STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
CHEMITRAIL-Polskie media milcza
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Czw, 17 Mar 2011 22:59:42    Temat postu: CHEMITRAIL-Polskie media milcza Odpowiedz z cytatem

SZanowny Kozo,czy mój tzw monolog mocno przeszkadza Twojej szanownej personie,tak aktywnej i światłej w swoich postach.Wiem że poziom moich postów jest żenująco niski w porównaniu z Twoimi.Więc proszę ,DAJ MI SZANSĘ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Pią, 18 Mar 2011 10:33:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOZA napisał:
Reactor prowadzisz monolog... Nie zauważyłeś że tylko Ty wierzysz w to co wypisujesz???
Ja jestem z natury sceptyczny, a jednak ta sraczka na niebie, ktora utrzymuje sie od paru dni, nie przypomina normalnych chmur i to nawet srednio ogarniety gimnazjalista dostrzega. Nie wiem, czy to ma zwiazek z chemitrailami, ale zobacz w gore, widzisz jakies chmury? Bo ja nie, tylko jednolita szara sraka wisi na niebie. Ciekawe...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pią, 18 Mar 2011 14:17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to bedzie jak zacznie z nieba g..o padać ?
jednym słowem przesrane ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukas_




Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 92
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 18 Mar 2011 21:42:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie że ktoś zainteresował się tematem bo...problem istnieje.
Niestety jest bagatelizowany przez przyziemionych ludzi ogarniających kilka swoich km2 lebensraumu. Nie mówię żeby wpadać w panikę ale wyciągac wnioski z tego co się dzieje, szukać przyczyn i oczekiwać wyjaśnień na temat tego co widać a czego oficjalnie nie ma.
Wielokrotnie widziałem rano nad Brodnicą samoloty zataczające łuki o 180 stopni zostawiające wyraźny ślad utrzymujący się długo aż do jego rozmycia i zasyfienia wcześniej błękitnego nieba włóknistym syfem. I powiem Wam takie zachowanie samolotów nie jest normalne.
Jeśli to nie cemitrails to co? Bo nie tanie linie lotnicze.
Niektóre rzeczy z pozoru błahe mogą mieć poważny wpływ na nasze życie i często nie zdajemy sobie sprawy z ich skali i powagi jak np. masowe wymieranie pszczół. To kolejna trudna sprawa związana z chemią która nas otacza i nas wypełnia. Wiecie co? współczuję nam wszystkim bo faszerują nas syfem za naszym cichym przyzwoleniem wynikającym z niewiedzy i nieświadomości. Biegnij dalej i najlepiej nie rozglądaj się za bardzo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Pią, 18 Mar 2011 22:35:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem...Brednie!!!

http://gfspl.rootnode.net/BLOG/?p=130
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sob, 19 Mar 2011 11:22:34    Temat postu: CHEMITRAIL-Polskie media milcza Odpowiedz z cytatem

Jasne Lolu.Przeczytałem ten artykuł i bardzo mi sie podoba to zę ktos to kwestionuje i uzywa takich samych argumentów jak zwolennicy chemitrail.Osobiscie trwam przy swoim zdaniu ponieważ wiem co widzę a wzrok jescze mam dobry.(nie słyszalem aby samoloty rejsowe latały po okręgu co osobiscie widziałe nad naszym miastem. itd..)
Nie dziwi mnie natomiast cisza ze strony naszych władz i Ministerstwa Ochrony S rodowiska które wielokrotnie pisemnie było zawiadamiane o tym fakcie.Więc Lolu jezeli chcesz mnie przekinac że to bzdura pokaż mi formalne badania i opinię POLSKIEGO RZADU! I w.ytłumacz mi skad nad naszya okolicą jednorodna warstwa nibychmur.I jak to sie dzieje iz w ciagu jednej nocy mamy opady sniegu a za godzine mżawkę co miało miejsce dnia wczorajszego.(Tylko mi nie pisz że to zmiana prądów atmosferycznych ponieważ spotkania prądów atmosferycznych o tak dużej róznicy temperatur powoduja -traby powietrzne lub tornada.
Lolu różnica miedzy nami jest taka iż ja prowadze obserwację a nie szafuję tylko artykułami.
Poszerzanie wiedzy od wiekow polegało na studiowaniu ksiąg jak i na wiedzy praktycznej.
(Czego nie mozna powiedziec np o Teologii ponieważ zjawiska fizyczne w tym wypadku nie podlegaja badaniom-no chyba że dogmatyzm górą)
Wiekszość populacjii w obecnych czasach jest niestety BEZWOLNA i BEZKRYTYCZNA..Roboty zaprogramowane do pracy i konsumpcji.Jakiekolwiek objawy myslenia lub choćby prób negowania rzeczywistośći postrzegane są jako paranoje lub komiczne teorie.
Fajne jest również to iz ludziska zupełnie nie maja pojecia o tym iz nie maja wplywu na cokolwiek w sferze zycia gospodarczegi oraz politycznego.Cokolwiek im sie narzuci czy to podatki czy tez dodatkowe obowiazki wykonuja wszystko bez szemrania.
Czy to jest normalne?To jest tak samo normalne jak i pogoda...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Sob, 19 Mar 2011 11:41:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chemitraile, czy nie, ale dzis juz 4 dzien, nie ma na niebie zadnej chmury, tylko jednolita szara masa. No sorry, ale normalne to nie jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Sob, 19 Mar 2011 12:15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachmurzenie które mamy obecnie jest dla tych szerokości geogr. czymś zupełnie naturalnym. Na Wyspach Owczych na ten przykład przez wiekszą część roku utrzymuje się mgła a chmury wiszą na niskim pułapie. Jaka jest twoja wiedza reactor z zakresu meteorologii? W jakich uczonych księgach piszą o chemtrails...? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sob, 19 Mar 2011 15:52:54    Temat postu: CHEMITRAIL-Polskie media milcza Odpowiedz z cytatem

Szanowny Lolu
Co do mojej wiedzy-Jeden imbecyl robil z Polski Japonie zas drugi ryży bandyta robił z Polski Irlandię.Odnosze wrażenie iż Polska to nie WYSPY OWCZE!!!
Jest godzina 15.50 i pojawiło sie zachmurzenie typowe dla tej strefy klimatycznej.Zaś zawiesista substancja o kolorze szarym która wypelniala nasze niebo przez cały tydzień jest anormalne.

Pozdrawiam i polecam wiecej obserwacji...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 19 Mar 2011 16:16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słońce świeci Shocked
apokalipsa nadchodzi Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sob, 19 Mar 2011 17:03:19    Temat postu: CHEMITRAIL-Polskie media milcza Odpowiedz z cytatem

HEHEHE..gdzie te spaliny z natęzonego ruchu lotniczego?Gdzie te zanieczyszczenie spalinami z samochodów...Wszyscy dzisiaj maja wolne czy co?A gdzie te róznice w wysokościach przelotowych,wahania temperatur .....
Ot, fakty są faktami...nie ma oprysków jes piekna pogoda...beda opryski bedzie szara breja zamiast błękitnego nieba po ktorym majestatycznie płyną chmury kłębiaste(Cumulus humilis).


Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sro, 23 Mar 2011 14:58:41    Temat postu: CHEMITRAIL-Polskie media milcza Odpowiedz z cytatem

AJ WAJ..-Znalazlem super stronke dementujacą wszelkiego rodzaju możliwośći istnienia Chemitrails.Sytuacja zaistniala na forum -motyla noga musze odnależć link-dementowała to jedna osoba lecz o wiedzy conajmniej 4 profesorów z dziedziny chemii,fizyki,meteorologi,astro,fizyki,astronomii,gastronomi czy tez gastrologii(jedno i to samo w gruncie rzeczy),lotnictwa,mechaniki i bóg wie czego jeszcze.Do pięt mu nie dorastam.Jak rany skąd ten koleś miał tyle czasu,chęci i wiedzy?Tylko po to żeby wciskać że to co jest widoczne na niebie to tak naprawde nie istnieje i wszystko jest ok,tak musi i powinno być że cos nam niebo zaslania,a że to nie normalne chmury...no takie czasy nastały,świat się zmienia..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sro, 23 Mar 2011 15:17:20    Temat postu: CHEMITRAIL-Polskie media milcza Odpowiedz z cytatem

OTO LINK DO RZECZOWEJ DYSKUSJI:
http://gfspl.rootnode.net/BLOG/?p=243

Oczywiście nie zgadzam sie z blablaniem Piotra Djakowa-momentami jego wypowiedzi sa chamskie i beszczelne.
Nie trzeba być szczególnie wykształconym aby obalić jego wyjasnienia,wystarczy poobserwować i tyle,,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Sob, 26 Mar 2011 19:41:18    Temat postu: CHEMITRAIL-Polskie media milcza Odpowiedz z cytatem

Dzisiejsza pogoda przystępna,a ile samolotów można było zaobserwować..ho ho.Tylko żaden jak na złość nie chciał smug zostawiać,tylko typowe contrails...Nawet 2 samoloty bojowe śmignęły,tylko nie wiem czyje czy to ruskie sobie na zwiady przyleceli czy też z Libii jakieś Italianskie bohatery pobłądzili..(Na nasze Kormorany ili Tukany czy jak te nasze FY-FEFNAŚCIE się nazwali ,to bym raczej nie liczył).
śmiech mnie do dzisiaj ogarnia jak odrzucono ruska ofertę bo nie były przystosowane do działania w strukturach NATO, podobnie jak szwedzka ofertę.A FY-FEFNASCIE tez nie mogą latać za bardzo ponieważ nie maja urządzeń umożliwiających działanie w silach NATO .Ale Polackowie maja w ciul szmalcu do spłacenia i kupę złomu do przepychania po płycie lotniska..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REACTOR




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 610

PostWysłany: Wto, 29 Mar 2011 06:55:06    Temat postu: CHEMITRAIL-Polskie media milcza Odpowiedz z cytatem

Za to w dniu dzisiejszym,już od rana zaczyna sie na błekitnym niebie budowanie kratownicy,za kilka godzin będzie już pochmurno..
Wieć brodniczanie i nie tylko dostaną podwójna dawkę syfu-chemitrail+prezenty z Fukushimy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.026297 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski