STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Maciej Betlejewski - kandydat do Rady Miasta Okręg nr 1
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY - dyskusje z kandydatami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej Betlejewski




Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 18:04:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

endora napisał:
no i trasa południowa - jednak porozmyślajmy nad tym co jest zrobione- to jeden ze sztandarowych punktów samochwalczych kandydata na burmistrza; ważne aby przyszły radny miał swoje na ten temat; a Ty masz swoje zdanie?? czy tylko mówisz co Ci najjaśniejsza partia przepowiedziała??firmę


Oczywiście, że mam swoje zdanie - moim zdanie obwodnica powinna zaczynać się na wysokości Tivoli, albo jeszcze dalej.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 18:37:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Priorytet a nie "piorytet". Jak na przyszłego radnego to niezłe byki sadzisz, niby każdemu może się zdarzyć ale u Ciebie to ewidentne braki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
voilaala




Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 35

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 20:17:17    Temat postu: ...i tu ..i tu? Odpowiedz z cytatem

Tego nie obrażać, tego też...?
Skąd wiatr wieje? Może to asekuranctwo z Pana strony, tak na wszelki wypadek (nie zrobić sobie krzywdy, gdy wygra kto inny). Uważam, że osoba chcąca wejść do Rady Miejskiej musi mieć jasną, konkretną opinię!
Podczas sesji ogłądaliśmy czasem pieniaczy, którzy, gdy doszło do głosowania- wstrzymywali się lub wychodzili z sali posiedzeń.
Takich radnych NIE CHCĘ!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciej Betlejewski




Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 21:44:25    Temat postu: Re: ...i tu ..i tu? Odpowiedz z cytatem

voilaala napisał:
Tego nie obrażać, tego też...?
Skąd wiatr wieje? Może to asekuranctwo z Pana strony, tak na wszelki wypadek (nie zrobić sobie krzywdy, gdy wygra kto inny). Uważam, że osoba chcąca wejść do Rady Miejskiej musi mieć jasną, konkretną opinię!
Podczas sesji ogłądaliśmy czasem pieniaczy, którzy, gdy doszło do głosowania- wstrzymywali się lub wychodzili z sali posiedzeń.
Takich radnych NIE CHCĘ!!!!!!!
Oczywiście nie będę chował głowy w piasek gdy będzie trzeba podjąć ciężką decyzję. Prosiłbym o pytania i pomysły o których możemy tu podyskutować i wprowadzić je w życie żeby nasze miasto było bardziej atrakcyjne turystycznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
voilaala




Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 35

PostWysłany: Nie, 14 Lis 2010 23:29:26    Temat postu: pomysły Odpowiedz z cytatem

Sorry, ale w ulotce jest napisane, ze to Pan ma pomysł na ożywienie miasta i jego rozsławienie. W ulotce nie ma nic o Pana miejscu pracy, czym Pan się zajmuje.
Jeszcze jedno- błędy!!!! Radny reprezentuje nas. Jeśli widzę takie błędy, to mam się potem wstydzić za Pana? Nie chcę. Proszę pogodzić się ze słownikiem. Coż, uczymy się całe życie. Niestety.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
endora




Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 31

PostWysłany: Pon, 15 Lis 2010 00:04:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unikasz stanowczych odpowiedzi kolego

no to może coś z innej beczki napisałeś: "będę reprezentował organizacje pozarządowe"
coś dla Ciebie
Urząd Miejski w Brodnicy
Wydział Kultury, Turystyki i Spraw Publicznych
ul. Kamionka 23
87-300 Brodnica
Pełnomocnik ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi
tel: 56 49 30 609
fax: 56 43 826 26
e-mail: mcelmer@brodnica.pl

może zamiast na radnego będziesz starał się objąć stanowisko pani Marii??


ale dajmy Ci szanse - powiedz/ podziel się jakimś " porządnym przedsięwzięciem", którego dokonałeś - jeżeli będzie coś takiego - niech stracę polecę Cię moim znajomym z Twojego okręgu - no bo ja zagłosuję a Ty?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciej Betlejewski




Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 15 Lis 2010 07:31:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

endora napisał:
unikasz stanowczych odpowiedzi kolego

no to może coś z innej beczki napisałeś: "będę reprezentował organizacje pozarządowe"
coś dla Ciebie
Urząd Miejski w Brodnicy
Wydział Kultury, Turystyki i Spraw Publicznych
ul. Kamionka 23
87-300 Brodnica
Pełnomocnik ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi
tel: 56 49 30 609
fax: 56 43 826 26
e-mail: mcelmer@brodnica.pl

może zamiast na radnego będziesz starał się objąć stanowisko pani Marii??


ale dajmy Ci szanse - powiedz/ podziel się jakimś " porządnym przedsięwzięciem", którego dokonałeś - jeżeli będzie coś takiego - niech stracę polecę Cię moim znajomym z Twojego okręgu - no bo ja zagłosuję a Ty?


Witaj, dziękuję za pytanie z mojej działki.

To są najważniejsze imprezy które organizowałem:

10-11.11.2010 - II Brodnickie Nocne Manewry Patriotyczne.

26.07-08.08.2010- Organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży w Bachotku.

23-24.04.2009 - I Brodnicka Majówka Patriotyczna

10-11.11.2009- I Brodnickie Nocne Manewry Patriotyczne.

w najbliższym czasie organizuję XVIII Ogólnopolski Rajd DUCH w Brodnicy
z okazji rajdu do Brodnicy zjeżdżają się harcerze z całej polski.

Jako harcerz pomagam w organizacji różnych form wypoczynku i aktywizacji młodzieży.

z poważaniem

Maciej Betlejewski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
voilaala




Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 35

PostWysłany: Pon, 15 Lis 2010 07:37:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadal czekam na odpowiedź: czym się Pan zajmuje? Co stanowi źródło Pańskiego utrzymania? Pytanie jest chyba zrozumiałe?! Nie ma Pan ochoty odpowiadać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
endora




Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 31

PostWysłany: Pon, 15 Lis 2010 07:56:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no fajne te manewry były ale wybacz są ludzie w naszym mieście, którzy organizowali o wiele większe rzeczy i siedzą sobie teraz spokojnie w domu, nigdzie się nie wychylają... nawet jeżeli chciałbym już być miły to w tej dziedzinie większe kompetencje ma Bartek a jedna taka osoba w radzie wystarczy wiec musisz coś jeszcze dla nas zrobić Wink
a może faktycznie powiedz kim jesteś, jeżeli chcesz nasze głosy musimy wiedzieć na kogo je oddajemy - odpowiedz na pytanie voilaaly
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciej Betlejewski




Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 15 Lis 2010 08:05:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

endora napisał:
nie no fajne te manewry były ale wybacz są ludzie w naszym mieście, którzy organizowali o wiele większe rzeczy i siedzą sobie teraz spokojnie w domu, nigdzie się nie wychylają... nawet jeżeli chciałbym już być miły to w tej dziedzinie większe kompetencje ma Bartek a jedna taka osoba w radzie wystarczy wiec musisz coś jeszcze dla nas zrobić Wink
a może faktycznie powiedz kim jesteś, jeżeli chcesz nasze głosy musimy wiedzieć na kogo je oddajemy - odpowiedz na pytanie voilaaly


Co do Barta jest moim dobrym znajomy i naszczęście nie wchodzimy sobie w paradę w tych wyborach, oczywiście do Bartka jest mi jeszcze daleko ale pamiętajcie, że co dwie głowy to nie jedna i moim zdaniem Rada Miejska nie powinna wyglądac co 4 lata tak samo.

a co do mojej pracy - firma rodzinna - biuro projektowe

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
endora




Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 31

PostWysłany: Pon, 15 Lis 2010 08:15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zero przejrzystości w odpowiedzi też prowadzę rodzinny interes taka odpowiedź nic
a co do "Barta" to nie chodzi o to czy wchodzicie sobie w paradę czy nie

oj chłopcy chłopcy zrezygnuj dzieciaku nie ośmieszaj nas
zajmij się manewrami - fajna sprawa ale poważne sprawy pozostaw dorosłym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bartek Guentzel




Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 6

PostWysłany: Pon, 15 Lis 2010 10:02:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jeszcze cecha, którą Maciej posiada, a o której sam nigdy nie napisze. Ilekroć organizowałem z przyjaciółmi jakąś akcję, czy to finały WOŚP, czy Kalendarz dla Schroniska albo Małą Fiestę Brodnicką, Maciek był osobą, która bezinteresownie wspierała nas drukując tysiace ulotek, plakatów, zaproszeń czy bardzo kosztownych bannerów, za każdym razem odmawiając umieszczenia na wydrukach logo swojej firmy. Peszyło go równiez publiczne podziękowanie ze sceny. Dla mnie skromoność i bezinteresowność połączone z czynnym działaniem na rzecz innych (niważne czy są to koty, bezdomni czy harcerze) kwalifikują Maćka jako osobę kompetentną do zasiadania w Radzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
funkmaster




Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 17

PostWysłany: Pon, 15 Lis 2010 11:36:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do voilaala!
Ten facet to amator. Smiechu warte ze ktos taki pcha sie na radnego. tfuu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
endora




Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 31

PostWysłany: Wto, 16 Lis 2010 15:22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to chyba ostatni mój wpis u Ciebie - chyba, ze coś tam jeszcze wyskrobiesz to się odezwę Smile tylko jeszcze mała uwaga Smile już tak na wesoło
najbardziej zdesperowani zaklejają nawet swoich kandydatów na burmistrza po to tylko, żeby sami zostali zauważeni; oj p. Tomella powinien ich okrzyczeć wczoraj się tak męczyli jego ludzie a ty Macieju zakleiłeś wszystkie jego plakaty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciej Betlejewski




Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 09:13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
Chciałbym wszystkim podziękować za dyskusję na forum, mam nadzieję, że nie zależnie od wpisów i komentarzy pójdziecie na wybory.

Pozdrawiam
Maciej Betlejewski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY - dyskusje z kandydatami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023273 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski