STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
.......................
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 17:10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EFEMERYDA napisał:
...może wszystko byłoby prostsze gdybym nie znała tego człowieka - a w tym wypadku moja wypowiedź nie jest obiektywna...

...i o ten obiektywizm właśnie mi chodziło. A raczej o jego brak.
Chciałem się tylko upewnić po prostu.
Reszta tego elaboratu jest tylko potwierdzeniem tej tezy.

Przykład:
EFEMERYDA napisał:
...włazisz na terytorium na które nie masz prawa włazić - przede wszystkim co widzisz w tym że jako facet oceniasz wygląd innego faceta - mniemasz się nazywać znawcą męskiej urody ? - nie uczyła mamusia, że uroda to kwestia względna? że człowiek pozornie przez ciebie nazywany pięknym może dla mnie być odrażającym i obrzydzającym? a to co dla mnie interesujące to dla ciebie może być żygowinami - czy naprawdę jesteś tak niskim człowiekiem, że przyjaciół dobierasz sobie na podstawie urody? - stają w rządku i paluszkiem pokazujesz - ok - ten może być, - ty pokaż zęby - nie - odpadasz - ty - ty jesteś ok, ale ty już nie - ty masz za małe usta , a ty za któtkie nogi - ...................
........................
monku a ty ? jak ty wyglądasz ? a może jesteś tak brzydki, że oceniając wygląd innych leczysz swoje kompleksy? może otaczasz się pięknymi ludźmi, żeby nie widzieć swojej brzydoty? a co zrobisz gdy twoje dziecko przyprowadzi do domu chłopaka / dziewczynę i powie :
"tato to mój przyszły mąż / żona "
- co powiesz swojemu dziecku ?
"wybacz skarbie, ale ten człowiek jest ciebie nie godzien - jest za brzydki, nie godzien całować twoich stóp, nie godzien czołgać się po ziemi po której chodzisz, wybierz sobie kogoś bardziej godnego"


i nie wazne są emocje, i nie ważna jest miłość, i nie ważne są uczucia, i nie ważne jest serce, odwaga, mądrość, inteligencja i nie ważna jest odpowiedzialność, czy fakt , że gdy twoje dziecko będzie chore to ten brzydki człowiek ukochany przez twoje dziecko będzie przynosił herbatę z cytryną i dbał o twoje dziecko - bo dla monka ważna jest tylko uroda i...


...aż tyle pisania i moralizatorstwa bo nazwałem go brzydalem?
Każdy normalny facet by to olał i nie wracał do tego. Żadna to inwektywa i wyzwisko w porównaniu do tego co on napisał, a więc:
Sadus napisał:
Facet, jestes zwykla gnida i skonczona szmata. Wyszydzanie kogos to twoje paliwo zyciowe. Nie zdziwie sie jesli molestujesz seksualnie swoje dzieci. A teraz pluj zza klawiatury, niech zaplonie stos katolickiej milosci Twisted Evil Laughing


...i twój komentarz: "nie mnie to oceniać", "pewnie ty zacząłeś", bla bla bla...i wszystko na temat.
A przecież o to właśnie pytałem czyż nie?
Ale tego nie ocenisz tak radykalnie jak mojego "brzydala" nieprawdaż?...
Lepiej posnuć fantazje i napisać z tego esej o monku na 5 stron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 18:39:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obiecałem to wstawiam ecke do kawałków sadusa ;P
Intro - Dziwaczne dźwięki, odgłosy "chujwieczego", odgłosy natury i bębny prosto z piekła, i akustyczna gitarka. Typowe intro, wprowadza w nastrój.
Horyzont - Kawałek o dwóch obliczach. Niestety, nierównych. Część pierwsza wymiata, wejście czystej gitarki i jej brzmienie i do tego ciekawe riffy na elektryku - mnie osobiście bardzo się podoba, potem fajny riff bridge, ale zakończenie niestety - ale moim zdaniem wymaga dopracowania. Ale ogólnie mocna 4 sie należy! I duży plus dla Maćka za efekty podczas tego spokojniejszego fragmentu.
Somnium Caeli - pamiętam ten kawałek;) Ciekawe połączenie gitary i elektroniki, szacuneczek dla Maćka Z który to wszystko składał. Bardzo fajna, eksperymentalna robota! Nastraja optymistycznie.
Wieczna noc - Szatan, blasty, Benedykt Sześćset sześćdziesiąty szósty! Moim zdaniem kawał świetnej roboty, klimat wylewa się z głosników jak krew z dziewiczego łona [Very Happy]. 5 z plusem!
Underwater - dziwny numer. Jakoś nie moge w nim znaleźć "tego czegoś" mimo przesłuchania kilkukrotnego. Prosty dość. Jest ok, ale dla mnie nie ma zadatku na hiciora... Ale pozytyw za wstęp, jest klimat Wink
Demons - riffy znakomite! Zarówno te akustyczne jak i ostre. Zabrakło troszke perkusji..właściwie to bardzo zabrakło! Z perkusją to byłby za******y walec, a w ten sposób to tylko 3 z plusem...
Electric Ephemeridae - pierwszy dźwięk...niby elektroniczny, ale brzmi ciekawie, w tle delikatna fala jakby przypływu i klimatyczne, ciche plumkanie na "chujwieczym"... kolejne dziwadło, pełne zaskoczeń, wstawek i niespodziewanych dźwięków...ale działa! Mnie się osobiście bardzo podoba, muzyka pełna zaskoczen.

Sadus - liczę na rewanż w postaci małej i szczerej recenzji kawałków z www.myspace.com/lokimetal6 Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 19:04:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mowisz i masz Wink W zasadzie sie zgodze z tym co napisales, najlepsze utwory to 2 i 3, oraz riffy do Demons. Niektore wymagaja doszlifowania, ale to kwestia czasu. A teraz merytorycznie:
1 W Ogniu - jawna inspiracja klasykami metalu, pokroju Judas Priest, Iron Maiden, szczegolnie pewne harmonie ok 2 minuty, 40 sek. To oczywiscie na plus. Lepsza taka inspiracja niz Lady Zgaga. Ogolnie najlepszy hicior.5/5.
2 W duszy szalenca - pamietam, ze mielismy to grac w Majsterium, ale wszyscy sie porozjezdzali po swiecie. Wplywy klasykow oczywiste. Tu troch sypie sie rytmika, ale to ciezko zgrac rowno z perkusja, dlatego nawet najlepsi korzystaja z producenta, goscia ktory ladnie polaczy nagrane partie. Ocena 3.5/5
3 Wschodni Wiatr - albo, wiater we wlosach, jak kto woli. Podobna sytuacja, co wyzej. rowniez niezrealizowany zespolowo kawalek. Swietny podklad perki i solo. Moj ulubiony riff od 2.30, thrashowa petara. Smialo 4/5.
4 Ona - zapowiada sie smetnie, ale pozniej sie rozwija, no i fajny klimat. Bardziej rockowe granie, ale z niezla solowka. Ogolnie to mielismy dobry uklad w tej kapelce. Moje riffy i Twoje solowy, kazdy mial swoja broche w ktorej sie sprawdzal. Mocne 4/5
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 19:09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie ciezko sie nie zgodzic - dobrze wiesz ze zawsze inspiruje sie klasykami Wink

Co do układu - tak, układ był świetny, i może za pare lat do tego wrócimy, ale najpierw muszę się życiowo ustawić, rozumiesz... Wink jak wrócę do Brodnicy, to możemy dalej kontynuować dzieło zniszczenia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 19:19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loki napisał:
W zasadzie ciezko sie nie zgodzic - dobrze wiesz ze zawsze inspiruje sie klasykami Wink

Co do układu - tak, układ był świetny, i może za pare lat do tego wrócimy, ale najpierw muszę się życiowo ustawić, rozumiesz... Wink jak wrócę do Brodnicy, to możemy dalej kontynuować dzieło zniszczenia Wink
Napisze list do Varga, niech przygotuje kanistry z benzyna Laughing . Te riffy do Demons, sa bez perkusji, bo ma nagrac perke ten pauker z Plocka. Podobaly mu sie riffy, ze sa Necro, gorzej z jakoscia nagrania. Nie stac mnie na profesjonalne warunki Wink . No ale wszystko przed nami. Narazie on-line, mozna wymieniac pomysly. ps. te elektroniczne bajery na koncu sam zrobilem Very Happy . Oczywiscie kilka lekcji mi udzielil Maciek Z.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 19:22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A no prosze, szacunek Wink A co do perki, moglbym wstepnie ulozyc, ale musialbym miec jakies MIDI czy cos zeby to sobie rozpisac, potem bym nałożył Twoje nagranie na perke z programu - chyab ze koles Ci ja pro nagra to gitara bedzie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 19:45:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z rozpiskami gorzej u mnie, ale powiem tak. Strojenie w tym utworze do Cis. Wiem, ze na sluch to ciezko Ci bedzie, bo jest namotany, ale wysle go zaraz na mail. Hail Varg Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
EFEMERYDA




Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 247

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 19:50:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad

Ostatnio zmieniony przez EFEMERYDA dnia Sob, 26 Lut 2011 01:45:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 19:52:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SADUS napisał:
Z rozpiskami gorzej u mnie, ale powiem tak. Strojenie w tym utworze do Cis. Wiem, ze na sluch to ciezko Ci bedzie, bo jest namotany, ale wysle go zaraz na mail. Hail Varg Very Happy


Napewno bedzie mi latwiej bo znam stroj. Dam chyba rade, przynajmniej w pewnym stopniu Very Happy damy rade Wink

Efemerydo - wakacje w Mandżurii?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 19:59:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Efemerydo, to jeszcze Lokiego posluchaj przed wyjazdem. Ukoi to Twe skolatane nerwy po tym swietojebliwym wypierdku Laughing . Loki juz wysylam. Uno momento. Wink a mms, dotarl?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 20:04:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SADUS napisał:
A tu moja tfu-rczosc solowa w stylu satansko-poganskim, bez bozi, za to o bobrach i film zmontowany do jednego utworu przez moja znajoma Wink www.myspace.com/gehimnnon


Bardzo fajny klimat w tym drugim kawałku suomma caeli czy jakoś tak. Klawisze super tylko gitara za cholerę tam nie pasuje. Sorry ale takie brzdąkanie od czapy. Mówię szczerze jak to odebrałem. Nagraj płytkę w takich ambientowo/elektro/tanecznych Shocked klimatach to będę pierwszym który kupi i poprosi o autograf Very Happy powaga! Więcej elektroniki i transowych klimatów mniej grania pod norwegów. może ty masz talent własnie do takich deko subtelniejszych dźwięków. Tam jest zresztą fajna ,powiem nie banalna melodia! tak trzymaj!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 20:08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SADUS napisał:
Efemerydo, to jeszcze Lokiego posluchaj przed wyjazdem. Ukoi to Twe skolatane nerwy po tym swietojebliwym wypierdku Laughing . Loki juz wysylam. Uno momento. Wink a mms, dotarl?


Dotarł, ino kkabelek do kompa zostawiłem w Toruniu a jestem w Górznie, jutro jade do TRN Wink Ale kiedy bede pisał to nei wiem bo mam w pon i czw egzaminy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 20:12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oki, mnie sie nie spieszy. Ten gitarowy juz wyslalem. Sprawdz tylko, czy jest i ja tez zawijam, przewietrzyc sie po tym smrodzie piekielnych monk Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loki




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 432
Skąd: Górzno

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 20:17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Si senhor, madafaka utwór mam na moim piekielnym jeb-mejlu. Chwała niech będzie Szatańskim utworom i obrońcom krzyża! Apropos!

Kawałek w słabej jakości i może nie metalowy - ale jakże za******y! Wink
http://www.youtube.com/watch?v=BHi8Rhaul7U
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Sob, 29 Sty 2011 20:18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lola napisał:
SADUS napisał:
A tu moja tfu-rczosc solowa w stylu satansko-poganskim, bez bozi, za to o bobrach i film zmontowany do jednego utworu przez moja znajoma Wink www.myspace.com/gehimnnon


Bardzo fajny klimat w tym drugim kawałku suomma caeli czy jakoś tak. Klawisze super tylko gitara za cholerę tam nie pasuje. Sorry ale takie brzdąkanie od czapy. Mówię szczerze jak to odebrałem. Nagraj płytkę w takich ambientowo/elektro/tanecznych Shocked klimatach to będę pierwszym który kupi i poprosi o autograf Very Happy powaga! Więcej elektroniki i transowych klimatów mniej grania pod norwegów. może ty masz talent własnie do takich deko subtelniejszych dźwięków. Tam jest zresztą fajna ,powiem nie banalna melodia! tak trzymaj!
Dzieki za recenzje Lola. Gitara brzmi nie za poteznie, bo multiefekt Zoom505 uzywam, za 150pln Wink Sprawdz Demons, tam juz jest moc Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.034608 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski