STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
protest motocyklistów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Wto, 19 Kwi 2011 07:28:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cruiser napisał:
cyborg napisał:
Zupelny bezsens.. Robic zlot w Lidzbarku a parade w Brodnicy?? Sory ale glupota totalna[...]

Kolego cyborg, nie wiem jakie masz pojęcie o imprezie o nazwie "zlot motocyklowy" ale podejrzewam że że nikłe (albo wypaczone) zatem śpiesze z wyjaśnieniem.

Wbrew pozorom ludki na czoperach ubrani w czarne skóry nie spędzają czasu na jedzeniu kotów, pokazywaniu tatuaży, handlem bronią ani chlaniem do upadłego Razz W zwyczaju jest objazdowa parada by przewietrzyć maszyny, coś zjeść i zobaczyć. "Miejscowych" na tej imprezie będzie będzie tylu że na jednej ręce byś ich policzył - reszta to ludzie z Polski. Dlatego właśnie jednego dnia objedziemy Brodnice (chce by zobaczyli naszą wieżę i trójkątny Rynek - podczas postoju na zastrzyk kofeiny) by później przy krajowej 15etce stanąć na "popas" (analogicznie odbędzie się to następnego dnia w Iławie).

cyborg napisał:
[...]Czasy Motocampingow w Brodnicy minely bezpowrotnie i nie zmieni tego sztuczna pseudoparada
powody przejazdu wyjaśniłem Ci powyżej, nie wiem jak odróżniasz "sztuczą pseudoparadę" od tej naturalnej jak również pseudoparadę od tej właściwej - ale mam propozycję, przyjdź i zobacz jak my to zrobimy ... i porównaj z tym co już widziałeś albo zobaczysz - i dopiero wtedy osądzaj Razz
Ale z jednym się z Tobą zgodzę - czasy zlotów w Brodnicy się chyba bezpowrotnie skończyły - robiłem podchody by ów zlot odbył się u nas ale logistycznie jest to awykonalne (w dodatku stawki są takie jakby tu same czterogwiazdkowe obiekty hotelowe były Confused )

Lewa w górze


Kolego Cruiser, mysle ze nie wiesz co piszesz i do kogo piszesz, jesli chcesz wiedziec to ja w przeciwienstwie do ciebie jezdze na zloty od roku 1997, a brodnickie Motocampingi pomagalem przygotowywac Grzegorzowi Grabowskiemu od roku 1998 do 2003.. Masz spaczone pojecie na temat dobrego zlotu i parady motocyklowej, a to wszystko dlatego ze jestes z tej fali nowych "motocyklystow" ktorzy kupili sobie zabawke bo jest taka moda od kilku lat.. Z reszta jesli nawet nie slyszales o osobie z ktora piszesz to nie ma sensu dalsza dyskusja..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 19 Kwi 2011 10:23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cyborg napisał:
Kolego Cruiser, mysle ze nie wiesz co piszesz i do kogo piszesz, jesli chcesz wiedziec to ja w przeciwienstwie do ciebie jezdze na zloty od roku 1997, a brodnickie Motocampingi pomagalem przygotowywac Grzegorzowi Grabowskiemu od roku 1998 do 2003..[...]Z reszta jesli nawet nie slyszales o osobie z ktora piszesz to nie ma sensu dalsza dyskusja..
ho ho ho, widze że ktoś tu ma tak wysokie mniemanie o sobie że nosi brode wyżej od nosa - troche pokory kolego. Występujesz tu pod nickiem więc nie wymagaj że po czcionce będę wiedział z kim pisze i jaki zaszczyt mnie kopnął, bo sam cyborg zabrał tu głos. Jedynego kolesia o tej ksywie znałem z podstawówki bo miał drutowane złamanie Twisted Evil
cyborg napisał:
[...] jestes z tej fali nowych "motocyklystow" ktorzy kupili sobie zabawke bo jest taka moda od kilku lat..[...]
Wybacz, ale to że organizowałeś zloty w czasie, gdy ja jeszcze biegałem do szkółki z tornistrem to żaden argument - taka to już uroda zmiany pokoleń - jedni zaczynają wcześniej a po nich przychodzą następni.

Czy jestem motocyklowym żółtodziobem Question a no jestem - ale zawsze pozdrawiam innych motocyklistów, zawsze się zatrzymuje jak widze jakiegoś na poboczu z pytaniem czy nie potrzebuje pomocy - czy każdy tak robi Question Sam sobie odpowiedz na to pytanie panie WIELKI motocyklisto Exclamation

Nie wiem co to parada Question jazda w kolumnie Question Otóż coś tam chyba wiem - miejsce w kolumnie to rzecz święta. Jak ruszasz 34 czwarty licząc od prowadzącego to choćby nie wiem co na tej pozycji do celu dojeżdżam - nie ma mijanek, wyprzedzania i przepychania się byle być z przodu. Teraz spójrz na 99 % obecnych parad. Dzieciarnia za jedyny cel obiera sobie by wszystkich wyprzedzić i jechać za prowadzącym.

cyborg napisał:
[...]Masz spaczone pojecie na temat dobrego zlotu i parady motocyklowej, [...]
oświęć zatem młokosa i podaj definicję "dobrego" zlotu i takiejż parady, może się czegoś nauczę - pisze serio Exclamation .
Znam takich, i pewnie Ty tez takich znasz, którzy na zlot przyjeżdżają tylko po to by wyrwać z domu i napić się do upadłego - ale czy to ma być ta norma Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Wto, 19 Kwi 2011 10:53:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bede dyskutowal z toba bo musialbym znizyc sie do twojego poziomu, zmien ton bo jak na razie to ty madrzysz sie jakbys pozjadal wszystkie rozumy.. Jak na razie widzę że zachłysnąłeś się wszystkim co dopiero odkrywasz w "świecie motocykli" (nie mam tu na mysli pewnego czasopisma) i chcialbys prostowac swiat po swojemu, no takie sa prawa mlodosci ale pokory to ty powinienes sie troche nauczyc.. Pozdrawiam
P.S. nie chodzilo mi w poprzednim poscie o to zeby sie wywyzszac czy cokolwiek, mniemania o sobie rowniez nie mam zbyt duzego-zle cos odebrales, chodzilo mi tylko o to ze pojechales po mnie publicznie jak po jakims chlystku i powinienes za to przeprosic, a ja chcialem ci tylko uswiadomic ze mam "co nieco" pojecia i o zlotach, i o motocyklizmie, i o paradach.. No ale co tam..
P.S.2. Moj nick to takze i moja ksywka motocyklowa od 15 lat, i to twoj problem ze nie wiesz kto jest kim.. Niewazne przeciez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 19 Kwi 2011 11:11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no trza ten problem rozwiazać przy zimnym schłodzonym z kija a najlepiej smakuje u Papy ( Wieśka ) ......... znów w tym roku mnie nie będzie eh
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 19 Kwi 2011 12:21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cyborg napisał:
[...] madrzysz sie jakbys pozjadal wszystkie rozumy..[...]
nie mądrze się tylko wyraziłem swoje zdanie na forum dyskusyjnym (pewnie nie przypadkiem ma ono w nazwie ten drugi człon) Ty się do mych słów odniosłeś i gra gitara Razz

cyborg napisał:
[...]Jak na razie widzę że zachłysnąłeś się wszystkim co dopiero odkrywasz w "świecie motocykli" [...]
spodobało mi się to więc się zachłysnąłem - jeśli Ciebie ktoś musiał do tego zmuszać to ... nie wszyscy muszą mieć tak samo.

cyborg napisał:
[...]pojechales po mnie publicznie jak po jakims chlystku i powinienes za to przeprosic, a ja chcialem ci tylko uswiadomic ze mam "co nieco" pojecia i o zlotach, i o motocyklizmie, i o paradach.. No ale co tam..[...]
wybacz jeśli popsułem Ci dzień, nieopatrznie biorąc dosłownie Twoje słowa Embarassed

cyborg napisał:
[...]to twoj problem ze nie wiesz kto jest kim..[...]
widze że znowu sobie dodajesz - wyobraź sobie, że dla mnie to nie jest żaden problem że Cię nie znam - serio.
Równie dobrze mógłbym debatować z pierwszym z brzegu forumowiczem. Jakoś tak z Twoim postów bije pretensja z tego powodu, że ktoś Cie może tu nie kojarzyć Rolling Eyes

Tak na marginesie
cyborg napisał:
Nie bede dyskutowal z toba bo musialbym znizyc sie do twojego poziomu, [...]
poziomu się nie ma tylko się go reprezentuje Razz Rolling Eyes

jacek napisał:
no trza ten problem rozwiazać przy zimnym schłodzonym z kija[...]
i to jest słuszna koncepcja Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Wto, 19 Kwi 2011 14:07:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak mowilem, szkoda pisac.. Pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 19 Kwi 2011 14:45:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cruiser - przecież TY ciągle zajęty ileż razy mam Cie zapraszać na to pifffko ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 26 Kwi 2011 09:38:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cyborg, skoro Twa duma nie pozwala Ci się wdać w rozmowę z początkującym motocyklistą to może ustosunkuj się chociaż do mojej prośby o podanie definicji "dobrego zlotu i parady" - bom ciekaw (i pewnie nie tylko ja) niezmiernie.

Jaca, do sierpnia wieczorami musze po polach z detektorem ganiać - ale jakby co to namiar na Ciebie mam Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Wto, 26 Kwi 2011 10:35:53    Temat postu: protest motocyklistów Odpowiedz z cytatem

Cyborg to naprawdę TY?
Jak Boga nie kocham ,ale spotkanie wpisu takiej persony jak Ty na brodnckim forum to spora niespodzianka.Czasy sie jednak zmieniaja i takie legendy jak Cyborg zawitały na dobre w internecie heheh.

Nie ma sensu spierac sie z zołtodziobami szanowny kolego ,oni wiedza lepiej co i jak heheheh.

Pozdrawiam-HONDA VFR 800FI-(poprzednio Bandit którego reanimowaleś x -lat temu hehe)Teraz wiesz kto to pisał heheh

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 26 Kwi 2011 11:21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing REACTOR, pisząc to stanąłeś na baczność i zdjąłeś czapkę z głowy Question Cholercia, teraz mi troche głupio Embarassed - na wszelki wypadek ofiarę całopalną złożę, że dane mi było z tak znamienitą personą pisać Rolling Eyes

(Nie mniej jednak moje pytanie do Cyborga na temat definicji jest nadal aktualne)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Sro, 27 Kwi 2011 06:44:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cruiser nie rob z siebie pajaca w kazdym poscie. Zadnych definicji nie bede przytaczal bo zlot czy parada to nie matematyka w szkole sredniej gdzie wszystko ma swoja definicje. Jezeli ciagle nalegasz to wytlumacze ci ze w meritum sprawy chodzilo mi wylacznie o to ze bezsensem jest organizowanie zlotu w jednym miescie a parady w innym oddalonym o iles tam "dziescia" kilometrow.. To takie robienie czegos na sile. Jezeli chcesz zrobic jakis wypad w czasie zlotu na pozwiedzanie okolic to i tak nie zbierzesz wiecej niz max. 1/4 uczestnikow bo wiekszosci takie pierdoly nie interesuja, a po drugie nawet jesli gdzies ta garstka wyjedzie to po co mieliby pchac sie przez zakorkowane centrum Brodnicy? Co i komu chcialbys tym pokazac?
Jezeli kiedys byl zlot wlascie w Brodnicy, to naturalnym byla wlasnie parada wszystkich uczestnikow na Rynek, pokazy, konkursy itp, wszyscy mieszkancy wiedzieli, widzieli i slyszeli ze jest zlot to i parade przyszli zobaczyc. Ale jak zrobisz cos takiego o czym piszesz wyzej, jeszcze w formie jakiegos sztucznego pseudoprotestu czy cos, to nikt z przypadkowych przechodniow nie bedzie wiedzial "osochozi" i taka "parada" bedzie tylko sztuka dla sztuki, a tak naprawde czyms smiesznym i pozbawionym sensu..
Mam nadzieje ze zrozumiales w koncu co mialem na mysli.
Reactor, niezla ksywa;) Prawie ze lepsza od mojej hehe;) A wlasnie, jak tam twoja vfr? Masz druga czy co? Pozdrawiam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ludzki




Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 108

PostWysłany: Sro, 27 Kwi 2011 18:32:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie czy w tym roku planowany jest jakiś zlot motocyklowy w Brodnicy? Jeśli tak to kiedy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sro, 27 Kwi 2011 22:03:54    Temat postu: protest motocyklistów Odpowiedz z cytatem

Panie cruiser
Pisząć do CYBORGA leżałem krzyżem...w jednej dloni trzymałem łancuch DIDA,zjechany jak piety Jezusa ,powoli odliczajac przejechane kilometry,ogniwo za ogniwem..w drugiej dłoni sciskalem mandaty którymi nie zdażyłe sobie d...podetrzeć...łzy spływaly mi po pysku ,umazanym w przepalonym oleju,..dym z palonej opony łagodnie owiewał moje cielsko niczym najdroższa mirra...

VFR-a lezy w kawałkach,czekam ciagle na kase..Co za kraj...

Pozdro. Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Czw, 28 Kwi 2011 20:24:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezle, usmialem sie;)
A ja w poniedzialek Hadecje sprzedalem, szkoda troche bo ten sezon pewnie na japoni spedze.. Wpadlbys kiedys popier...c glupoty w warsztacie;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Czw, 28 Kwi 2011 23:01:32    Temat postu: protest motocyklistów Odpowiedz z cytatem

HEHE ma sie talent hehe
Przeslij mi nr fona na priva to się spikniemy.Ja niestety nie wiem do kiedy na 4 kolach musze sie kulać....faken garbaty mis pluszowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023946 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski