STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
podniesienie podatku z 22 na 23 skutki
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sro, 09 Lut 2011 22:07:01    Temat postu: podniesienie podatku z 22 na 23 skutki Odpowiedz z cytatem

Szanowny Aleheca
Tak jak pisałem-ilu ludzi tyle poglądów.Szanuję poglądy innych do czasu kiedy bezzasadnie i bezwględnie włażą z buciorami w moje życie.Tak się dzieje kiedy ludzie jako Masa poddają się ideologi nakazowo-ideologicznej.Tak się dzieje od stuleci ,ludzie w amoku nie zauwazają istoty manipulacji.W takiej sytuacji wyodrębnienie dobra i nie szkodzenia innym jest dosyc trudne a momentami wręcz niemożliwe.Wymaga to stanowczej postawy, okupionej wieloma reperkusjami społecznymi i ekonomicznymi.
Czasami przypomina mi o tym przekorne powiedzenie:"Jeżeli jesteś gotów umrzeć za swe przekonania(idee),musisz być gotów za nie zabić"
Czy nasi włodarze raczący nas podwyzkami podatków mają na celu nasze dobro czy też interes własny?Czy nas stopniowo przypadkiem nie udupiają na raty?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bbrodnica




Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 21

PostWysłany: Sro, 09 Lut 2011 23:08:23    Temat postu: podatki Odpowiedz z cytatem

Coraz gorzej jest wokół nas
Pracy coraz mniej
Mam wrażenie ze dopiero teraz jesteśmy w tym kryzysie i ciekawe jak z tego wyjdziemy>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Czw, 10 Lut 2011 19:37:33    Temat postu: podniesienie podatku z 22 na 23 skutki Odpowiedz z cytatem

Bbrodnico-okresl dokładniej co to jest kryzys? Może warto podyskutować dlaczego jest coraz gorzej wokół nas..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aleheca




Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 15

PostWysłany: Pią, 11 Lut 2011 01:14:27    Temat postu: Re: podatki Odpowiedz z cytatem

bbrodnica napisał:
Coraz gorzej jest wokół nas
Pracy coraz mniej
Mam wrażenie ze dopiero teraz jesteśmy w tym kryzysie i ciekawe jak z tego wyjdziemy>

Nie ma kryzysu! Jest tylko, chęć, tym nielicznym (bogatym), którzy chcą jeszcze więcej i nie zdają sobie sprawy, że dążenie mieć jeszcze więcej - jest: budowaniem piekła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aleheca




Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 15

PostWysłany: Pią, 11 Lut 2011 02:15:04    Temat postu: Re: podniesienie podatku z 22 na 23 skutki Odpowiedz z cytatem

REACTOR napisał:
Szanowny Aleheca
Tak jak pisałem-ilu ludzi tyle poglądów.Szanuję poglądy innych do czasu kiedy bezzasadnie i bezwględnie włażą z buciorami w moje życie.Tak się dzieje kiedy ludzie jako Masa poddają się ideologi nakazowo-ideologicznej.Tak się dzieje od stuleci ,ludzie w amoku nie zauwazają istoty manipulacji.W takiej sytuacji wyodrębnienie dobra i nie szkodzenia innym jest dosyc trudne a momentami wręcz niemożliwe.Wymaga to stanowczej postawy, okupionej wieloma reperkusjami społecznymi i ekonomicznymi.
Czasami przypomina mi o tym przekorne powiedzenie:"Jeżeli jesteś gotów umrzeć za swe przekonania(idee),musisz być gotów za nie zabić"
Czy nasi włodarze raczący nas podwyzkami podatków mają na celu nasze dobro czy też interes własny?Czy nas stopniowo przypadkiem nie udupiają na raty?

To jest mowa obrończa, to co wyżej napisałeś. Jesteś kandydatem mecenasa wszechczasów, który broni pokrzywdzonych, ale trzyma sztame za, jak nazwałeś, włodarzy. Podejrzewam, że jesteś szpecem od manipulacji.
Piszesz:"Jeżeli jesteś gotów umrzeć za swe przekonania(idee),musisz być gotów za nie zabić". Kogo??? A w ostatnim zdaniu, słowo „.......” nie pasuje do Twojej inteligencji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Pią, 11 Lut 2011 11:49:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Manipuluje? Kim? I po co? Chyba nie bardzo sie orientujesz, co tez poeta(Reaktor), ma na mysli Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aleheca




Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 15

PostWysłany: Pią, 11 Lut 2011 14:58:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SADUS napisał:
Manipuluje? Kim? I po co? Chyba nie bardzo sie orientujesz, co tez poeta(Reaktor), ma na mysli Very Happy

Rzeczywiście. Wczoraj byłem na posiedzeniu brydżowym, zakrapianym, a potem wychodzi tak jak wyszło. Przepraszam REACTORA.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Pią, 11 Lut 2011 16:01:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A, no to wszystko tlumaczy Wink Swoja droga tez sie nie moge doczekac zakrapianych posiedzen, przy kartach w plenerze Very Happy . Niech juz ta wiosna w koncu przyjdzie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Pią, 11 Lut 2011 22:40:25    Temat postu: podniesienie podatku z 22 na 23 skutki Odpowiedz z cytatem

Cóż -odpowiedz jest prozaicznie prosta..Nasi włodarze prędzej nas wykończą niż oddadzą władzę... Very Happy Very Happy Very Happy
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017868 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski