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ALBO napisał:
Bo wiem ile osób niefotograficznych uważa się za wielkich fotografów, a są nastawieni głównie na zysk i na klienta. I tymi słowami pozdrawiam autoreklamodawców słowami"każdy orze jak może", a też pozdrawiam p. Sylwię, życzę dalszych ogromnych sukcesów


Dokładnie, ALBO Smile I ja również pani Sylwii szczerze życzę sukcesów i mam cichą nadzieję, że kiedyś uda mi się panią Sylwię poznać osobiście Smile

Poza tym to forum jest forum dyskusyjnym i skoro ktoś tutaj pyta o fotografa - znaczy, że oczekuje, aby w tym wątku ktoś się sam polecił, bądź kogoś mu polecono Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolcia89




Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 2

PostWysłany: Sro, 29 Lut 2012 12:20:49    Temat postu: kamerzysta brodnica Odpowiedz z cytatem

Ja polecam kamerzystę pana Modrzejewskiego. Rewelacyjny!
Jego namiary: 600 782 854
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Deizy




Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 15

PostWysłany: Sro, 29 Lut 2012 14:51:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.florkiewicz-brodnica.pl/


POLECAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela11




Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 106

PostWysłany: Sro, 29 Lut 2012 20:10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również polecam Panią Teresę i Pana Adama Florkiewicz, profesjonaliści z pasją i wspaniałym podejściem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gochana




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 16

PostWysłany: Pon, 30 Lip 2012 11:57:55    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o fajne zdjęcia i pełen profesjonalizm i dodatkowo w pakiecie współpraca z fajnych dwojgiem ludzi to rzeczywiście polecam T.A.Florkiewicz. Napewno nie będzie lipy:)Naprawdę bardzo otwarci ludzie pełni pomysłów:)Pozdrawiam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mirass88




Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 41
Skąd: BCA

PostWysłany: Pon, 30 Lip 2012 12:08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również polecam T.A. Florkiewicz Smile 2 lata temu mój brat korzystał z ich usług a 21lipca ja Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zionek84




Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 432

PostWysłany: Wto, 31 Lip 2012 06:08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od auto reklamy nie jest forum tylko ogłoszenia dział uslugi. A co do negatyw to o jakich 23 latach ty tu mówisz. Proszę bądz poważna w rozmowie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PAstuch




Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 556

PostWysłany: Wto, 31 Lip 2012 08:28:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

T.A. Florkiewicz Widziałem efekty ich pracy i są świetne, i na dodatek są sympatyczni ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anka24




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 233
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 01 Sie 2012 05:52:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie T. i A. Florkiewicz. Profesjonalizm w każdym calu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dafit




Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 55

PostWysłany: Pią, 03 Sie 2012 05:56:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A cenowo jak to wygląda u Państwa Florkiewiczów bo szukam do 2000 kamerzysty z fotografem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Pią, 03 Sie 2012 08:31:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co Ty teraz Pastuch tu uprawiasz za chałę???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stokrotkaaa2




Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pią, 03 Sie 2012 15:01:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dafit napisał:
A cenowo jak to wygląda u Państwa Florkiewiczów bo szukam do 2000 kamerzysty z fotografem


u Florkiewiczów do 2000zł raczej sie nie wyrobisz, co innego u jarofilm.
Sama korzystałam więc polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01837 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski