STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Tomasz Królak - kandydat do Rady Powiatu (okręg 3)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY - dyskusje z kandydatami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz Królak




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 4
Skąd: Karbowo

PostWysłany: Pon, 15 Lis 2010 09:33:33    Temat postu: Tomasz Królak - kandydat do Rady Powiatu (okręg 3) Odpowiedz z cytatem

Witam. Na wstępie kilka słów o sobie: mieszkam w Karbowie, lat 33.
Kandyduję do Rady Powiatu (okręg nr 3, lista nr 17, pozycja nr 6).

Jakiegoś oklepanego programu, który spowoduje że życie będzie piękne a ludzie wspaniali nie mam Exclamation

Za cel przyjąłem sobie walkę z absurdami życia codziennego. Jakimi Question Tymi drobnymi - dotykających każdego z nas.

Jestem motocyklistą - a tym samym kierowcą. Nie wypada mi tu pisać co mówię za każdym razem gdy mijam wyfrezowny uskok przed naszym jedynym rondem. Powstał z miesiąc temu a jakoś nikt się nie kwapi by doprowadzić ten kawałem ulicy do porządku (wymówka że to na potrzeby powstającej tam inwesytycji to wg mnie kpina - ulicę można było popsuć po przygotowaniu zjazdu a nie miesiąc wcześniej). Tomek Królak z Karbowa nie ma siły sprawczej - ale radny o tym samym imieniu i nazwisku, dzięki Waszej pomocy, już tak.
To tylko jeden z przykładów - z takimi drobnym absurdami zamierzam się zmierzać i je eliminować.

Nie bawię się w politykowanie ani czczą paplaninę - stawiam na konkretne działania.

Nikt mi nie zarzuci że kandyduję, aby zyskała na tym prowadzone przeze mnie działalność gospodarcza, gdyż takowej nie prowadzę.

Generalnie unikam samochwalstwa ale wypada mi wspomnieć, iż od lat udzielam się społecznie - bycie z Zarządzie Regionalnego Koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich oraz udzielanie się w organizacjach oraz działaniach edukacyjnych i przyrodniczych nauczyło mnie, że przy odrobinie chęci można coś dobrego zdziałać.

Chętnie podejmę tu merytoryczną dyskusję.

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 15 Lis 2010 11:48:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Tomku, a czy możemy liczyć na reaktywację Moto Campingu? Jakie ma Pan zdanie na ten temat, oczywiście my Motocykliści chcielibyśmy mieć przy władzy Naszego przedstawieciela czy możemy na to liczyć ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz Królak




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 4
Skąd: Karbowo

PostWysłany: Wto, 16 Lis 2010 12:05:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moto Camping wpisuje się idealnie w działania statutowe Rady Powiatu tj. jego promocję. A to, że z zamiłowania jestem też motocyklistą chyba tylko gwarantuje, że dołożę wszelkich starań by wskrzesić motozloty na naszym terenie (i wspomóc je "odgórnie").

Mam też inny pomysł na promocję naszego regionu, tyle że z ciut innej strony niż motocykle. Ktoś zapyta dlaczego jeden Question Bo wolę jeden ale za to dobry niż kilka "takich sobie" - ogólnikowych i nie do końca przemyślanych. Wink

Pozdrawiam
-TK-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz Królak




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 4
Skąd: Karbowo

PostWysłany: Pon, 22 Lis 2010 14:06:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję za oddane na mnie głosy (było ich "aż" 104) - gratuluję kontrkandydatom ... i do zobaczenia za 4 lata Wink

pozdrawiam
-TK-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz Wróblewski




Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 4

PostWysłany: Pon, 22 Lis 2010 14:26:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wierzę! Ma Pan zamiar widzieć się ze swoimi wyborcami aż za cztery lata? Gratuluję Panu sukcesu wyborczego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz Królak




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 4
Skąd: Karbowo

PostWysłany: Pon, 22 Lis 2010 14:36:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, no rzeczywiście zabrzmiało to dwojako. Niemniej jednak śpieszę uzupełnić iż NIE OSIĄGNĄŁEM tzw. sukcesu wyborczego Exclamation I nigdzie się nie wyprowadzam ani nie wycofuję z dotychczas podjętych działań.

Tak więc zwykła nadinterpretacja nastąpiła Panie Łukaszu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 22 Lis 2010 14:44:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Tomku, 105 a nie 104 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz Wróblewski




Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 4

PostWysłany: Pon, 22 Lis 2010 15:04:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No rzeczywiście dwojako zabrzmiało. Chodzi mi o to że warto mieć kontakt z wyborcami cały czas. Taki wynik to też sukces, jednak życzę większego za 4 lata. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY - dyskusje z kandydatami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski