STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Łukasz Wróblewski Kandydat do Rady Miejskiej w okręgu nr 1

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY - dyskusje z kandydatami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Łukasz Wróblewski




Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 4

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 10:20:10    Temat postu: Łukasz Wróblewski Kandydat do Rady Miejskiej w okręgu nr 1 Odpowiedz z cytatem

Witaj. Jestem kandydatem w okręgu nr 1 (Stare Miasto, Grunwald, Morskie Oko i Karbowo), KWW Nasze Miasto Brodnica (lista nr 19), ostatnia pozycja na tejże liście (nr 16).
Zapraszam do dyskusji.
Łukasz Wróblewski


Ostatnio zmieniony przez Łukasz Wróblewski dnia Wto, 23 Lis 2010 23:49:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 17:33:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kandydat zweryfikowany przez Brodnica.net. Zapraszamy do dyskusji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Łukasz Wróblewski




Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 4

PostWysłany: Pon, 22 Lis 2010 14:31:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Brodniczanom za oddane na mnie głosy i zaufanie jakim mnie obdarzyli. Jako że skład przyszłej Rady za bardzo się nie zmieni, nie zobaczycie mnie w jej składzie. Kandydatura w wyborach samorządowych była dla mnie ważnym doświadczeniem. Gratuluję kontrkandydatom i życzę sukcesów w owocnym zarządzaniu Brodnicą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY - dyskusje z kandydatami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017531 sekund ] :: [ 17 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski