STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Eltt. zmiana usług możliwość wypowiedzenie umowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Nie, 03 Kwi 2011 21:17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nic? Coś musieli przecież Ci powiedzieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 04 Kwi 2011 07:44:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze i telewizor odbiera sygnal ale czy potrafi wspolpracowac z karta CONAX?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 04 Kwi 2011 09:09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może spróbuj zrobić reset ustawień (przywróć fabryczne). Potem przeskanuj pasmo w trybie pełnym (110 - 890 Mhz).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Pon, 04 Kwi 2011 10:40:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cyfrówka od eltronika to na dzień dzisiejszy 38zł abonament, umowa na 24 miesiące, zakup sprzętu Sd lub Hd we własnym zakresie lub od nich w cenie 160/360zł... to wersja najtańsza...78 programów
wersja drozsza z 122 programami to abonament...67zł......

jak dla mnie porażka....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 04 Kwi 2011 12:52:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I niestety w internecie nie ma listy kanalow w odpowiednich pakietach Sad Exclamation

Ostatnio zmieniony przez fomicz dnia Pon, 04 Kwi 2011 14:28:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 04 Kwi 2011 13:04:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emucha napisał:
cyfrówka od eltronika to na dzień dzisiejszy 38zł abonament, umowa na 24 miesiące, zakup sprzętu Sd lub Hd we własnym zakresie lub od nich w cenie 160/360zł... to wersja najtańsza...78 programów
wersja drozsza z 122 programami to abonament...67zł......

jak dla mnie porażka....


Jakie 160/360 zł? Jeśli posiadasz telewizor LCD z HD i DVB-C to wystarczy 100 zł za conax (w necie koszt około 160 zl).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 04 Kwi 2011 14:20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat był czy mozna zrezygnowac, wiec chciałem wasze opinie na ten temat poznać, ja zrezygnowalem, choć Miła i Uprzejma Pani w Bok w Eltronik zapewniala mnie że nie mogę, doatlem od niej nawet pismo i .. zrezygnowałem z usług TVK Eltronik Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olooo




Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 129

PostWysłany: Pon, 04 Kwi 2011 17:01:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robiłem ustawienia fabryczne i nic nawet dzwoniłem do nich ale nikt nie zechciał przyjechać może wie ktoś ile mają czasu na to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 04 Kwi 2011 20:24:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olooo napisał:
juz dwa razy dzwoniłem i nic a co do telewizora to napewno jest tu wszystko oki to jest samsung led


jeśli jesteś pewny ze to nie wina telewizora i nie chcą przyjść do ciebie z elektronika to weź majstra niech ci wystawi rachunek i daj do zapłacenia elektronikowi jak to ich wina możesz iść z tym do rzecznika konsumenta przy urzędzie miejskim--- mieści się gdzie komunikacja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olooo




Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 129

PostWysłany: Pon, 04 Kwi 2011 20:27:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko to juz teraz wiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeVito




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 487
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 10 Kwi 2011 03:38:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacek napisał:
temat był czy mozna zrezygnowac, wiec chciałem wasze opinie na ten temat poznać, ja zrezygnowalem, choć Miła i Uprzejma Pani w Bok w Eltronik zapewniala mnie że nie mogę, doatlem od niej nawet pismo i .. zrezygnowałem z usług TVK Eltronik Smile


No i dobrze zrobiłeś. Internet jest dostarczany na podstawie ANEKSU a nie oddzielnej umowy.
A ustawa mówi, że w razie zmiany warunków umowy można ją rozwiązać baz ŻADNYCH finansowych konsekwencji. Koniec, kropka.


olooo napisał:
a ma ktoś dekoder od nich HD jesli tak to jaki


Mam TechniSata Digit HD4-CX - 360zł (lub 15 zł do miesięcznej opłaty przez 24 miesiące). Według mnie świetny sprzęt. Nagrywanie na "pendraku" lub dysku zewnętrznym to żaden problem. Do tego odtwarza mp3, filmy mpeg, zdjęcia, no i oczywiście radio oraz tv HD. Funkcja EPG bardzo przydatna.
Polecam nawet osobom, które nie zamawiają pakietu z kanałami HD z 3 powodów:
1. HDMI gwarantuje lepszą jakość.
2. Nareszcie na LCD jest dostępny obraz w proporcji 16:9.
3. Nagrywanie i odtwarzanie muzyki, filmów itp.


olooo napisał:
zmieniłem dekoder na HD i większy abonament ale tylko mam 5 programów ELTRONIK SIĘ STARA


Też tak miałem, ale tylko przez kilka godzin - do momentu aktywacji karty.
Ponieważ te 5 kanałów nie wymaga karty dekodującej.
Może sprawdź, czy dobrze jest włożona karta w dekoderze...


mikus401 napisał:
olooo napisał:
tylko 67 złoty a miało być 122 kanały gdy dzwonie do nich to mówią że u nich jest wszystko w porządku a u mnie wyskakuje brak dostępu


a może to twój telewizor nie jest dostosowany do tej technologi ,,pomyślałeś o tym


Skoro kupił dekoder HD i już widzi 5 rozkodowanych kanałów to telewizor nie ma tu nic do rzeczy ponieważ już odbiera sygnał.


fomicz napisał:
Moze i telewizor odbiera sygnal ale czy potrafi wspolpracowac z karta CONAX?


Olooo ma dekoder HD z Eltronika, więc chyba jest jasne, że dekoder obsługuje kartę conax z Eltronilka. Very Happy


paya napisał:
Może spróbuj zrobić reset ustawień (przywróć fabryczne). Potem przeskanuj pasmo w trybie pełnym (110 - 890 Mhz).


Skoro kupił nowy dekoder to już na starcie odbyło się takowe skanowanie. Coś musi być nie tak z kartą dekodującą. Wg mnie albo Eltronik nie aktywował karty, albo jest źle wsunięta lub nie wsunięta, ew. uszkodzona.


emucha napisał:
cyfrówka od eltronika to na dzień dzisiejszy 38zł abonament, umowa na 24 miesiące, zakup sprzętu Sd lub Hd we własnym zakresie lub od nich w cenie 160/360zł... to wersja najtańsza...78 programów
wersja drozsza z 122 programami to abonament...67zł......

jak dla mnie porażka....


Najtańsza wersja to moduł do karty Conax na port CI za 100zł.
Oczywiście jeśli tv ma wbudowany dekoder DVB-C.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olooo




Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 129

PostWysłany: Nie, 10 Kwi 2011 08:55:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko już mam wszystkie kanały i to nic nie było z mojej winy. Tylko wina eltronika zapewniali mnie że jest u nich wszystko oki a okazało się co innego.A jeszcze jedno pytanie czy można jakoś ustawić żeby po włączeniu dekodera obraz wyświetlał sie na całym ekranie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeVito




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 487
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 10 Kwi 2011 15:37:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak myślałem, że mogli nie aktywować.

Wejdź w menu / ustawienia / ustawienia video i ustaw tak:
format obrazu: 16/9
Tryb powiększania: optymalny
Rozdzielczość HDMI: automat.

Efekt będzie taki, że jeśli nadawca nadaje w proporcji 16:9 to będziesz miał "zapełniony" cały ekran, jeśli nadaje w 4:3 to obraz zostanie lekko powiększony by wyeliminować górny i dolny, oraz boczne czarne paski. Moim skromnym zdaniem sprawdza się to na wszystkich kanałach, nie marnuje się duży ekran telewizora, ani nic nie jest obcięte.

Możesz też ustawić by każdy sygnał rozciągał do 16:9, ale wtedy widać, że np twarze są nienaturalnie szerokie - osobiście nie polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020082 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski