STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
AQUAPARK-U NIE BĘDZIE!!!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mareczek




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 166
Skąd: Broadway

PostWysłany: Wto, 14 Gru 2010 00:48:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie na temat dyskusja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Wto, 14 Gru 2010 06:58:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brodnicy nie stać na aquapark...... ciekawy jestem rachunku zysków i kosztów hali sportowej, znając życie ukryte to jest w kosztach funkcjonowania oświaty, nie po to kreatywne osoby na stanowiskach w UM i OSIR z ramienia pO siedzą, byśmy poznali tą prawdę. Mieć należy nadzieję, że nowa rada i włodarz miasta na światło dzienne wyciągnie to.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Wto, 14 Gru 2010 09:45:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kowal4655 - Twoja desperacja mnie boli;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazaa




Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 238
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 14 Gru 2010 10:07:15    Temat postu: Re: AQUAPARK-U NIE BĘDZIE!!!!! Odpowiedz z cytatem

kajtus napisał:
Sad WITAJCIE NIEZMIERNIE MI PRZYKRO ALE MIMO TO IŻ NIE BYŁO JESZCZE ŻADNYCH GŁOSOWAŃ I USTALEŃ NA SESJACH RADYM MIASTA TO PO ZA NIĄ JUŻ USTALONO ŻE NIE BEDZIEMY MIEĆ W BRODNICY AQUAPARKU . BIZNESMENI BRODNICY PAN HILDEBRANT PAN KOWALSKI I RESZTA NIE CHCĄ NA NASZ RYNEK WPUŚCIĆ KONKURENCJI NP. JAKIEGOŚ HIPERMARKIETU KTÓRY TEZ TAM MIAŁ BYĆ Z WIADOMYCH WZGLĘDÓW BO TO DLA NICH KONKURENCJA PAN RADACZ JEST Z NIMI W KOALICJI WIĘC WIADOMO ŻE BĘDZIE ZA NIMI PRZYKRO ODROBINĘ BO BYLY SZANSE NA FAJNE CENTRUM W BRODNICY. ILE TAKICH TEMATÓW JEST JUŻ PRZESĄDZONYCH O KTÓRYCH NIE WIEMY......? KTO TO WIE


1. Nie krzycz.
2. Bardzo dobrze , że nie będzie. Nie dziwię się , że protestują ludzie brodnickiego biznesu, bo zagraniczny kapitał wykończy lokalny rynek. To nie jest miejsce na aquapark , niech budują na obwodnicy spacerowni , albo dalej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazaa




Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 238
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 14 Gru 2010 10:20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikee22 napisał:
Jaki ten kowal mądry, no popatrzcie Wink. Skończ te swoje dywagacje. Smile


Nie wiem , co masz do użytkownika kowal4655 , nie znam go , ale moim zdaniem pisze rozsądnie. Na osiedlu Mieszka lub Wyspiańskiego w bardzo bliskiej odległości są markety : Biedronka , Netto , Hildebrandt. Nasuwa się pytanie czy to za mało ? Dodam , że jest część mniejszych osiedlowych sklepików , które ledwo "zipią" bo nie mają szans z takimi marketami.

W każdej części miasta jest blisko do jakiegoś marketu lub supermarketu. Moim zdaniem to wystarczy , jeśli postawią Hipermarket to niech będzie w konkretnej odległości od miasta , tak się robi na zachodzie , żeby utrzymać lokalnych przedsiębiorców , bo oni płacą podatki , a nie zagraniczna firma , która prowadzi hipermarket. Taki inwestor ma siedzibę w innym mieście i tam odprowadza podatki. Druga sprawa, która mi się przypomniała jak mydlił oczy niedoszły burmistrz - nowe miejsca pracy. Oczywiście nowe miejsca pracy będą , ale nie łudźmy się , że utrzymają się pozostałe markety, na pewno będą redukcje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeVito




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 487
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 14 Gru 2010 11:12:44    Temat postu: Re: AQUAPARK-U NIE BĘDZIE!!!!! Odpowiedz z cytatem

kazaa napisał:
(...)2. Bardzo dobrze , że nie będzie. Nie dziwię się , że protestują ludzie brodnickiego biznesu, bo zagraniczny kapitał wykończy lokalny rynek. To nie jest miejsce na aquapark , niech budują na obwodnicy spacerowni , albo dalej.


Bądźmy szczerzy, jeśli nie powstanie tam aquapark, to czy powstanie tam coś innego? Nie. Te same budynki będą straszyć, jak straszą do tej pory. Dlaczego nie ma być jednego, dużego centrum sportu i rekreacji? Lepsze są te "rudery"?? Poza tym większa konkurencja nie wykończyła jeszcze żadnego rynku a wręcz przeciwnie. Chyba, że mowa o lokalnych przedsiębiorcach. Nie do końca rozumiem jakim lokalnym przedsiębiorcom robi konkurencje aquapark.

Chyba, ze chodzi o jakąś działalność "poboczną" o której nie wiem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KOZA




Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 172
Skąd: brodnica

PostWysłany: Wto, 14 Gru 2010 11:47:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem w Ostródzie w aquaparku i muszę szczerze przyznać,że fajnie byłoby mieć coś takiego w naszym mieście. W weekend nie ma człowiek co ze sobą zrobić, nie ma dokąd człowiek pójść i tak co tydzień zabieram rodzinkę i jedziemy do Torunia bo tam jest jakieś życie i atrakcje są. Wolałbym zostawić pieniądze w naszym mieście, ale jak wiadomo nie ma gdzie...
Był tor gokartowy-zamknęli
Była kręgielnia na dworcowej-zamknięta

Jest co prawda basen-ale ścisk tak niemiłosierny i karnety dla zakładów, więc ciężko się dopchać
Jest kino- fatalna jakość i zimno jak nie wiem co...
OGÓLNIE- BIDA Z NĘDZĄ I NUDA,. nawet latem nie ma gdzie iść bo kompletnie nic tu się nie dzieje.

Wymarłe miasto, a mamy takie możliwości że się w pale nie mieści, wystarczy spojrzeć na Iławę, Ostródę- tylko pozazdrościć!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 14 Gru 2010 15:01:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nikt nie neguje tego, że aquapark były fajną rzeczą ale:
1.Najlepiej w 100% za prywatne pieniądze a nie za kredyty brane przez miasto.
2.Zdecydowanie poza zakorkowanym centrum miasta (najlepiej gdzieś w okolicach 'obwodnicy').
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KOZA




Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 172
Skąd: brodnica

PostWysłany: Wto, 14 Gru 2010 16:29:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, zgadzam się, proponowana lokalizacja to totalna porażka, nie mam pojęcia co za imbecyl to wymyślił.

Bardzo chciałbym żeby w tym mieście w końcu coś zaczęło się dziać, bo straszna tu nuda......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kowal4655




Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 151
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 14 Gru 2010 16:34:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikee22 napisał:
kowal4655 - Twoja desperacja mnie boli;)

To weź ketonal Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kowal4655




Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 151
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 14 Gru 2010 16:46:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOZA napisał:
Ja byłem w Ostródzie w aquaparku i muszę szczerze przyznać,że fajnie byłoby mieć coś takiego w naszym mieście.

Niestety, nie mogę się z Tobą zgodzić. Aquapark w Ostródzie zawiódł moje oczekiwania i jeśli identyczny miałby być w Brodnicy, sądzę, że nie cieszyłby się za długo popularnością wśród młodzieży. 0 przekonujących atrakcji (poza tymi dla dzieci, bo ponad połowa miejsca jest dla nich przeznaczona), 2-3 z tego co pamiętam tory do pływania, rwąca rzeka - która ni jak może się równać z tym co mamy chociażby w Sopocie, brak zjeżdżalni, trochę ścisku. Jeśli już mamy coś budować - niech będzie to porządnie przemyślane Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KOZA




Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 172
Skąd: brodnica

PostWysłany: Wto, 14 Gru 2010 18:25:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EE no pewnie że np. w Pluskach czy w Sopocie jest fajniejszy aquapark, ale jak nie ma nic, to lepszy taki jak w Ostródzie niż żaden. Frajda przynajmniej dla dzieci, a teraz nie mamy atrakcji ani dla dzieci ani dla dorosłych. Nic. Totalne zero.
Poza tym mamy olbrzymie niewykorzystane możliwości żeby do tego miasteczka nadciągały tłumy(jeziora, lasy, plaże), a przy okazji wspomóc budżety tutejszych małych przedsiębiorców a tu nic, nic, nic. Co roku kiedy wracam z jakiegoś fajnego miasta w czasie wakacji, to później idąc przez nasz rynek wieje taką nudą że słów brak. Siedzą na ławkach niedopici panowie i tyle. Crying or Very sad Crying or Very sad Tego roku nie było nawet jakiegoś konkretnego koncertu, nigdzie nie można już nawet imprez organizować, na rynku nie bardzo bo staruszkom przeszkadza, amfiteatr jakiś idiota pare lat temu kazał zburzyć i co jest w zamian ? Jedno wielkie GÓ... z którego NIKT nie korzysta!


I wkurza mnie jak ktoś krytykuje pomysły na stworzenie czegoś fajnego, czegoś co pozwoliłoby odżyć temu umarłemu miastu... Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kowal4655




Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 151
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 14 Gru 2010 18:48:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOZA napisał:
EE no pewnie że np. w Pluskach czy w Sopocie jest fajniejszy aquapark, ale jak nie ma nic, to lepszy taki jak w Ostródzie niż żaden. Frajda przynajmniej dla dzieci, a teraz nie mamy atrakcji ani dla dzieci ani dla dorosłych. Nic. Totalne zero.
Poza tym mamy olbrzymie niewykorzystane możliwości żeby do tego miasteczka nadciągały tłumy(jeziora, lasy, plaże), a przy okazji wspomóc budżety tutejszych małych przedsiębiorców a tu nic, nic, nic. Co roku kiedy wracam z jakiegoś fajnego miasta w czasie wakacji, to później idąc przez nasz rynek wieje taką nudą że słów brak. Siedzą na ławkach niedopici panowie i tyle. Crying or Very sad Crying or Very sad Tego roku nie było nawet jakiegoś konkretnego koncertu, nigdzie nie można już nawet imprez organizować, na rynku nie bardzo bo staruszkom przeszkadza, amfiteatr jakiś idiota pare lat temu kazał zburzyć i co jest w zamian ? Jedno wielkie GÓ... z którego NIKT nie korzysta!


I wkurza mnie jak ktoś krytykuje pomysły na stworzenie czegoś fajnego, czegoś co pozwoliłoby odżyć temu umarłemu miastu... Crying or Very sad

Oczywiście lepsze przysłowiowe "coś" niż nic. Wink
Akurat z Aquaparkiem nikt nie zgłosił się do przetargu, miastu obniżać cenę też się nie opłaca i zostaliśmy tak naprawdę tylko z planami inwestycyjnymi. Było parę osób "przeciw", którzy krytykowali ten pomysł, ale to głównie z powodu jego lokalizacji w centrum i co za tym idzie zwiększeniu ruchu w mieście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spartakus




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 181

PostWysłany: Wto, 14 Gru 2010 19:13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dwóch panów R z trzech kandydatów na burmistrza mówi otwarcie także w debacie TV, że nie życzy sobie takiej inwestycji w naszym mieście, to jaki inwestor będzie tracił swój czas i pieniądze aby przystąpić do przetargu??? Żaden!!! Wygrał wybory niestety ten co był przeciw, a zatem sami mieszkańcy Brodnicy zablokowali sobie budowę Hotelu, Galrii i akwaparku, a co za tym idzie zablokowali sobie nowe miejsca pracy i szanse na rozwój turystyczny Brodnicy!! Mądry Polak po szkodzie Laughing Laughing Laughing jak zwykle Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KOZA




Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 172
Skąd: brodnica

PostWysłany: Wto, 14 Gru 2010 21:00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jo...
No i co mamy? Znów nic.
Nuda, pustki i ciszaaa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.028634 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski