STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
FOTOGRAF NA ŚLUB I KAMERZYSTA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Nie, 03 Kwi 2011 17:01:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro ma klientow i ma pozytywne opinie to widac, ze mu talentu nie brak. Przez Ciebie przemawia raczej zwyczajna zazdrosc Wink No i skoro jak sam twierdzisz, jestes tylko pasjonatem fotografii, a nie fachowcem, to jakim cudem mozesz fachowo ocenic, czy gosc ma talent, czy nie? Cuda? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cakal




Dołączył: 16 Mar 2011
Posty: 2

PostWysłany: Nie, 03 Kwi 2011 17:40:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

letnielodynapatyku napisał:
Nie zarzucam mu braku pasji tylko braku talentu i umiejętności. Ja pracując w moim zawodzie jestem specjalistą, któremu nie można nic zarzucić co do wiedzy i umiejętności. Bawiąc się w fotografie nie robię z siebie specjalisty jestem tylko pasjonatem i nawet jak koledzy z pracy prosili mnie o robienie zdjęć na ślubach ich dzieci to odmawiałem. Jak byłem młodszy to zdobywałem wiele nagród w konkursach fotograficznych. Ale Pasja której w tym wypadku świadomie używam to nie wszystko.


Człowieku wpadasz w samouwielbienie , Ty jesteś najlepszy, a inni nie mają talentu i umiejętności. Daj już spokój . mdli od tej pisaniny....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ephemeridae




Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 61
Skąd: EFEMERYDA

PostWysłany: Nie, 03 Kwi 2011 19:09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

letnielodynapatyku napisał:
Nie zarzucam mu braku pasji tylko braku talentu i umiejętności. Ja pracując w moim zawodzie jestem specjalistą , któremu nie można nic zarzucić co do wiedzy i umiejętności. Bawiąc się w fotografie nie robię z siebie specjalisty jestem tylko pasjonatem i nawet jak koledzy z pracy prosili mnie o robienie zdjęć na ślubach ich dzieci to odmawiałem. Jak byłem młodszy to zdobywałem wiele nagród w konkursach fotograficznych. Ale Pasja której w tym wypadku świadomie używam to nie wszystko.
albo jestem tępa albo masło maślane - poza tym mówisz że on nie ma talentu ani umiejętności a ty jesteś specjalistą któremu nie można niczego zarzucić ? hm , powiedzmy , że ukazanie piękna jest kwestią względną - a jeśli chodzi o fotografię to chyba ocenić twoje spojrzenie mogą tylko klienci - z drugiej strony inny klient przyjdzie do ciebie a inny do niego , bo każdy z was ma inne spojrzenie i czego innego oczekują różni klienci - kpw ? a twój samozachwyt jest wprost zniewalający Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
letnielodynapatyku




Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 31

PostWysłany: Nie, 03 Kwi 2011 20:16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o to że mój zawód i wykształcenie to jedno a fotografia w moim przypadku to tylko hobby. Ale jako hobbysta potrafię poznać komu się ręka trzęsie przy filmowaniu a komu nie. Myślę że do tego nie potrzeba wykształcenia w kierunku filmowanie czy fotografowanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ephemeridae




Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 61
Skąd: EFEMERYDA

PostWysłany: Pon, 04 Kwi 2011 16:23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

letnielodynapatyku napisał:
Chodzi o to że mój zawód i wykształcenie to jedno a fotografia w moim przypadku to tylko hobby. Ale jako hobbysta potrafię poznać komu się ręka trzęsie przy filmowaniu a komu nie. Myślę że do tego nie potrzeba wykształcenia w kierunku filmowanie czy fotografowanie.
więc wystarczyło napisać że nie polecasz go ponieważ mu się ręce trzęsą i po sprawie a nie krytykować go a siebie wychwalać pod niebiosa , - i tyle , ty jako fotograf masz swoje wady i zalety i on ma jako fotograf swoje wady i zalety , - swoją drogą myślę że jeśli byłby taki zły to nie miałby klientów , bo droga pantoflowa ma krótkie nogi Smile - a twoje zachowanie raczej wygląda mi na takie , jakbyś stał na piedestale i machając rękoma zwoływał wszystkich jego klientów do siebie, a to nie fer - klient ma swój rozum , tym bardziej że macie chyba jakieś swoje strony internetowe , wystarczy że podasz link swój i jego jeśli masz ochotę , klient nie jest głupi, wie czego chce ,wie czego oczekuje , wie jaki efekt chce osiągnąć , nie trzeba nie fajnych chwytów i podcinania skrzydeł

Ostatnio zmieniony przez Ephemeridae dnia Sob, 09 Kwi 2011 06:47:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
letnielodynapatyku




Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 31

PostWysłany: Wto, 05 Kwi 2011 15:19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ja gdziekolwiek napisałem. że świadczę usługi foto - wideo?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ephemeridae




Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 61
Skąd: EFEMERYDA

PostWysłany: Sro, 06 Kwi 2011 18:24:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

letnielodynapatyku napisał:
A czy ja gdziekolwiek napisałem. że świadczę usługi foto - wideo?
i to usprawiedliwia wszystkie słowa które rzuciłeś w jego stronę ? ........ ... Nie to piękne, co piękne, ale co się komu podoba. .....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ALBO




Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 64

PostWysłany: Sro, 23 Lis 2011 08:31:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rewelacyjna kobieta, charakter, styl bycia, talent
blog - http://sylwiabartchodzie.blogspot.com/2011/11/wspomnienie-z-2010-roku-plener.html

facebook firmy - http://www.facebook.com/SylwiaBartchodzieStudioEsFotografia?sk=wall

strona internetowa - http://www.studio-es.pl/portfolio.html[/b]


Ostatnio zmieniony przez ALBO dnia Czw, 24 Lis 2011 14:17:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luszka




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 62
Skąd: Los Terneros/Brodnica/Toruń

PostWysłany: Sro, 23 Lis 2011 14:05:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić pana Grzegorza Ślemp, jest nie tylko świetnym fotografem, ale też robi świetne nagrania filmowe - nic w tym dziwnego, jest absolwentem łódzkiej "filmówki". Jako wizażystka współpracowałam z nim przy sesjach zdjęciowych, więc mogę polecić go z czystym sumieniem.

Gdyby ktoś był zainteresowany - więcej informacji zapodam wyłącznie na priv, bo widzę, że na tym forum ludzie wręcz nagminnie lubią posądzać o autoreklamę i spamowanie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia Bartchodzie




Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 3

PostWysłany: Czw, 24 Lis 2011 13:14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam nazywam się Sylwia Bartchodzie na to forum zarejestrowałam się dzisiaj po tym jak zobaczyłam wzrost statystyk na mojej stronie z tego forum i za co bardzo dziekuje do polubienia mnie na facebooku .
Nie wiem kto mnie zareklamował "ALBO" jest być może klientem- tką moim lub chce troszkę konkurencji lokalnej namieszać ja jestem z Bydgoszczy Smile , choc bywam w Brodnicy i okolicach. Jesli chodzi o zdjęcia ładne jest to co nam sie podoba jednemu sie podoba romantyczna sesja innemu zwariowana w i ponurym otoczeniu ważne żeby to czuć i czuć również muszą ludzie dla których sie robi takową sesję .innym podoba sie to innemu tamto .
Przepraszam za tak długą przemowę i pozdrawiam
jeśli zrobiłam coś nie zgodnie z regulaminem proszę moderatora o usunięcie posta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luszka




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 62
Skąd: Los Terneros/Brodnica/Toruń

PostWysłany: Czw, 24 Lis 2011 13:21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Sylwio, z uwagi na to, ze jestem stylistką-wizażystką i miałam/mam okazję współpracowania z fotografami - pozwoliłam sobie obejrzeć Pani fotograficzne portfolio Smile Muszę przyznać, że ma Pani talent Smile

Facetom chyba jednak brakuje tego "czegoś" do fotografii ślubnej (ups... zabrzmiało feministycznie Razz ), kobieta-fotograf to "coś" potrafi uchwycić Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia Bartchodzie




Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 3

PostWysłany: Pią, 25 Lis 2011 17:19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luszka dziękuję za miłe słowo Smile.Jednak tak jak pisałam jednemu podoba się to innemu tamto i fajnie jak każdy z nas znajdzie odbiorce na swoje prace .
A wizażystka z Torunia chętnie poznam dość często jestem w Toruniu kontakt na wizaż zawsze przydatny Smile.

pozdrawiam Sylwia Bartchodzie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maniek




Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 6

PostWysłany: Pią, 25 Lis 2011 18:38:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście korzystałem z usług www.negatywbrodnica.pl i jestem barrdzo zadowolony efektem naszej współpracy. Myślę ,że jest niewielu fotografów którzy potrafią tak uchwycić moment. Zdjęcia są dynamiczne, przekazują atmosferę naszego wesela. Są jak reportaż pokazujący wiele fajnych sytuacji, które chce zapamiętać. Zdjęcia z mojego wesela nie są pierwszymi jakie widziałem- kilku moich znajomych korzystało z usług tej samej firmy i są równie zadowoleni. To samo dotyczy krótkich filmów o które prosiłem -są rewelacyjnie zmontowane, nie za długie, ze świetnym podkładem pasującym do tego co się ogląda. Trafione w samo sedno Smile


Ja tez korzystałem z usług tego pana i polecam. moje wrażenia jak wyżej jestem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kala666




Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 105
Skąd: Brodnica, Kujawsko-Pomorskie

PostWysłany: Sob, 26 Lis 2011 12:10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widziałam zdjecia negatyw&colour i faktycznie sa swietne, bardzo fajnie uchwycone momenty:) dlatego zamowiliśmy tam swoje zdjecia slubne:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ALBO




Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 64

PostWysłany: Sob, 26 Lis 2011 22:51:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luszka napisał:
Pani Sylwio, z uwagi na to, ze jestem stylistką-wizażystką i miałam/mam okazję współpracowania z fotografami - pozwoliłam sobie obejrzeć Pani fotograficzne portfolio Smile Muszę przyznać, że ma Pani talent Smile

Facetom chyba jednak brakuje tego "czegoś" do fotografii ślubnej, kobieta-fotograf to "coś" potrafi uchwycić Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.025361 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski